REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Szkoła dla dzieci

31.08.2016 19:41 #PaulinkaJ
Jaka waszym zdaniem jest najlepsza szkoła dla waszego dziecka? Teraz wybór szkół jest bardzo duży, dlatego zastanawiam się jaka szkoła dla mojego dziecka będzie najlepsza. Niedługo będzie szła do szkoły podstawowej i tak zastanawiam sie jaka będzie najlepsza.
22.09.2016 14:34 #Dżoana5
A czy ktoś słyszał o tej szkole? Podobno doskonała na emigracji :)
07.10.2016 12:44 Janek3773
Przy szkole w której się uczę educatio.edu.pl jest prywatna podstawówka - słyszałem dobre opinie. Spróbuj tam?
07.10.2016 14:10 #....
#PaulinkaJ napisał(a) 31.08.2016 19:41

Jaka waszym zdaniem jest najlepsza szkoła dla waszego dziecka? Teraz wybór szkół jest bardzo duży, dlatego zastanawiam się jaka szkoła dla mojego dziecka będzie najlepsza. Niedługo będzie szła do szkoły podstawowej i tak zastanawiam sie jaka będzie najlepsza.
Prywatna z czesnym 1500 zł/mc, 4 języki obce, konno, pianino, basen, golf i savoir-vivre gratis.
29.03.2017 18:55 #laurka
Moje dzieci chodzą do Szkoły Podstawowej im. Wiktorii Wiedeńskiej w Warszawie , na Wilanowie. Jest to szkoła prowadzona przez Fundację Varsovia. Dużo fajnych rzeczy się tam dzieje, dużo zajęć, wycieczek - dzieci lubią taką aktywność. No i też wysoki poziom tam jest, dzieci z tej szkoły naprawdę dobre wyniki osiągają na teście po 3 czy 6 klasie. Moje szkraby dopiero 1kl i 2kl ale też dobrze im idzie ;)
REKLAMA
20.04.2017 21:09 Darcyk
Moja siostra szuka dobrego liceum w Warszawie dla swojego syna. Marzy mu się, że kiedyś zostanie lekarzem. Znajomi polecają szkołę:http://www.lifeskills.pl/ . Ja sam nie mam dzieci w tym wieku ani rozeznania, ale słyszałem, że to dobra szkoła, kształcąca w dwóch kierunkach: dla przyszłych liderów i dla kandydatów na uczelnie medyczne. Czy to faktycznie tak dobra szkoła jak mówią?
27.04.2017 12:23 urszula
My myślimy o szkole podstawowej prywatnej językowej. Jeżeli szukacie do szkół podręczników to zobaczcie stronę Znajdziecie podręczniki do wszystkich przedmiotów, oraz i inne pomoce szkolne. To bardzo dobrze zaopatrzona księgarnia i w dodatku z niskimi cenami.
18.05.2017 15:32 #Beata24
Muzyczna! Moja Asia dostała sie do Muzofilii i jestem pod ogromnym wrazeniem poziomu tej szkoly, to zupelnie inny wymiar nauczania. Mlodszy syn tez bedzie skladal tam dokumenty.
29.05.2017 19:23 #Alina35
Na ul. Kolegiackiej 1 na Wilanowie jest dobra podstawówka, im. Wiktorii Wiedeńskiej. Jest to prywatna podstawówka, prowadzona przez Fundację Varsovia. Ogólnie jestem bardzo zadowolona z oceń dzieci no i traktowanie w tej szkole jest fajne, sprawiedliwe oceny, podchodzi sie do dzieci indywidualnie, ogolnie dobrze.
30.08.2017 19:20 #JuliaMazurek
Potwierdzam! Szkoła niepubliczna przy ul. Kolegiackiej 1 jest najlepsza!!!! Syn skończył w czerwcu 4 klasą z wyróżnieniem! :) Wysoki poziom, wielu laureatów konkursów, naprawdę dobra szkoła :)
24.12.2017 08:14 #Every
no szczerze mówiąc moje dzieci chodzą do szkoły im Wiktorii Wiedeńskiej i widzę ze im to sprawia przyjemność. Ja jestem spokojna bo widzę ze to był dobry wybór. Z przyjemnością tam chodzą i uczą się....także nic więcej nie trzeba!:)
24.12.2017 10:11 #Pusta Ewelina
Nie polecam nikomu to syf najgorszy
12.06.2018 10:06 adrianna890
Co myślicie o szkole, która jest wyposażona w nowoczesny sprzęt od http://www.optimised-university.eu/, który sprawia że edukacja jest bardziej interaktywna? Czy w podstawówkach jest to dobry pomysł czy lepiej zaczynać dopiero z takim wyposażeniem od gimnazjum?
12.06.2018 15:07 #syfff reklama
sprzedam temperówki stalowe po 7

polecam wspaniale się nimi temperuje

dobrze tesz wpływają na porost cyckuf
ja jestem bardzo, ale to bardzo zadowolona

701/3282 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Stolica

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (tj. adresu IP, który zapisze się automatycznie) przez Echo Media Plus sp. z o.o. z siedzibą w Legionowie, ul. Wspólna 3.
Niniejsza zgoda jest warunkiem koniecznym do skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.
Dane osobowe są przetwarzane w sposób zapewniający ich bezpieczeństwo i poufność. Z Inspektorem Ochrony Danych można kontaktować się mailowo pod adresem poczty elektronicznej: rodo@gazetaecho.pl.
Dane osobowe są przetwarzane wyłącznie w zakresie celu ich podania, tj. skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl.
W tym wypadku nie jest możliwe wycofanie zgody na przetwarzanie danych osobowych w postaci adresu IP.
Mają Państwo prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych w zakresie naruszenia prawa do ochrony danych osobowych lub innych praw przyznanych na mocy RODO.

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

Poszukuję do wynajęcia
 Poszukuję murowanego,ogrzewanego garażu lub magazynu ok. 30 mkw. do przechowania mebli . Umowa minimum na rok. Wojewodztwo mazowieckie:Warszawa i okolice.Telefon:535474446

Antyki
 Kupię stare wojskowe odznaki, odznaczenia, medale, ordery,szable,bagnety,kordziki,mundury polskie, niemieckie, rosyjskie i inne, wojskowe oraz cywilne, orzełki z nakryć głowy, zaświadczenia i legitymacje związane z nadaniem odznaczeń, zdjęcia o tematyce wojskowej, przedwojenne pocztówki elementy umundurowania i wyposażenia wojskowego telefon 694972047

Kursy, szkolenia
 http://pracedoktorskie.com.pl/tu-napisz-i-dzwon/ Jesteśmy syndykatem naukowym, który w ramach swoich kompetencji a poprzez pracowników naukowych oraz ekspertów dziedzinowych i branżowych udziela pomocy i konsultacji w zakresie procesu doktoryzacji formalnie i merytorycznie. W zakresie typów prac są: prace habilitacyjne / prace doktorskie i prace o charakterze MBA.

Usługi motoryzacyjne
 Wypożyczalnia samochodów aut dostawczych Warszawa, http://www.dostawczewawa.pl TEL:515-747-979 Wynajem aut kontenerów, długo i krótko terminowy. W naszej ofercie posiadamy samochody dostawcze do 3,5 t. Wypożycz auto dostawcze, szybko, tanio i bez zbędnych formularzy!!! Najtaniej w Warszawie od 130 zł za dobę !!! Każdy samochód dostawczy wyposażony jest w klimatyzacje, nawigację gps, cb radio i wózek transportowy (wszystko w cenie, bez dodatkowych opłat)!!! Usługi świadczymy 24h, siedem dni w tygodniu !!! Tel: 515 747 979 http://www.dostawczewawa.pl Wynajem aut busów dostawczych Warszawa Wypożyczę auto samochód kontener wynajmę wynajem samochodów dostawczych warszawa wypożyczalnia samochodów dostawczych warszawa wynajem aut dostawczych warszawa wypożyczalnia aut dostawczych warszawa - kontener

TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
REKLAMA
REKLAMA