REKLAMA

Forum › Warszawa

REKLAMA

Weterynarz najlepiej Ursynów

# bassiax

17.03.2017 14:09

Witam. Niedawno przeprowadziłam się do Warszawy z dwoma kotami i chciałabym zapytać, gdzie tu w okolicy jest jakaś przychodnia weterynaryjna? Widziałam kilka sztuk, ale jak wiadomo są weterynarze i "weterynarze". Będę wdzięczna za pomoc i uzasadnienie

# Leeena

18.03.2017 12:11

A jest dobra lecznica przy Kulczyńskiego http://www.lecznica-ursynow.waw.pl/ Bardzo fajne miejsce bo i lekarze z sercem i świetne jest to, że są czynni 24h - już kiedyś z tego korzystałam. Mój ulubiony weterynarz to Janusz Bogdański, ale wszyscy są tam bardzo fajni i porządnie zajmują się zwierzakami.

# Jowita

04.04.2017 22:49

Dwa koty? O matko :) Fajnie musisz mieć w domu! Sama mam jednego kota i jednego psa, więc w domu jest jak najbardziej wesoło! Co do przychodni to ci mogę polecić tę na Strzeleckiego 10E, fajne miejsce i stosunkowo niedrogie jak na stolicę

REKLAMA

# TolaOla

05.04.2017 12:57

#Jowita napisał(a) 04.04.2017 22:49
Dwa koty? O matko :) Fajnie musisz mieć w domu! Sama mam jednego kota i jednego psa, więc w domu jest jak najbardziej wesoło! Co do przychodni to ci mogę polecić tę na Strzeleckiego 10E, fajne miejsce i stosunkowo niedrogie jak na stolicę

To jest Całodobowa Ursynowska Klinika Weterynaryjna? Mijałam niedawno, miałam nawet wejść żeby się zapoznać trochę, ale widzę, że stronę mają to spoko. I polecasz ich?

 red_lollipop

05.04.2017 15:00

Dzięki za informacje. Sama też szukam godnego polecenia weterynarza na Ursynowie. Muszę zabrać kociaka na kastrację.

# prezes1

14.04.2017 10:18

Ja mam ale sprawdzonego w Krakowie - Melwet na Bielanach, W razie infekcji zawsze była trafnie postawiona diagnoza i odpowiednie leki podawane. Super opieka i dobrzy fachowcy

REKLAMA

# małami

01.05.2017 22:05

A jakie opinie o tym lekarzu jeśli interesuje mnie https://royalcanin.pl/blog/sterylizacja-kotki-i-kastracja-kocura-czyli-jak-przedluzyc-zycie-pupilowi/ 8-miesięcznej brytyjki? Czytałam tez, że po zabiegu należy zmienić karmę i zasady żywienia takich kotów?

# minnois

02.05.2017 00:44

Całodobowa jest przy Kulczyńskiego http://www.lecznica-ursynow.waw.pl/ Opieka jest super, byłam tam kilka razy, ostatnio jak moje kociszcze zeżarło niedobrą dla niego roślinę no i zostanę, bo lekarze bardzo w porządku a i ceny dobre mają jak na Wawę.

# Bronkkka

06.05.2017 14:29

To jest forum dla osób z Warszawy i okolic, nie Krakowa. A wracając do tematu ta Całodobowa Ursynowska Klinika Weterynaryjna jest naprawdę fajna. Czysto tam, weci mili i nie trzeba czekać nie wiadomo ile, aby się ze zwierzakiem dostać. Co do zakresu usług nie mam zastrzeżeń.

REKLAMA

# Tom90

03.07.2017 23:59

Strzeleckiego 10E, KlinikaVet. Ostatnio byłem zaszczepić psa. Prosta sprawa. Obsługa miła, jakoś nawet niespacjalnie długo czekałem. Ogólnie dobre wrażenia. Pierwszy raz u nich byłem i chyba będę tam chodził.

