REKLAMA

Forum › Warszawa

REKLAMA

Psychiatra Warszawa

# Grażyna44

03.02.2016 11:41

Witam serdecznie,
Szukam dobrego, sprawdzonego psychiatry z Warszawy, chodzi o zaburzenia lękowe, nerwice, spowodowaną długotrwałym stresem. Nie szukam osoby, która tylko i wyłącznie przepisze odpowiednie leki, ale takiej która dojdzie do przyczyny obecnego stanu i pomoże z niego wyjść.

# Hawanna

03.02.2016 11:53

Moja droga,
Psychiatrów w Warszawie jest sporo :) Natomiast całkiem niezłą opinie ma klinika psychologiczno-psychiatryczna http://psychomedic.pl/psychiatra-warszawa/ , na stronie znajdziesz wykaz wszystkich psychiatrów z opisami i ocenami pacjentów. W klinice pracują też specjaliści z dziedziny neurologii, więc można też od razu sprawdzić, czy twoje problemy przypadkiem nie mają podłoża neurologicznego.

# Robson

29.06.2016 19:15

Ja polecam Dr Izabelę Zduńczyk Bogiel. Bardzo szybko mnie zdiagnozowała, oczywiście trafnie. Przeprowadzona sesja terapeutyczna oraz leczenie jakie zostało mi przepisane to chyba coś co mnie ostatnio najlepszego spotkało. Dzięki Pani Dr mogę spokojnie funkcjonować, jestem spokojniejszy i powiedziałbym nawet bardziej otwarty. Choroba jak choroba jest do wyleczenia, ale potrzeba czasu. Bardzo się cieszę że to akurat dr Izabela mnie leczy. www.psychologgia-plus.pl

REKLAMA

# Emil

27.07.2016 22:46

Ja również polecam psychoterapeutów z Psychologgia. W szczególności Pana Krzysztofa Wierzbickiego. Bardzo dobry specjalista. Terapia u niego to naprawdę dobra rzecz jaka mnie spotkała. Dzięki niemu nie musiałem brać żadnych leków, sama psychoterapia mi wystarczyła, a w sumie obawiałem się że tak się nie skończy. Genialny terapeuta. www.psychologgia-plus.pl

# freede

08.08.2016 10:58

Ja leczę się na depresję chociaz wydaje mi sie, że jestem obecnie na dobrej ścieżce do wyleczenia sie chociaż jeszcze do niedawna było to dla mnie nie do pomyslenia. Depresja to zdradliwa choroba kiedy macie poczucie,ze nic Wam nie pomoże. Ani leki ani terapeuta ( dlatego tez wiele osob sie nie leczy). Mnie na wizyty zapisała siostra i praktycznie siłą zaciągnęła do psychologa za co jestem jej obecnie wdzięczna ( na początku byłam na nią zła).
Terapię prowadzi pani Agnieszka Walasek Bojanowska. Pracuje w strefie myśli na Limanowskiego. Daję kontakt:
http://strefamysli.pl/

# Chlebicka

29.08.2016 23:11

Chodziłam do Psychologgia zaraz po nieudanej terapii na nfz. Uznałam że moje zdrowie jest więcej warte niż pieniądze więc wybrałam się do prywatnej poradni. Trafiłam idealnie. Poradnia 10/10, wszyscy bardzo sympatyczni i troskliwi. Psychoterapeuta u którego byłam Pan Krzysztof Wierzbicki psychoterapeuta na medal. Bardzo zaangażowany w sprawy pacjenta, widać że bardzo chce mu pomóc wyzdrowieć. Zupełnie inna bajka niż na nfz... www.psychloggia-plus.pl

REKLAMA

# Mariolka

22.09.2016 17:11

Ja chodziłam na terapię do pana Macieja Żurka również w Psychologgia. To dobra klinika i wiele mają pacjentów. Kiedy tam nie byłam zawsze pełno ludzi do innych psychoterapeutów również. Ja jestem bardzo zadowolona z terapii, szybko minęła i szybko wróciłam do siebie. www.psychologgia-plus.pl W końcu gdzieś potraktowali mnie jak należy, a nie jak rzecz co trzeba poświęcić czas i pa.

# annaM

29.10.2016 22:19

Również polecam Klinikę Psychomedic. Mają tam rewelacyjnych specjalistów. Psychiatrzy tam zatrudnieni mają doświadczenie i kwalifikacje. Poza tym można się do nich umówić online poprzez stronę internetową przez całą dobę oraz telefonicznie pod nr 22 253 88 88.

 MagdalenaG

21.08.2017 11:47

Ja trafiłam do kolektywu Psychologgia z diagnozą depresji. Pan Tomasz Mieszkowski wnikliwie przeanalizował moje objawy i historie życia, zrobił testy. Okazało się, ze mam borelioze. Może nawet uratował mi życie.. polecam

REKLAMA

# szmata szeptana

21.08.2017 14:32

"Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum.",,..

# Martyna99

14.04.2020 10:20

Mnie bardzo pomógł w walce z nerwicą i lękami pan Dawid Kremer. Super psychoterapeuta.

# Moniszka

19.09.2021 11:15

Polecam klinikę https://klinikiallenort.pl/, bardzo pomogli, gdy stany lękowe i depresyjne zaczęły się pogłębiać. W takich sytuacjach nie ma co czekać, potrzebne jest profesjonalne wsparcie. Dzięki temu, że są takie kliniki jak Allenort, pomoc psychiatryczna w Warszawie jest naprawdę skuteczna, leczenie na najwyższym poziomie.

REKLAMA

# Maciuszek

02.11.2021 10:09

W przypadku terapii psychologicznych i seksuologii to polecam wizytę u Pani Mirelli Stolarek z PanMedic Otwarta na pacjenta osoba, z którą bardzo dobrze się rozmawia i faktycznie na jej pomoc można liczyć. Kompetencja zdecydowanie po jej stronie. Problemy z seksualnością i za tym depresja ciągnęły się za mną kilka lat, dzięki niej udało się w końcu jakoś z nich wyjść,

 HighIT

09.08.2022 16:58

A co powiecoe o tym https://psychiatra-pruszkow.pl/ ?

# Kamila123

29.08.2022 20:43

Mi bardzo pomogli psychatrzy z https://ketamineclinic.pl/ Dzięki leczeniu ketaminą w tej placówce udało mi się wygrać z depresją.

REKLAMA

# OlekN.

24.10.2022 20:06

Mam bardzo pozytywne doświadczenie z Poradnią Inzpiro. Dr Rafał Król - młody człowiek, jest znakomitym lekarzem. Nic go nie dziwi, jest zainteresowany tym, co mówi pacjent, wyrozumiały, cierpliwy, uśmiechnięty, nie spieszy się, a przede wszystkim jest kompetentny i skuteczny. Młoda nowoczesna psychiatria, a nie jakieś ćmoje boje. www.psychiatrzy.pl

# AlinkaK

23.11.2022 17:10

Borykałam się z problemami. Byłam negatywnie nastawiona do wszystkiego ale pomogli mi Psychiatrzy w Medi Parku Warszawa. Fajny psychiatra, rzetelnie podszedł do mojego problemu i dobrze go przepracowaliśmy. Szczerze i od serca go wam polecam

# Renata4

01.02.2023 11:59

Najlepszy psychiatra do jakiego chodzi mój mąż to przyjmuje w Medi Park w Warszawie na Mokotowie. Polecam jeden z lepszych

REKLAMA

Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA