REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Skąd zamawiacie jedzenie w Wawie?

06.09.2016 13:11 #olka990
Witam! Skąd zamawiacie jedzenie w Wawie? Macie jakieś swoje ulubione, dobre lokale, które dowożą szybko, ciepłe i dobre jedzenie? Jeśli chodzi o smaki to interesowałaby mnie bardziej orientalna kuchnia. Nie pizza, nie kebab, nie pierogi. Pozdrawiam!
06.09.2016 16:25 neo
Sushiberry! Dowożą pod same drzwi :D Mega dobre rolki, naprawdę polecam. Świeże, na bogato (nie za dużo ryżu), zestawów i rodzajów do wyboru tyle że aż i nie wiadomo na co się zdecydować :D Promocje mają spoko i praktycznie coś się dzieje u nich, więc korzystaj :)
11.09.2016 00:51 urszula80
#olka990 napisał(a) 06.09.2016 13:11

Witam! Skąd zamawiacie jedzenie w Wawie? Macie jakieś swoje ulubione, dobre lokale, które dowożą szybko, ciepłe i dobre jedzenie? Jeśli chodzi o smaki to interesowałaby mnie bardziej orientalna kuchnia. Nie pizza, nie kebab, nie pierogi. Pozdrawiam!
Polecam Sushi Wola. Mniam i tyle :D
11.09.2016 09:40 #anka77
Ja najczęściej zamawiam jedzenie z restauracji Milanovo na Wilanowie, serwują głównie włoską kuchnię, ale nie tylko :) Dostarczają jedzenie na terenie Wilanowa i w okolicy. Polecam, bo naprawdę smacznie można zjeść!
12.09.2016 13:51 #zorrox
Ostatnio jak już coś chcę sobie zamówić dowozem to się kontaktuję z restauracją Ganesh na Ursynowie. Mają indyjskie jedzenie. Szybko dowożą, nie liczą sobie za transport, jedzenie jest porządnie opakowane, przez co nie traci ciepła podczas podróży. Jest spory wybór zestawów obiadowych
12.10.2017 18:53 #Joanna
Olu, spróbuj zjeść w Barze&Restauracji Bubbles na placu Piłsudskiego - już przy samym wejściu pięknie pachnie dobrze przyprawionym jedzeniem i obsługa na wysokim poziomie i wyszukane potrawy zaserwują Ci na pewno tutaj. Odwiedziłam kilka miesięcy temu i nadal trzymają poziom, bo teraz zamawiam od nich od czasu do czasu jedzenie do pracy :).
12.10.2017 19:12 #Agatka
Syf straszny, nie polecam

72/2561 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Stolica

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

Jak chcesz autoryzować ten wpis?

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

Finanse
 Szybka pożyczka od 500 zł do 25.000 zł - www.get-money.pl/chwilowki

Budowlane
 Montaż Mebli pokojowe kuchenne biurowe cała Warszawa. TEl503901700 serwis-domowy

Sprzedam
 Pożyczka i pomoc finansowa dla wszystkich (hopkinsonloan@outlook.com)

2-pokojowe sprzedam
 Do sprzedania 2 pokojowe mieszkanie/ 41 m2/ z widną kuchnią i balkonem na 4 piętrze w bloku 10 piętrowym.Do mieszkania przynależy schowek na tym samym piętrze. Mieszkanie do remontu. Kontakt Wiesław 781 032 335

TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
regeneracja wtryskiwaczy warszawa   •   regeneracja wtrysków mazowieckie