# Fatnomas

04.07.2017 11:02

#Tom90 napisał(a) 03.07.2017 23:59
Strzeleckiego 10E, KlinikaVet. Ostatnio byłem zaszczepić psa. Prosta sprawa. Obsługa miła, jakoś nawet niespacjalnie długo czekałem. Ogólnie dobre wrażenia. Pierwszy raz u nich byłem i chyba będę tam chodził.

I ja polecam. KlinikaVet jest okej. Chodzę do nich z dwoma kocurami już chyba 3 rok. Koty nie miały w zasadzie nic poważnego poza kastracją. Tak to normalne badania profilaktyczne, szczepienia itd. Zawsze wszystko jest okej.

# Karolina34

20.08.2017 15:37

Dobry weterynarz ursynów znalazłam na http://www.klinikavet.pl/. Widać, że znają się na rzeczy, ciepło podchodzili do mojego pieska, który miał kleszcza. W dodatku nie wzięli drogo.

REKLAMA

# szmata szeptana

21.08.2017 09:40

"Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum.",,..

# Karolcia33

19.09.2017 12:56

Też byłem ze swoim pieskiem w http://www.klinikavet.pl/ u weterynarza na Ursynowie i wyleczyli mojego kotka. Drogich cen też nie mają, bardzo polecam.

# syffffiasta reklama

19.09.2017 13:25

Karolcia33 - byłeś ?
ze swoim pieskiem ? ---- a wyleczyli ci kota ?
co za debbbbil od syfiastej reklamy sze.ptanej
ludzie tu reklamują się same najgorsze firmy, na darmowym portalu, reklamowane przez chyba uchodźców
masakra, co za poziom

REKLAMA

# aga432

05.10.2017 21:19

Jeśli chodzi o dobrego weterynarza ja ze swojej strony mogę polecić http://www.lecznica-homeopatia.pl . To świetni specjaliści z doświadczeniem i pasją do swojej pracy a to chyba najważniejsze. No i warto wspomnieć, że leczą naturalnymi metodami.

# syfiassta reklama

06.10.2017 09:24

co za debbbbil od syfiastej reklamy sze.ptanej
ludzie tu reklamują się same najgorsze firmy, na darmowym portalu, reklamowane przez chyba uchodźców
masakra, co za poziom...

# Asia87

24.03.2018 08:29

Ja polecam klinikę myVet. Mój pies choruje od dłuższego czasu na chłoniaka. Mimo, ze pan doktor ma zawsze wielu pacjentów, to znajdzie czas aby porozmawaić, cierpliwie wysłucha i odpowie na wszystkie pytania (nawet te nie do końća mądre ;)).

REKLAMA

# Kasik.Masorteks

26.03.2018 11:40

syf.reklamaa.
Ludzie są już tak otępiali, że łykają każdy pie.rdolo.ny kit. "posmaruj sobie tym kremem cycki to Ci urosną" JA PI.ER.DOLE.

 dorka01

27.03.2018 10:11

Ja znam fajną przychodnię weterynaryjną ale na Białołęce na ul.Danusi u pani Joanny Kołodziejskiej-Lesisz. Wiem że to trochę kawałek z Ursynowa,ale do weterynarza z reguły jeździmy samochodem z naszymi zwierzakami. A przychodnia bardzo przyjazna zwierzętom. Długie godziny otwarcia ,nawet w niedzielę i święta można podjechać ,mój piesek jest już trochę stary i zależało mi na dobrej opiece.Mają tam bogatą diagnostykę ,dokładanie badają zwierzaka.I co ważne powiedzą zaraz na początku jaki będzie plan leczenia i ile to będzie kosztowało.

# słój z chrzanofa

27.03.2018 10:19

a z prosiunem mozna podjechać na badania ?
chcieliby my na Świenta zaszlachtować, ale bez badań nie wolno
...... króla jeszcze mamy, ale tego to bez weteryniarza na pasztet da sie

REKLAMA

# Rosmerry

25.06.2018 20:57

MyVet - klinika weterynaryjna w Warszawie, która słynie z bardzo dobrych lekarzy, uczciwości i pasji do wykonywanego zawodu. Polecam, sama chodze tam z moimi psiakami.

# Ambrożek

25.09.2018 20:51

Weterynarz najlpeszy jest na ul. Grzybowskiej. Nigdy się nie zawiodłem, wszyscy moi znajomi też tam chodzą .MyVet polecam.

# Maniek16

24.10.2018 11:25

Polecam panią z http://www.vetpassion.pl. Prawdziwy fachowiec z super podejściem do zwierząt. Odpowiada na pytania w internecie, więc kontakt jest bardzo sprawny i do tego ceny też nie są jakieś wygórowane. Szczerze polecam. Mojemu pieskowi pomogła, a diagnoza była błyskawiczna. :)

REKLAMA

# Radek92

02.11.2018 22:52

Sprawdź na ul. Grzybowskiej - MyVet super klinika weterynaryjna.

# Amanda09

01.12.2018 11:51

My do Weterynarza jezdzimy na ul. Grzybowską do kliniki MyVet. Bardzo, bardzo dobrzy lekarze.

# Zuzka23

05.12.2018 23:32

Ursynów to nie moja dzielnica, ale w sumie nie tak całkiem daleko bo na Grochowie na Grenadierów masz klinikę Vet4Pet i ja Ci ich mogę polecić. Mają i specjalistów i cały niezbędny sprzęt to badan, zabiegów i jakiś tam operacji.

REKLAMA

# ania99

10.01.2019 12:15

Na ursynowie to nie wiem jaki jest dobry ale za to na Wesołej jest super weterynarz i ja zawsze tam jeżdżę ze swoim kotem

# sciema

11.01.2019 12:27

a z prosiunem mozna podjechać na badania ?
chcieliby my na Świenta zaszlachtować, ale bez badań nie wolno
...... króla jeszcze mamy, ale tego to bez weteryniarza na pasztet da sie

# warsaw

16.01.2019 10:57

Nasz kot syjamski jest leczony odkąd go kupiliśmy w gabinecie w Wesołej u pani Lidii. Polecam miejsce i polecam panią weterynarz. Słucha, wie jak pomóc, poza tym ma super podejście do zwierząt, potrafi tak zrobić zastrzyk, że kot nawet nie wie kiedy jak i gdzie ;>

 milencja

16.01.2019 11:58

Przede wszystkim trzeba stawiać na jakość, a nie na ceny (dopiero w drugiej kolejności na ceny). Przecież na zdrowiu własnego zwierzaka nikt nie będzie oszczędzał

# Magda88

16.05.2019 13:51

Ja również polecam Wesołą i właśnie w szczególności Panią Lidie

# Agnieszka12

19.06.2019 09:56

Naszą suczkę sterylizowaliśmy w lecznicy Centrum Zdrowia Zwierząt - weterynariawesola.waw.pl. Świetnie wykonany zabieg, szybko się goiło, psiakowi nic nie dolega, nie ma jakiś problemów z nietrzymanie moczu, je normalnie , nie zaczęła się nam przejadać i tyć.

# Adas

23.07.2019 09:59

Odwiedz weterynarza, mi Pan Marek uratował psa, gdzie wszyscy skazywali go na uśpienie
http://annamarucha.com.pl/najlepszy-weteryna rz-z-rembertowa/

# Kusia331

14.12.2019 11:01

W Warszawie jest dużo lecznic, dlatego faktycznie warto poszukać i wybrać jakiegoś zaufanego. Nie ma to jak dobry http://zdrowyzwierz.waw.pl/ nie jest tak daleko od Ursynowa, więc może warto tam się udać. Ja z moim psiakiem jeżdżę i w końcu nie zapiera się na łapach przed wejściem :)

 elantra

03.09.2020 11:32

Ja mogę polecić sprawdzonych weterynarzy, co ciekawe mają od razu rehabilitację na miejscu:
Animal Center
ul. Zamiany 12
02-786 Warszawa
tel: 224141812
biuro@animal-center.pl
https://animal-center.pl

# Remek

08.10.2020 11:35

Centrum Zdrowia Zwierząt jest poleconym, sprawdzonym oraz najlepszym miejscem do leczenia pupilków. Moim zdaniem są najlepsi w Warszawie
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe