REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Slef-storage

29.11.2017 19:27 #Self-storage
Nowy punkt Less Mess Storage na Bemowie! Można wygodnie i w rozsądnej cenie wynająć mini magazyny, które są suche i czyste, całodobowo dostępne oraz monitorowane. Przy minimum formalności, maksimum wygody!
29.11.2017 22:38 #Syf, reklama,
Nie polecam nikomu to syf najgorszy
30.11.2017 18:17 #kaśka
a ja polecam. Korzystam z magazynu przy ul. Kosmatki i tam jest na prawdę w porządku.
30.11.2017 19:01 #Matłusz
Ja też jestem zadowolony, korzystam z usług less mess od jakiegoś czasu. Czysto i bezpiecznie.
30.11.2017 19:07 #Kamfora
A czy jest tu ktoś kto korzystał już z tego na Bemowie?
30.11.2017 20:09 #Leo
Ja dopiero co podpisałem umowę na zewnętrzny magazyn na 3 miesiące. Samo wybranie go i podpisanie dokumentów poszło gładko i wszystko wygląda w porządku. Za jakiś czas będę mógł powiedzieć jak współpraca układała się dalej, ale początek był obiecujący.
30.11.2017 21:55 #Reklama syfiasta a
01.12.2017 19:43 #krul
mnie tam się podoba w Less Mess, więc mogę ich polecić.
02.12.2017 17:35 #Avikomanovernight
03.12.2017 20:18 #dyszk
Przechowywałem w Less Mess Storage rzeczy na czas remontu gabinetu. Pomogli z transportem, nic się nie zniszczyło, bardzo gładko udało się załatwić wszelkie formalności. Polecam.
03.12.2017 20:21 #Klawiaturka
Ja nie polecam, bardzo drogo i kiepska obsługa

23/1955 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Bemowo

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

Jak chcesz autoryzować ten wpis?

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA

Według władz Warszawy metrem na Bemowo
dojedziemy najpóźniej za:

dni

godzin

minut

sekund
REKLAMA
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

Szukam pracy
 Witam. Jestem przystojnym, zadbanym mężczyzną w wieku 35 lat, 183cm wzrostu, 88kg, brunet. Pracuję od poniedziałku do piątku ale mając zbyt duże zadłużenie kredytowe szukam dodatkowych dobrzepłatnych prac nocnych i weekendowych. Bardzo proszę o propozycje na telefon 796029971. Andrzej.

Zdrowie i Uroda
 Masaż Sportowy - Warszawa Oferuję profesjonalne masaże sportowe dal osób aktywnych fizycznie . Masaż sportowy jest bardzo ważnym elementem w każdej dziedzinie sportu . Wykonuję również masaże www.vitamasaz.pl : klasyczne,lecznicze,relaksacyjne,po porodzie,prenatalny Wizyty domowe 7 dni w tygodniu Rezerwacja telefoniczna 530 878 844 Certyfikowany terapeuta/masażysta

Kupię samochód
 AUTO SKUP kupię każde auto, gotówka, najlepsze ceny 501 032 036

Kupię mieszkanie
 Kupię każde mieszkanie. BEZPOŚREDNIO. Może być do kapitalnego remontu lub zadłużone. Mogę kupić nawet udziały w nieruchomości. Tel: 602-261-029

TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.