REKLAMA

Forum › Legionowo i Jabłonna

REKLAMA

wynajem samochodu - co polecacie?

# Krzysztof88

21.02.2018 08:20

witam serdecznie,
poszukuję informacji w temacie dla mnie w sumie nowym - szukam ofert najmu długoterminowego - czyli chcę wynająć samochód na jakiś rok albo dwa. Przyznam że zastanawiałem się nad leasingiem, ale ostatecznie stwierdziłem że lepszym rozwiązaniem będzie chyba najem bo wtedy nie muszę martwić się co z samochodem itp. Jest to jednak coś o czym pewnie jeszcze rok temu w ogóle bym nie pomyślał i co jakiś czas temu chyba dopiero do nas weszło, dlatego nie chcę się sparzyć - czy ktoś korzystał np. z master1 w tym temacie? Mają abonament - https://www.master1.pl/abonament/ - i pytam o nich bo to chyba jedyna firma, którą kojarzę a tak jak pisałem jak nie znam tego produktu do końca to nie chcę też ryzykować!
dajcie proszę znać, z góry serdecznie dziękuję!

# to syf jest okropny

21.02.2018 10:33

słaba reklama kiepskiej firmy na darmowym portalu bauahhahahhahahah

 Serdenis

22.02.2018 13:08

Sprawdź i daj znać czy to dobra oferta
http://sklepozarniczy.pl/

REKLAMA

# to syf, nie polecam

22.02.2018 14:26

słaba reklama kiepskiej firmy na darmowym portalu bauahhahahhahahah

# forumuser

24.02.2018 19:36

Wypożyczaj tylko w sprawdzonych. W Bziuk jest teraz dobra cena. Zabukowałem u nich auto dostawcze, rozmowa przez telefon miłą.
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuLegionowo

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA