REKLAMA

Forum › Warszawa

REKLAMA

Papiernik na Francuskiej

 Hania

18.09.2002 12:02

Nareszcie jest miejsce gdzie mogę wpisać swoją refleksję (oburzenie!) na temat zamknięcia księgarni w Warszawie przy ulicy Francuskiej. Minął od tego czasu już rok, a większość mieszkańców Saskiej Kępy w dalszym ciągu nie może się z tym fakem pogodzić. Powstał w tym miejscu kolejny bank, zaś miejsce tak często odwiedzane przez dzieci jak i dorosłych minęło bezpowrotnie. Tylko mój dziesięcioletni syn pyta:"Mamo, czy obok nas będzie kiedyś papiernik i księgarnia z prawdziwego zdarzenia, jak dawniej?"

# archanioł

01.11.2002 22:39

A już miałem nadzieję, że teraz gdy Białołęka staje się dzielnicą to może i księgarnię otrzyma. No niestety, skoro na Saskiej Kępie likwidują...

# Lilianna

06.11.2002 12:20

taka malutka ksiegarnia przydalaby sie na Białolece

REKLAMA

# życzliwy

20.04.2003 04:16

Haniu.
Idź do banku, weź kredyt i otwórz księgarnię i papiernik z prawdziwego zdarzenia.
Pozdrawiam. Życzliwy

 Ptysia

30.09.2003 19:01

Haniu, a w jakim banku pracujesz??? w tym zamiast księgarni?????

# buła

01.02.2014 19:32

Ulica Francuska jest arterią Europejską na której taki przeżytek jak księgarnia nie ma miejsca.

REKLAMA

Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break