REKLAMA
REKLAMA

Szkoła dla dzieci

31.08.2016 19:41 #PaulinkaJ
Jaka waszym zdaniem jest najlepsza szkoła dla waszego dziecka? Teraz wybór szkół jest bardzo duży, dlatego zastanawiam się jaka szkoła dla mojego dziecka będzie najlepsza. Niedługo będzie szła do szkoły podstawowej i tak zastanawiam sie jaka będzie najlepsza.
22.09.2016 14:34 #Dżoana5
A czy ktoś słyszał o tej szkole? Podobno doskonała na emigracji :)
07.10.2016 12:44 Janek3773
Przy szkole w której się uczę educatio.edu.pl jest prywatna podstawówka - słyszałem dobre opinie. Spróbuj tam?
07.10.2016 14:10 #....
#PaulinkaJ napisał(a) 31.08.2016 19:41

Jaka waszym zdaniem jest najlepsza szkoła dla waszego dziecka? Teraz wybór szkół jest bardzo duży, dlatego zastanawiam się jaka szkoła dla mojego dziecka będzie najlepsza. Niedługo będzie szła do szkoły podstawowej i tak zastanawiam sie jaka będzie najlepsza.
Prywatna z czesnym 1500 zł/mc, 4 języki obce, konno, pianino, basen, golf i savoir-vivre gratis.
29.03.2017 18:55 #laurka
Moje dzieci chodzą do Szkoły Podstawowej im. Wiktorii Wiedeńskiej w Warszawie , na Wilanowie. Jest to szkoła prowadzona przez Fundację Varsovia. Dużo fajnych rzeczy się tam dzieje, dużo zajęć, wycieczek - dzieci lubią taką aktywność. No i też wysoki poziom tam jest, dzieci z tej szkoły naprawdę dobre wyniki osiągają na teście po 3 czy 6 klasie. Moje szkraby dopiero 1kl i 2kl ale też dobrze im idzie ;)
20.04.2017 21:09 Darcyk
Moja siostra szuka dobrego liceum w Warszawie dla swojego syna. Marzy mu się, że kiedyś zostanie lekarzem. Znajomi polecają szkołę:http://www.lifeskills.pl/ . Ja sam nie mam dzieci w tym wieku ani rozeznania, ale słyszałem, że to dobra szkoła, kształcąca w dwóch kierunkach: dla przyszłych liderów i dla kandydatów na uczelnie medyczne. Czy to faktycznie tak dobra szkoła jak mówią?
27.04.2017 12:23 urszula
My myślimy o szkole podstawowej prywatnej językowej. Jeżeli szukacie do szkół podręczników to zobaczcie stronę Znajdziecie podręczniki do wszystkich przedmiotów, oraz i inne pomoce szkolne. To bardzo dobrze zaopatrzona księgarnia i w dodatku z niskimi cenami.
18.05.2017 15:32 #Beata24
Muzyczna! Moja Asia dostała sie do Muzofilii i jestem pod ogromnym wrazeniem poziomu tej szkoly, to zupelnie inny wymiar nauczania. Mlodszy syn tez bedzie skladal tam dokumenty.
29.05.2017 19:23 #Alina35
Na ul. Kolegiackiej 1 na Wilanowie jest dobra podstawówka, im. Wiktorii Wiedeńskiej. Jest to prywatna podstawówka, prowadzona przez Fundację Varsovia. Ogólnie jestem bardzo zadowolona z oceń dzieci no i traktowanie w tej szkole jest fajne, sprawiedliwe oceny, podchodzi sie do dzieci indywidualnie, ogolnie dobrze.

800/2458 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Stolica

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

Jak chcesz autoryzować ten wpis?

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
regeneracja wtryskiwaczy warszawa   •   regeneracja wtrysków mazowieckie