REKLAMA

Forum › Bemowo

REKLAMA

# Bemowo

22.09.2015 10:12

Oj chyba ktoś za szybko publikował artykuł, bo dzień bez samochodu jest dziś, a artykuł zaczyna się od "Za nami kolejny Europejski Dzień bez Samochodu..."

# zjelonek

22.09.2015 20:10

#Bemowo napisał(a) 22.09.2015 10:12
Oj chyba ktoś za szybko publikował artykuł, bo dzień bez samochodu jest dziś, a artykuł zaczyna się od "Za nami kolejny Europejski Dzień bez Samochodu..."
Dlaczego za szybko ? Popołudniowy szczyt był jak zwykle , luz w autobusach stojących w korkach na zapchanych jezdniach , luz w tramwajach wlokących się po pustych torach od świateł do świateł...
Metrem dziś nie jechałem. Może tam było jeszcze tłoczniej niż co dzień - no ale metrem jest po prostu szybciej.

# Jarek

01.10.2015 10:38

Przesiadka z samochodu do Komunikacji miejskiej już za mną. Od jakiś dwóch lat wybieram takie rozwiązanie (metro).
"Dzień bez samochodu" jest jednak obok mnie. Nie dotyczy tych co już się przesiedli, gdyż dla mnie ten dzień nie był "za darmo". Bilet okresowy nie był wydłużony o wielkość nominał + 1.
Widocznie urzędnicy zapominają o tych co "dali się namówić".
A szkoda.

REKLAMA

Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBemowo

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA