REKLAMA

Forum › Warszawa

REKLAMA

Skąd zamawiacie jedzenie w Wawie?

# olka990

06.09.2016 13:11

Witam! Skąd zamawiacie jedzenie w Wawie? Macie jakieś swoje ulubione, dobre lokale, które dowożą szybko, ciepłe i dobre jedzenie? Jeśli chodzi o smaki to interesowałaby mnie bardziej orientalna kuchnia. Nie pizza, nie kebab, nie pierogi. Pozdrawiam!

 neo

06.09.2016 16:25

Sushiberry! Dowożą pod same drzwi :D Mega dobre rolki, naprawdę polecam. Świeże, na bogato (nie za dużo ryżu), zestawów i rodzajów do wyboru tyle że aż i nie wiadomo na co się zdecydować :D Promocje mają spoko i praktycznie coś się dzieje u nich, więc korzystaj :)

 urszula80

11.09.2016 00:51

#olka990 napisał(a) 06.09.2016 13:11
Witam! Skąd zamawiacie jedzenie w Wawie? Macie jakieś swoje ulubione, dobre lokale, które dowożą szybko, ciepłe i dobre jedzenie? Jeśli chodzi o smaki to interesowałaby mnie bardziej orientalna kuchnia. Nie pizza, nie kebab, nie pierogi. Pozdrawiam!

Polecam Sushi Wola. Mniam i tyle :D

REKLAMA

# anka77

11.09.2016 09:40

Ja najczęściej zamawiam jedzenie z restauracji http://milanovo.pl na Wilanowie, serwują głównie włoską kuchnię, ale nie tylko :) Dostarczają jedzenie na terenie Wilanowa i w okolicy. Polecam, bo naprawdę smacznie można zjeść!

# zorrox

12.09.2016 13:51

Ostatnio jak już coś chcę sobie zamówić dowozem to się kontaktuję z restauracją Ganesh na Ursynowie. Mają indyjskie jedzenie. Szybko dowożą, nie liczą sobie za transport, jedzenie jest porządnie opakowane, przez co nie traci ciepła podczas podróży. Jest spory wybór zestawów obiadowych

# Joanna

12.10.2017 18:53

Olu, spróbuj zjeść w Barze&Restauracji Bubbles na placu Piłsudskiego - już przy samym wejściu pięknie pachnie dobrze przyprawionym jedzeniem i obsługa na wysokim poziomie i wyszukane potrawy zaserwują Ci na pewno tutaj. Odwiedziłam kilka miesięcy temu i nadal trzymają poziom, bo teraz zamawiam od nich od czasu do czasu jedzenie do pracy :).

REKLAMA

# Agatka

12.10.2017 19:12

Syf straszny, nie polecam

# kamilo o

07.12.2017 12:15

jezeli chodzi o zamowienia zywnosci przez internet to ja kupuje skladniki dla calej rodziny na organic24 pl przerzucilismy sie na ekologiczne produkty i wyszlo namt od uzo lepiej, wcale nie wychodzi drozej, jedzenie jest duzo smaczniejsze, nie masz potrzeby pozniej podjadać żeby sobie zrekompensować niedobre jedzenie bez smaku z marketu

# przykre to

07.12.2017 12:24

To bardzo przykre i smutne, że ludzie muszą uciekać się do zarobkowania w tak podły i poniżający sposób.
Nigdy nie widzieli na oczy danej firmy czy produktu, a polecają, wychwalają.
Jak to łatwo się zeszma.cić dla paru srebrników, żałosne.

REKLAMA

# Krzysztof S.

30.12.2017 21:28

#olka990 napisał(a) 06.09.2016 13:11
Witam! Skąd zamawiacie jedzenie w Wawie? Macie jakieś swoje ulubione, dobre lokale, które dowożą szybko, ciepłe i dobre jedzenie? Jeśli chodzi o smaki to interesowałaby mnie bardziej orientalna kuchnia. Nie pizza, nie kebab, nie pierogi. Pozdrawiam!

Zamawiam w RoomService już od kilku lat. Rzadko się spóźniają, a jedzenie zawsze ciepłe. Jestem zadowolony z obsługi.

# Syfffff

30.12.2017 22:10

Nie polecam nikomu to syf najgorszy

 dewi

10.01.2024 16:29

Naprawdę warto https://trucktruck.pl/?p=247 doskonałe jedzenie.

REKLAMA

 inpo

25.04.2024 12:41

Zobacz http://trucktruck.pl/najlepsze-paluszki-rybne/ bardzo dobre jedzenie.
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy