REKLAMA

Forum › Bemowo

REKLAMA

# tsts

27.06.2013 12:33

Zimowe kurtki w lato i brak liści na drzewach?! Ładnie to tak fabrykować materiały?! Co to za poziom dziennikarstwa gdzie oszukuje się czytelników?! Żałosny poziom, wstyd! Pewnie dlatego ta bezsensowa treść to wymysł autora i jego poglądy polityczne.

# zjelonek

27.06.2013 12:49

Proponuję, żeby pan rzecznik pojeździł sobie przez kilka tygodni o różnej porze dnia autobusem nr 190 z Jelonek. Może przestanie gadać głupoty...

# zjelonek

27.06.2013 13:16

proponuję 390 w szczycie - prosto Górczewską do Bankowego.
Kiedyś jak było więcej linii szczytowych komunikacja była lepsza i tańsza.
Teraz puste przegubowce krąża po peryferiach nawet co 6 minut ,zeby blizej centrum w korku na raz 3-4 zobaczyć.

REKLAMA

# jelonkowicz

29.06.2013 16:09

Nie bardzo wiem, jak ZTM liczy te procenty. Przecież w cywilizowanym świecie autobus zapełniony w 100% to taki, gdzie wszyscy ludzie mają miejsca siedzące i nikt nie musi stać. Nie korzystam akurat często ze 190 ale jeżdżę codziennie 184. W godzinach porannego czy popołudniowego szczytu jazda tą linią to koszmar. Od jakiegoś czasu linię obsługują krótsze autobusy - rozumiem, ze ma to związek z remontem ul. Kasprowicza, ale w takim przypadku autobusy powinny kursować częściej.
Zresztą rano z naszych Jelonek w ogóle trudno się wydostać. Tramwaje niby jeżdżą często, ale na przystanku Synów Pułku nie mogłem się wcisnąć do 2 kolejnych 26.

# jelonkowicz

29.06.2013 16:10

Nie bardzo wiem, jak ZTM liczy te procenty. Przecież w cywilizowanym świecie autobus zapełniony w 100% to taki, gdzie wszyscy ludzie mają miejsca siedzące i nikt nie musi stać. Nie korzystam akurat często ze 190 ale jeżdżę codziennie 184. W godzinach porannego czy popołudniowego szczytu jazda tą linią to koszmar. Od jakiegoś czasu linię obsługują krótsze autobusy - rozumiem, ze ma to związek z remontem ul. Kasprowicza, ale w takim przypadku autobusy powinny kursować częściej.

# stst

30.06.2013 11:57

#jelonkowicz napisał(a) 29.06.2013 16:10
Nie bardzo wiem, jak ZTM liczy te procenty. Przecież w cywilizowanym świecie autobus zapełniony w 100% to taki, gdzie wszyscy ludzie mają miejsca siedzące i nikt nie musi stać.
Myśl roku! Same słowo zapełniony przecież oznacza, że jest pełny, a autobusem podróżuje się nie tylko na siedząco, to nie autokar... Nie wiem jak sobie to wyobrażasz... Chyba masz własne wyobrażenie cywilizowanego świata.

REKLAMA

Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBemowo

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA