REKLAMA

Forum › Legionowo i Jabłonna

REKLAMA

# Luk*

19.04.2013 14:47

Jeśli NFZ zerwał kontrakt z Osteonem - to bardzo dobrze! Dość takich precedensów!

# abc

21.04.2013 16:17

Szkoda,że to oszustwo wcześniej nie zostało wykryte ,wielu osobom oszczędziło by to niepotrzebnego bólu cierpienia i wydatków.
Mam nadzieję,że poszkodowani pacjenci odzyskają chociaż zwrot poniesionych kosztów i zadośćuczynienie bo zdrowia to raczej nikt nie zwróci.Podpisuję się pod tym stwierdzeniem obiema rękoma bo sprawa dotyczy najbliższej mi osoby

# mati

22.04.2013 11:59

Zgadzam się - szkoda że ten precedens nie został wcześniej odkryty! Znam sobiście osobę która po operacji w Osteonie ma bardzo dużo problemów zdrowotnych. Jestem zszkodowany jak słysze, ze ludzie nadal tam chodz... SZOK!

REKLAMA

# R.L:)

22.04.2013 14:01

Czy będzie jakś pozew zbiorowy? Podpisze się pod tym pozwem oboma rękami i nogami! Super że kontrakt z NFZ rozwiązany!

# abc

22.04.2013 14:18

z tego co wiem od Pani,która jako pierwsza złożyła zawiadomienie do prokuratury w Wa-wie będzie taki proces.wskazane jest mieć pełną dokumentację medyczną z Osteonu oraz potwierdzenie z NFZ że zabieg był finansowany również przez w/w instytucję.My czekamy do 26.04 (30 dni) na odpowiedż z NFZ i do 8.05 (30 dni )na dokumentację z Osteonu.
W tak zwanym międzyczasie złożyliśmy również skargę do Rzecznika Praw Pacjęta i do Naczelnej Izby Lekarskiej-czekamy na odpowiedż

# abc

22.04.2013 14:23

powinno być Rzecznika Praw Pacjenta :)

REKLAMA

# R.L:)

22.04.2013 14:28

Dzieki abc:) Skarga do rzecznika Praw Pacjenta i Naczelnej Izby Lekarskiej to dobra myśl! Jestem żądny sprawiedliwości! Kurczę, tak myslę jakby tu się skrzyknąć... Mam silną alergię na słowo OSTEON!

# abc

22.04.2013 14:34

tak na forum nie bardzo wypada opubliczniać priv nr i dane ale ja jestem w posiadaniu nr do Pani o której wspominałam ,a nasza sprawa będzie też w UWADZE w TVN,a do redakcji zgłosiło się ok 50 poszkodowanych -o matko jakie to przykre :(

# R.L:)

22.04.2013 14:43

Tak to bardzo przykre! Krzywdzili, okradali ludzi w wyłącznym celu własnego wzbogacenia a teraz "Osteon" zgrywa wielkiego dobroczyńce dla spraw swoich pacjentów. Nie mogę tego słuchać! Co za fałsz!!! Wiem, że ludzie nadal tam chodzą, bronią tych lekarzy - dosłownie załamka! Jeśli będziesz znać termin kolejnego reportażu w TVN - to umieść go prosze na tych stronach! Muszę to obejrzeć i muszę zadziałać... Powodzenia w dochodzeniu sprawiedliwości!

REKLAMA

# abc

22.04.2013 14:57

Również trzymam kciuki za pozytywne załatwienie Twojej sprawy,napewno poinformuję o dacie emisji i o ewentualnym poszukiwaniu osób do pozwu zbiorowego.
I tak jak wsmoniałam pisz skargi i wystąp z oficjalnym pismem do Osteonu o wydanie kserokopii pełnej dokumentacji z leczenia i ,przebiegu operacji najlepiej przygotuj sobie w dwóch egz a na jednym poproś o potwierdzenie przyjęcia dokumentów z pieczątką .Powodzenia :)

# R.L:)

22.04.2013 15:14

Pięknie dziękuję za te wszystkie informacje! Jestem zbulwersowany tupetem dr Jasielskiego. Ludzie - trzeba zadziałać! Sprawiedliwości musi się stać zadość!

# abc

22.04.2013 15:40

Szok ,sam odwalał fuszerkę a teraz oskarża swoich pracowników normalnie bagno !!!!!
Działajmy może uda się w L-wie zebrać wymagane do pozwu zbiorowego 10 osób by założyć sprawę o zadośćuczynienie za niepotrzebne cierpienie i kolejne operacje bo na to wychodzi,że tylko polecony Człowiek może zająć się zwrotem kosztów (dobre i to)W razie potrzeby zorganizujemy spotkanie w L-wie w jakimś charakterystycznym miejscu .pozdrawiam

REKLAMA

# Kropka*

23.04.2013 12:41

Woow! Jeśli któryś z lekarzy Osteonu odważył się przeciwstawić Dr J.J. i orzec Jego błąd w sztuce to szacun dla Niego! A dr J.J. cóż.... brak słów a te które przychodzą na myśl są bardzo niecenzuralne!

# abc

06.05.2013 14:26

Widać,że nasz wspaniały NFZ ma gdzieś nasze skargi i odpowiedzi na nie ,przed wekendem minęło 30 dni,które czekaliśmy na odp czy operacja była dwukrotnie finansowana,jak do tej pory odp udzieliła tylko Naczelna Izba Lekarska,że wysyła dalej zapytania do NFZ czyli jak do tej pory tylko ta instytucja interesuje się sprawą.Do 8.05 czekamy na dokumentację z Osteonu -coś mi się zdaje,że zaginęła ;)

# Mirek^

07.05.2013 11:09

W naszym panstwie jak zwykle poszkodowani nie moga znalezc pomocy i sprawiedliwosci a WINOWAJCY dobrze sobie zyja. Mam jednak nadzieje, ze sprawiedliwosci stanie sie zadosc a pseudo-lekarze zostana ukarani!

REKLAMA

# Pacjentka :(

08.05.2013 11:37

Ja również doznałam okropnego rozczarowania dr J. Jasielskim. Pewne rzeczy nawet nie przyszłyby mi do głowy, nie dopuszcza się do swojej świadomości informacji, że ktoś może być tak wyrachowany finansowo. Wstyd doktorze ( słowo doktorze celowo napisałam z małej litery i nie wiem czy pan zasługuje na ten tytuł...).
"Primum non nocere" - PO PIERWSZE NIE SZKODZIĆ! - to pierwsza reguła etyki medycznej!

# Danuta1959

15.05.2013 21:24

jestem po artroskopii prawie rok po wielu zabiegach rehabilitacji kolano nadal jest nie sprawne może ktoś mi mógł by mi podpowiedzieć gdzie się udać na bezpłatnąkonsultację

# KAZIMIERZ

16.05.2013 15:12

DANUTO NIE PODDAWAJ SIĘ - ALE UNIKAJ KLINIKI OSTEON JAK OGNIA! DR M. ZIÓŁKOWSKI JEST BARDZO DOBRY - PYTANIE TYLKO JAK DŁUGO SIĘ DO NIEGO CZEKA NA NFZ...

REKLAMA

# abc

16.05.2013 19:52

Ja proponuję wspaniałych specjalistów w szpitalu Bielańskim i wcale nie ma długich kolejek ok 1,5 mieś co w naszej służbie zdrowia jest aż dziwne :) wystarczy skierowanie od lek pierwszego kontaktu.
Życzę powodzenia i zdrowia

# abc

27.05.2013 16:39

Rzecznik Praw Pacjenta przekazał naszą sprawę do Prokuratury w Legionowie i w Warszawie-super :)
W piśmie jakie dostałam od Rzecznika jest prośba do osób,które czują się w jakikolwiek sposób poszkodowani przez Osteon o kontakt z Jakubem Stachowiakiem redaktorem programu UWAGA tel.516-444-247

# Max

28.05.2013 09:44

abc jesteś wspaniała że przekazujesz nam te informacje! Mega mocno trzymam kciuki za pozytywne rozwiązanie Twoich spraw z Osteonem - oby winni ponieśli zasłużoną karę! Ja widzę że ludzie nadal tam chodzą i autentycznie móz mi się lasuje! Cóż tylko współczuć głupoty...

REKLAMA

# abc

29.05.2013 06:28

Nie ma sprawy Max -najnormalniej w świecie chcę żeby jak najwięcej osób mogło domagać się ukarania winnych swoich problemów zdrowotnych,jak widzę cierpienie osoby, której sprawa dotyczy (po artroskopii w osteonie były już 3 kolejne operacje i dwa zabiegi małoinwazyjne a za ok 3 tyg planowana jest kolejna operacja) to szlag mnie trafia a sprawa ciąnie się już dwa lata .Nie obawiajcie się dochodzić sprawiedliwości -osteon (z braku szacunku dla tej kliniki piszę z małej litery) napewno poniesie karę -i za to trzymam kciuki.
Pozdrawiam Wszystkich Forumowiczów :) powodzenia

# Laura

29.05.2013 14:37

Ja też trzymam kciuki! Bliska mi osoba ma duże problemy po operacji przeprowadzonej w osteonie (równiez pisze z małej litery z braku szacunku dla tej kliniki) - niestety ma również trudności w uzyskaniu konsultacji lekarskiej :( Boją się lekarze wprost powiedzić co sie wydarzyło, bo prawda jest po prostu mega przykra i boją się konsekwencji! Cierpie razem z bliską mi osobą! Musimy zdobyć rzetelną konsultację i w tej sprawie musimy udac się aż poza granice Warszawy - to doprowadza mnie do szału i frustracji! Cieszę się ża ktoś zajął się tą kliniką - oby udało się docieć sprawiedliwości a winowajcy nie zdołali zfałszować dokumentów lub opłacić kogo trzeba! Trzymajcie się Forumowicze i omijajcie tą klinikę z daleka! Teraz to mogą wychodzić z siebie dla pacjenta, nie zmyje to jednak win i stosowanych tam praktyk! Pacjent był tylko instrumentem do pozyskiwania pieniędzy!!!

# Jan1975

29.05.2013 14:46

Dzień dobry! Ja chciałbym tylko dodać, że Ci co nadal chodzą do tej kliniki powinnie się wstydzić, bo dzięki odwadzę osób tam poszkodowanych - sprawa ujrzala światło dziene i być może Oni nie stali się kolejnymi poszkodowanymi pacjentami... Warto o tym pomyśleć...

# kdb123

11.06.2013 15:05

Mialam naderwane wiezadlo krzyzowe. W gorach wsadzili mi noge w gips. !!??@! Po 2,5tyg trafilam do lekarza z Osteonu. Lekarz szybko zamienil go na stabilizator. Wyslal na rehabilitacje i rezonas... potem usg... Nastepnie odbyla sie u nich operacja. Potem byla rehabilitacja. Za nic nie placilam. Wszystko potoczylo sie bardzo szybko. Lekarza u ktorego bylam na pewno bym polecila. Spotkalm tez innych jego pacjetow. Byli zadowoleni i za zabieg nie placili. Moze mielismy szczescie - nie wiem. Na pewno lekarz byl b.dobry, zna sie na tym co robi i za nic nie placilam. Fakt ze nie jest on jedyny w tej klinice... calkiem mozliwe ze reszta to krentacze, ale ja tego nie wiem.

# abc

13.06.2013 15:07

Tylko pogratulować trafnej diagnozy i prawidłowego leczenia.Widać miałaś szczęście,niestety nie wszyscy tak dobrze trafili. :)

# Rob

01.07.2013 12:47

Okropna Klinika! To straszne co kasa robi z ludzi! Mam mega zle doswiadczenia - a tych pozytywnych nie moge sluchac ani czytac! Wiem ze mialem pecha trafiajac do tej kliniki! Zaluje ze ta afera nie wyszla na jaw dwa lata temu :(((

# abc

11.07.2013 14:22

Nasza sprawa nabrała tempa ,jesteśmy po przesłuchaniu w Naczelnej Izbie Lekarskiej,i mam nadzieję,że teraz już będzie z górki.Namawiam wszystkich,którzy czują się pokrzywdzeni przez osteon do podjęcia kroków mających na celu ukarania winnych swoich cierpień.Powodzenia

# Michalina

12.07.2013 19:05

Witam.
Ja także jestem osobą poszkodowaną przez tę nieszcczęsną klinikę. 3 lata temu miałam tam operację rekonstrukcji acl, oczywiście z alograftem i śrubami za które musiałam zapłacić. Operacja miała być wykonana w ramach NFZ. Niespełna 3 miesiące po owej rekonstrukcji miałam kolejną operację też tam-powikłania. DO tej operacji nie dopłacałam ani grosza. Minęło 3 lata a ja nie jestem sprawna. Mam spore problemy z kolanem. Straciłm przez to pracę i nie mogę już tej pracy wykonywać-przez kolano. Lekarz, który mnie operował próbował mi wmówić, że miałam kolejny uraz! Inni lekarze nie chcieli wypowiadać się na temat mojego kolana - odsyłali do operatora..... I takie błęne koło. ..... BArdzo cieszę się,że wreszcie sprawa wyszła na jaw. Dopiero dzisiaj natrafiłam na to forum, szkoda,że tak późno. Czy jest jeszcze szansa dołączenia się do pozwu zbiorowego?

# abc

13.07.2013 12:42

Do Michaliny
Przeczytaj wcześniejszy mój post na temat kroków jakie najpierw musisz podjąc,niestety wszystko ma swoje procedurę,my już dostaliśmy pismo z NIL od Rzecznika Odpowiedzialności Zawodowej informujące nas o wszczęciu postępowania wyjaśniającego w sprawie leczenia w osteonie.Rzecznik uznał,że spełnione są wszystkie przesłanki określone przepisami prawa do wszczęcia takowego postępowania.
życzę zdrowia i wytrwałości w oczekiwaniu na odpowiedzi z instytucji do których złożysz skargi bo nie ukrywam,że troszkę to trwa

# Paweł

23.07.2013 10:21

Dzien dobry,
Mam do Was mili Forumowicze pytanie. Bliska mi osoba byla operowana w osteonie - kregoslup. Stan po operacji jest dokladnie taki sam jak przed operacja. Mamy duze problemy z konsultacja - bo tak jak napisala Michalina - nas tez odsylaja do operatora i nie chca sie wypowiadac na temat partactwa lekarza. Na podstawie wielu trudnych konsultacji, krzykow i nerwow z lekarzami - mamy co raz wiekszy obraz sytuacji - niestety przykrej sytuacji. Moje pytanie jest nastepujace: czy mozna sie zglosic do NFZu w celu przepadania po przebytej w osteonie operacji i uzyskania rzetelnej konsultacji? "Na zewnatrz" nikt nie chce pomoc. Bede wdzieczny za pomoc! p.s. Co z pozwem zbiorowym? Ta klinika nadal funkcjonuje - to skanadal!!!

# Paweł

23.07.2013 12:42

"przebadania" - oczywiscie, literowka... :)

# abc

24.07.2013 17:02

Pawle,Ciebie również odsyłam do lektury moich wcześniejszych postów.
My właśnie otrzymałyśmy kopię listu wysłanego przez Rzecznika Praw Pacjenta ,(do którego składałyśmy skargę)do krajowego konsultanta w dziedzinie ortopedii z zapytaniem czy na podstawie dołączonej dokumentacji stwierdza czy operacja była w ogóle potrzebna,czy na podstawie tylko badania usg można było stwierdzić uszkodzenia stawu i czy operacja przeprowadzona była prawidłowo.
Także tu będzie niezależna ocena całej sytuacji.
Życzę dużo wytrwałości w szukaniu dobrego specjalisty,który podejmie się dalszego leczenia,my też z tym miałyśmy problem ale się udało,teraz w połowie sierpnia mamy zaplanowaną 6 z kolei operację i mam taką cichą nadzieję,że ostatnią.A po otrzymaniu wyroku sądu lekarskiego zakładamy sprawę cywilną temu pożal się Boże ,,lekarzowi" o odszkodowanie i zadośćuczynienie bo od tej przeklętej operacji minęło 2,5 roku.
Powodzenia Pawle .:)

# Paweł

26.07.2013 13:24

Bardzo Ci dziekuje abc i Tobie rowniez zycze powodzenia w dochodzeniu sprawiedliwosci! To niedopuszczalne ze ta pseudo-klinika nadal funkcjonuje! Pozdrawiam :)

# kris

26.07.2013 15:02

witam serdecznie.
Czy załatwiliście już Państwo tę sprawę o której mowa wyżej?
jeśli nie to słóżę pomocą.
krzysztoflodzkie@poczta.fm
pozdrawiam

# abc

10.08.2013 09:22

...dzięki jasielskiemu ZUS przyznał rentę i uznał całkowitą niezdolność do pracy (co prawda na rok bo na dłużej renty socjalnej-dla ucznia się nie przyznaje)

# abc

10.08.2013 09:29

te ,,DZIĘKI"to oczywiście krzyk rozpaczy

# def

28.08.2013 15:14

Witam,
pytanie do abc
10 miesięcy temu byłem operowany w osteonie (rekonstrukcja ACL), przed wjazdem na sale operacyjna bedac pod wplywem srodkow jeden z lekarzy przyjał ode mnie gotówke ktora wcześniej kazał mi przynieść (zrobił mi również na konsultacji przedoperacyjnej notke na kartce wraz ze swoim podpisem i pieczęcią ile zabrać pieniędzy). Mam pełną dokumantację, posiadam ową kartkę.
Co radzisz? Cywilna/karna? Prokuratura? Czy stosować się do Twojego wcześniejszego opisu o Rzeczniku,Naczelnej Izbie itp.
Trochę w tym siedzisz więc prosze o radę na forum lub maila pakta1@op.pl

# abc

28.08.2013 20:20

Do #def
My kasę zaplaciliśmy w dniu operacji natomiast potwierdzenie (o które wręcz żebraliśmy) dostaliśmy tydzień póżniej na wizycie .
Jeśli mogę poradzić to z ręką na sercu proponuję postępowac w/g wcześniejszych wskazówek przyznam troszkę to trwa ale posuwa się i to w dobrym dla nas kierunku.My czekamy na wyrok sądu lekarskiego i dopiero z nim pedzimy do Sądu Powszechnego ze sprawą cywilną to już wtedy będzie formalnośc bo jak sad lekarski uzna jego winę(a na to wszystko wskazuje) to już tylko zostanie ustalenie wysokości odszkodowania bo podejrzewam,że żaden Sedzia raczej nie będzie podważał wyroku Sądu Lekarskiego.
def-walcz i nie poddawaj się,powodzenia ,

# Antoniusz

19.09.2013 10:46

Nawet nie macie pojęcia jakim majątkiem dysponuje jeden z lekarzy Osteonu. Teraz przebywa z rodziną w swojej posiadłości w Turcji.
Wystarczyłoby, żeby prokuratura zainteresowała się skąd miał aż tyle pieniędzy.

# abc

20.09.2013 14:37

Niech się nacieszą tymi majątkami póki je mają bo jak zaczną wypłacać odszkodowania za krzywdy jakie wyrządzili to może im jeszcze zbraknąć :)
My stwierdziliśmy,że wszczynamy sprawę równolegle z toczacym się postępowaniem przed Sądem Lekarskim
Więc panie Jasielski do zobaczenia przed Sądem

# Antoniusz

20.09.2013 22:32

abc
życzę powodzenia, ale oni są tak bogaci, że trudno będzie z nimi wygrać.
Bliska mi osoba też zapłaciła do szuflady, a myślę że operacja raczej nie była potrzebna, ale ona machnęła ręką.

# abc

21.09.2013 14:43

Nie można sie poddawać ,właśnie takie decyzje sprawiają,że pseudo lekarze z osteonu czują się bezkarni,radzę wziąść byka za rogi i poszukać prawnika ktory się tym zajmie,jest na to 3 lata od dnia wyrządzenia szkody
Życzę zdrowia wszystkim poszkodowanym :)

# Klara

08.10.2013 20:24

Witam , 2 lata temu mialam rekonstrukcj ACL w w/w szpitalu i do glowy mi nie przyszlo ze moje problemy wynikaja ze zlego umiejscowienia przeszczpu - Myslalam z to raczej wina braku lakotki-dopiero 2 mce temu zrobilam Rezo-widac na nim ze wiezadlo jest 12-13 mm za bardzo umocowan do przodu plus wiezadlo nie spelnia swojej funkcji czyli tak, jak by jego nie bylo.
Jestem juz po 2 konsultacjach u 2ch roznych " slaw " od kolan - sa tego samego zdania. Mam pytanie i prosze o pomoc co to jest "
["wskazane jest mieć pełną dokumentację medyczną z Osteonu oraz potwierdzenie z NFZ że zabieg był finansowany również przez w/w instytucję."
Ja mam tylko wypisy ze szpitala ( mialam 2 operacje ) !!!
"My czekamy do 26.04 (30 dni) na odpowiedż z NFZ i do 8.05 (30 dni )na dokumentację z Osteonu."
CZY WYNAJELI PANSTWO PRAWNIKA ?JAK SIE DO TEGO ZABRAC ?
"W tak zwanym międzyczasie złożyliśmy również skargę do Rzecznika Praw Pacjęta i do Naczelnej Izby Lekarskiej-czekamy na odpowiedż"
Jesli ktos jeszcz sledzi ten watek to bede wdzieczna za pomoc jakakolwiek.
Zrozpaczona Klara

# Klara

09.10.2013 06:08

Przepraszam juz doczytalam posty uwaznie co robic do kogo pisac , i chyba musze zaczac walczyc rozumim ze wszyscy, ktorzy zaplacili za opracje powinni dostac zwrot tych oplat.
Sprawa bledu lekarskiego jest sprawa odrebna rozumiem
Pozdrawiam

# abc

09.10.2013 14:55

Klaro walcz i nie poddawaj się,..zyczę powodzenia i wytrwałałości jeśli chciałabyś gotowy wniosek o wydanie pełnej dokumentacji z osteonu to chętnie służę.

# Kornelka

22.10.2013 14:44

A czy ja mogę prosić o wzór gotowegho wniosku o wydanie pełnej dokumentacji z osteonu? Miałam tam dwie operacje kolana.......
Pozdrawiam

# abc

23.10.2013 06:14

Oczywiście,potrzebuję tylko Twojego maila :) pozdrawiam

# abc

23.10.2013 15:32

Warszawa, ........ .01.2013 r.
..............................
nazwisko, adres, tel.

NZOZ OSTEON
ul. Wilanowska 1
05-119 Legionowo
Zwracam się z wnioskiem o wydanie potwierdzonej za zgodność
z oryginałem kserokopii kompletnej dokumentacji medycznej indywidualnej
(w tym w szczególności historii choroby, wyników badań diagnostycznych, opisów operacji, kart konsultacji medycznych, kart znieczulenia, opisów badań obrazowych, udzielonych zgód na zabiegi, zapisu wideo operacji, itp.) oraz odnoszących się do mojej osoby fragmentów dokumentacji zbiorczej (w tym kart obserwacji lekarskich i pielęgniarskich), związanej z przebiegiem mojego leczenia w Państwa placówce. Proszę również o dołączenie oświadczenia o kompletności udostępnionej dokumentacji medycznej.
Równocześnie deklaruję gotowość pokrycia kosztów wykonania kserokopii według zasad wynikających z ustawy z dnia 6 listopada 2008 roku o prawach pacjenta i Rzeczniku Praw Pacjenta. Proszę o telefoniczną informację o możliwości osobistego odbioru dokumentacji / o przesłanie dokumentacji pocztą i podanie należnej kwoty wraz z nr rachunku bankowego na który mam dokonać wpłaty.
........................
podpis
Myślę, że więcej osób będzie mogło z tego pisma skorzystać, jeśli będzie ono zamieszczone na forum.

# Kornelka

25.10.2013 08:05

do abc
Dziękuję:-)

# Pacjentka

26.10.2013 15:11

Jestem osoba poszkodowana przez Osteon. Niestety nie mam sily przebicia, pieniedzy ani znajomosci - jednym slowem jestem na przegranej pozycji. Niestety zbyt czesto widze jak duzo ludzi nadal uczeszcza do tej kliniki i jest mi nieprawdopodobnie przykro! Jak to mozliwe ze ludzie ktorzy powinni pomagac - krzywdza celowo- dla zysku i pozostaja bez winny i inni ludzie - majac swoj rozum i wolna wole - nadal tam chodza... Nie potrafie tego zrozumiec!!!! Jestem zalamana, rozczarowana i pograzona w mega problemach zdrowonych - dzieki oczywiscie Osteonowi i lekarzowi ktory mnie tam operowal... Jak walczyc skoro nie ma szans na wygrana. ABC zycze Ci wygrane,j ale sprawiedliwosci nie ma... :( Osteon NIESTETY dobrze sie ma...

# abc

26.10.2013 17:00

Wygram jestem tego pewna a na 100% w sprawie o narazenie na utratę zdrowia w wyniku operacji przeprowadzonej przez ,,lekarza" bez specjalizacji tu jest sprawa dla Prokuratury.Pacjentko nie załamuj się idz po poradę do prawnika ok 100zł i dowieszsiee czego mogła byś się domagać i ile byto Cie kosztowało,to będą napewno dobrze wydane pieniądze i nie wiem czy wiesz ale koszty,które poniesiesz w związku z zatrudnieniem prawnika zostaną Ci zwróone po wygranej sprawie.Ja też nie mam znajomości ale dzięki pomocy i radom poszkodowanych staram się działać i pomagac innym.Życzę Ci dużo siły i prosze walcz ,chyba nie chcesz oddać tej walki walkowerem? :)
pozdrawiam

# Damn

03.12.2013 19:16

Osteon? Nie da się tam pracować, bo atmosfera jest poniżej granic moralności + brak szacunku do pracownika ze strony jakże "wysoko cenionego" szefostwa. Przykre :)

# abc

04.12.2013 13:40

Czyżby i pracownicy tej placówki wyrobili juz sobie zdanie na temat jej właścicieli ???
Może zdradzą nam -poszkodowanym-jeszcze wiele sekretów ,,leczenia"naszych bliskich ?

# anna

04.12.2013 14:59

Szefostwo pewnie zdenerwowane. Na mój gust wszystko rozejdzie się po kościach.
Zgromadzili tyle kasy, że się wybronią.

# pol

16.12.2013 22:17

Witam. Niestety i ja muszę się przyłączyć do tego wątku. Około półtora roku temu miałem dwie operacje w osteonie. Najpierw artroskopia kolana lewego a następnie rekonstrukcja ACL. Kolano ciągle bolało więc zacząłem chodzić po innych lekarzach którzy stwierdzili rozciągnięcie ACL i tyle dalej umywali ręce i kierowali do swoich kumpli rehabilitantów oczywiście prywatnie. Zasięgnąłem też rady prawnika który po opisaniu przeze mnie sprawy i obejrzeniu programu w telewizji powiedział że do czasu zakończenia sprawy skierowanej przez prokuraturę moja sprawa będzie w zawieszeniu. Odpuściłem bo kiedyś już miałem wygrać oczywistą sprawę w sądzie i się nie udało. Dalsze leczenie kolana też na razie odpuściłem bo nie mam pieniędzy i czasu na latanie po lekarzach.
Do abc możesz napisać jak tam dalej wasza sprawa się miewa? Jeśli wam udało się cokolwiek wygrać to wtedy reszta powołując się na tą sprawę ma bardzo ułatwione zadanie.

# abc

17.12.2013 17:21

Witam ponownie ,pol myślę,że prawnik u którego zasięgałeś info troszkę mało profesjonalnie podszedł do tematu .Nasz prawnik ma zupełnie inne zdanie.Pomimo toczacej się sprawy przed Prokuraturą zarówno tą w Legionowie jak i w Warszawie ,pomimo toczącym się (z naszej inicjatywy )postępowaniem przed Rzecznikiem Praw Pacjenta oraz przed Rzecznikiem Odpowiedzialności Zawodowej przy Sądzie Lekarskim bedziemy składać pozew w sprawie cywilnej przeciwko osteonowi i Jasielskiemu o błąd w sztuce lekarskiej oraz o narażenie na trwały uszczerbek na zdrowiu w związku z wykonywaniem operacji bez odpowiedniej specjalizacji.Niestety nasza sprawa jest dwu etapowa i pierwsza sprawa dotyczy sprawcy wypadku a druga właśnie osteonu.Radzę Ci Pol znajdz innego prawnika i przede wszystkim pisz wszędzie skargi(przeczytaj moje wcześniejsze ,,instrukcje")Nie poddawaj się i nie wycofuj dobry prawnik to podstawa .Nie chcę się wymądrzać ale nie możemy im odpuśc bo oni tylko na to licza .Pozdrawiam i życzę zdrowia :)

# abc

01.03.2014 13:45

Witam ponownie
Ciekawi mnie dlaczego tak cicho w ,,naszym"wątku ,czyżby temat przestał być interesujący ????
Pozdrawiam

# mk4

05.03.2014 10:13

Witam,
O sprawie dowiedziałem się dopiero wczoraj, chociaż już wczesniej dochodziły mnie sluchy, ale dopiero teraz piszę.
w 2009 miałem dwie operacje w OSTEONIE. Wydałem 2500 PLN(oczywiście nawet bez paragonu, o FV niemówiąc) na śruby biowchłanialne przy pierwszej operacji - był to lars (sztuczne wiązadlo krzyżowe dla sportowców). Śruby dostalem dopiero przy drugiej operacji (Przeszczep) , a odbyla się ona ponieważ J.J. musiał uszkodzić Larsa przy 1 operacji. Po miesiącu okazało sie że lars jest zerwany, a ja mam jednak w kolanie śruby tytanowe, na które zresztą mam dziwny odczyn(w miejscu śrób zbierał się płyn).
Jakieś 2 lata temu byłem na kontroli w osteonie i podobno mam niewydolny przeszczep *(pewnie jeden z tych dzielonych na 3) i rozerwaną łękotke.
Poradźcie jakiegoś lekarza do ponownego zbadania kolana, bo wtedy ewentualnie będę działał z pozwem.

# abc

05.03.2014 19:24

Do mk4
My wspaniałego lekarza ,a właściwie cały zespół lekarzy znależliśmy na Bielanach ale słyszałam ,że w Otwocku też są wspaniali specjaliści .
Swoją skargę na JJ złóż do Naczelnej Izby Lekarskiej i do Rzecznika Praw Pacjenta.
Jeśli będę mogła w jakikolwiek sposób pomóc to proszę pytaj .
Pozdrawiam wszystkich,którzy tu zaglądają

# Antoniusz

06.03.2014 20:19

Wygrali sprawe o zniesławienie.Wczoraj w Superwizjerze, powtarzali program, za który TVN musi przeprosić. To było do przewidzenia. Są obrzydliwie bogaci.
Jedyna nadziej w tym, że jak powiedzieli wczoraj w programie, prokuratura bada akta kilkuset operacji.

# mk4

06.03.2014 20:38

Dzięki abc za pomoc.
Wybiorę się na kontrol, chyba do Otwocka i zobaczę co wyjdzie.
Pozdrawiam

# abc

11.03.2014 16:35

...,,zgodnie z Centralnym Rejestrem Lekarzy RP lek.med. Jerzy Jasielski ie posiada specjalizacji w żadnej dziedzinie medycyny)..."To cytat z listu jaki otrzymaliśmy od Rzecznika Praw Pacjenta .Nic dodac nic ująć -wykonywanie operacji ortopedycznych bez wymaganych kwalifikacji...

# Nika 19

13.03.2014 23:38

Dzięki abc za cenne informacje na temat Osteon i spraw związanych z przeprowadzanymi tam zabiegami. Ja równiez jestem osobą poszkodowaną. Operacja również nie jest wykonana prawidłowo. Atroskopia kolana prawego.Otrzymałam pismo z NFZ i dr Jasielski niesłusznie pobrał odemnie pieniądze za zabieg. O tym że mam zapłacić dowiedziałam się przy wypisie ze szpitala. Moja sprawę skierowałam do Rzecznika Odpowiedzialności Zawodowej Okręgowej Izby Lekarskiej i czekam już na odpowiedż 2 miesiace. Załuje że wczesniej nie zaglądałam na forum. Operację miałam 2011 roku. Ale na poważnie zajęłam sie sprawą w tamtym roku. Ze względu na dziwny sposób poinformowania nie o odpłatności poprosiłam o dowód wpłaty. Więc posiadam prawdziwy dokument.Pozdrawiam wszystkich poszkodowanych przez Osteon.

 Nika 19

13.03.2014 23:51

Mam jeszcze pytanie. Czy należy złożyć skargę również do Rzecznika praw pacjenta,

# abc

14.03.2014 14:43

Nika,oczywiście pisz skargę również i do Rzecznika .Dziwi mnie również fakt ,że tak długo czekasz na odpowiedż z Izby Lekarskiej,my czekaliśmy równo 30 dni a dwa miesiące po złożeniu skargi byliśmy już po przesłuchaniu w Naczelnej Izbie Lekarskiej .Może warto przypomnieć się kolejnym pismem może nawet troszkę mocniejszym tonem ,do tych skarg dołącz kopie dokumentacji medycznej i kopię dowodu wpłaty za operację .Trzymam kciuki

# Nika19

14.03.2014 16:59

Dzięki Abc. Dziś próbowałam się dodzwonić do kancelarii Rzecznika aby wyjaśnić tak długi termin oczekiwania. Niestety, chyba mają dużo pracy, bo ludzi poszkodowanych przybywa i przybywa....... . Chciałabym nawiązać kontakt z kimś z grupy poszkodowanych . Mogłabym wymienić doświadczenia.Jeśli to możliwe.Pozdrawiam

# Nika19

18.03.2014 17:11

do ABC
Dziś udało mi się dodzwonić do kancelarii Rzecznika odpowiedzialności Zawodowej. Otrzymałam odpowiedż że moja sprawa jest w toku i ma nadany nr który mi udostępniono. Rozpatrzenie mojego wniosku może trwać do 6- m-cy. Tyle czasu ma Rzecznik. Więc muszę uzbroić sie w cierpliwość. Przkazałam też sprawę do Europejskiego Centrum Odszkodowań aby zajęli się sprawą kompleksowo. Uzbrajam się w cierpliwość.

# Nika19

18.03.2014 17:20

Do Pacjentka
Z Pani wypowiedzi wynika że jest pani załamana. Jeśli będzie pani zainteresowana dochodzeniem swoich praw i roszczen to polecam Europejskie Centru Odszkodowań. Zajmują się wszystkim kompleksowo.Pozdrawiam by dodać otuchy.

# nowy portal

18.03.2014 20:22

http://www.legionowo.miniator.pl/

# abc

20.03.2014 17:45

Nika ,to dobrze,że sprawa jest w toku ,to że to trochę dlugo będzie się ciągnęło ma zapewne związek z tym że jest masa pokrzywdzonych osób.Jeśli chodzi o odszkodowanie to ja jakoś nie ufam takim instytucjom (moje prywatne zdanie-tyle się złego słyszy o różnych firmach odzyskujących odszkodowania-mam nadzieję,że w Twoim przypadku będzie wszystko ok) my swoją sprawę powierzyliśmy profesjonalnej kancelarii prawnej.
Ale nie ważne ,kto dla nas uzyska odszkodowanie,ważne jest to by pseudo lekarze z osteonu już nikogo nie skrzywdzili,by poszkodowanym wrocił cień wiary w lekarzy i by wreszczie skończyły się ich tzn Wasze problemy związane ze żle przeprowadzonymi operacjami.Życzę wszystkim zdrowia i siły i odwagi do walki o sprawiedliwośc

# Nika19

24.03.2014 17:02

Do ABC
Chyba zadziałały jakies siły wyższe dzis byłam na przesłuchaniu u Rzecznika Odpowiedzialności Zawodowej. Cieszę sie ze sprawa odrobinę drgnęła. Jestem usatysfakcjonowana wizytą. Wszystkie moje obawy się potwierdziły.Potwierdziło się również to, że dr Jerzy Jasielski nie posiada specjalizacji. . Czekam zatem na orzeczenie. Pozdrawiam. Dzięki za słowa wsparcia.

# abc

24.03.2014 19:24

Bardzo się cieszę,ę Twoja sprawa NIKA nabrała tępa,ale musisz się przygotować,że mimo wszystko jeszcze trochę potrwa ,u nas mija rok i dalej jest w toku,powoływanie kolejnych bieglych,czekanie na odpowiedzi na zadane przez Rzecznika pytania co rusz innym konsultantom z dziedziny ortopedii czy samemu ministrowi Arułkowiczowi.Nie wazne ile czasu jeszcze upłynie ,najwazniejsze,że ręka sprawiedliwości dosięgnie pana J.J
Moje takie ciche życzenie,żeby jak najwiecej osób poszkodowanych uwierzyło w to że można dochodzic sprawiedliwosci,żeby osoba pana J.J już nigdy nikogo nie pozbawiła zdrowia i radości życia bez bólu,bo jak patrzę od prawie 3 latna cierpienie najblizszej mi osoby to sama jestem wściekła na siebie<że właśnie tam zdecydowaliśmy sie na operację.
Trzymam kciuki za wszystkich decydujących walczyć o sprawiedliwośc :)

# Nika19

24.03.2014 22:01

Jeszcze raz dziękuję za słowa otuchy. Załuje że wcześniej sie za to nie wzięłam. Ale człowiek chory marzy tylko o tym aby wyzdrowieć i wszystkie swoje siły przerzuca na działanie w tym kierunku.POzdrawiam i czekam.

# przyzwoity

11.04.2014 17:00

Witam aktywnych uczestników forum, a w szczególności "forumowicza" #abc, to jest Panią Karolinę Wojciechowską. Niestety, ale próba zrzucenia odpowiedzialności za zaniechania w rehabilitacji po wykonanym zabiegu w NZOZ OSTEON spełzła na niczym, bowiem przeprowadzone postępowanie wyjaśniające w Okręgowej Izbie Lekarskiej, w tym opinie biegłych wykazały iż dr Jasielski nie popełnił jakiegokolwiek błędu w sztuce lekarskiej operując Panią Karolinę Wojciechowską. Ciekaw jestem co teraz Pani Karolina Wojciechowska poczyni w sądzie w sprawie którą wytoczyła przeciwko Panu Jasielskiemu o zapłatę UWAGA !!!!!!!!! niemal 90.000,00 zł. Szanowni czytelnicy forum, apeluje o zdrowy rozsadek i nie pozwalajcie aby Pani #abc traktowała was jako tępe narzędzia do prywatnej wojny z lekarzem wyłacznie motywowanej merkantylnie. Prawda jest taka, Pani #abc chodzi o kasę i szuka namiętnie "głupich" którzy jej w tym pomogą. Byłem pacjentem dr Jasielskiego. Dzięki jego niekonwencjonalnym podejściu do mojego problemu normalnie chodzę, choć inni lekarze postawili "krzyżyk" na moim stawie skokowym. Szanowna Pani Karolino pamiętaj, że zarówno dobre jak i złe uczynki wracają do "czyńcy".

# przyzwoity

11.04.2014 17:06

#abc napisał(a) 22.04.2013 14:18
z tego co wiem od Pani,która jako pierwsza złożyła zawiadomienie do prokuratury w Wa-wie będzie taki proces.wskazane jest mieć pełną dokumentację medyczną z Osteonu oraz potwierdzenie z NFZ że zabieg był finansowany również przez w/w instytucję.My czekamy do 26.04 (30 dni) na odpowiedż z NFZ i do 8.05 (30 dni )na dokumentację z Osteonu.
W tak zwanym międzyczasie złożyliśmy również skargę do Rzecznika Praw Pacjęta i do Naczelnej Izby Lekarskiej-czekamy na odpowiedż
Szanowna Pani , proszę o więcej odwagi w pisaniu na forum i również pochwalenie się, ze zażądała Pani od dr Jasielskiego ponad 80.000,00 zł. Proszę również opowiedzieć, jak wyglądała Pani rehabilitacja po zabiegu.

# abc

12.04.2014 08:26

Szanowny Panie Przyzwoity ubolewam nad Twoją niesamowitą pomyłką niestety nie jestem panią Karoliną ,z tego co wiem pani Karolina była osoba operowaną w osteonie a ja jestem matką ,której córka(wtedy 16 letnia) była tam operowana i to duzo pózniej niż owa Pani.I nie życzę sobie aby mnie w jaki kolwiek sposób oczerniano .Ja miałam kontakt telefoniczny z Tą Pania i nic poza tym.Mam prawo walczyć o sprawiedliwośc i ukaranie winnych,zresztą każdy pokrzywdzony ma takie prawo.A Ty Przyzwoity nie masz prawa decydować o tym kto i co może pisać,forum jest otwarte .Zapewne jesteś bardzo blisko z Osteonem i niech tak zostanie .
I po raz kolejny powtarzam ,myli mnie Pan z inną osobą a doskonale o Tym wiedzą osoby z forum z którymi miałam kontakt meilowy

# Wiesława

15.05.2014 16:33

a g .....tam prawda! jak było cicho to nikt się nie odezwał a teraz co każdy wielce poszkodowany??! proszę Was czy wy chcecie na tym jakieś pieniądze zarobić czy co?? ja jestem po operacji w klinice osteon i jestem bardzo zadowolona! jeździłam na wózku nie mogłam już chodzić a teraz ?? czuje się jakbym znów miała jakieś 30 lat! więc takie bezpodstawne oskarżenia zachowajcie dla siebie! JESTEM JAK NAJBARDZIEJ ZA OSTEONEM ABY ZNÓW NFZ POWRÓCIŁO!

# Antoni

03.06.2014 17:04

Przypadkiem trafiłem na ten temat na forum i aż mnie język świeżbi by zadać pytanie:Kto komu zabroni dochodzić sprawiedliwości????-jak ktoś czuje się oszukany lub skrzywdzony to na litość-(żyjemy prawdopodobnie w wolnym kraju )-ma prawo domagać się ukarania winnego a o tym czy ktoś jest winny czy nie decydują odpowiednie organa,

# abc

24.06.2014 16:54

Sprawiedliwośc wygrała Sąd Lekarski -Rzecznik Odpowiedzialności Zawodowej wydał postanowienie o ukaraniu pana J.J

# MMM

28.07.2014 17:24

Czy posiada ktoś informacje w sprawie "brania podwójnych pieniędzy" przez OSTEON? Czy Prokuratura zakończyła już śledztwo?

# Nika19

05.08.2014 15:31

#Nika19
abc - moje gratulacje za cierpliwość i wytrwałość. Mam pytanie, ile trwała procedura u Rzecznika Odpowiedzialności Zawodowej Lekarzy?

# pacjentka wiki

05.08.2014 18:15

czy ta sprawa cała jest w toku bo mnie też oszukał dr. jasielski wziął podwójne pieniądze ode mnie i nfz i poprosił o wpłatę na prywatne konto mam dowody.

# Nika19

05.08.2014 22:06

#nika19
Część osób szykuje zbiorowy pozew i sprawą zajmuje się prokuratura, ale częśc osób zdecydowało sie na drogę postepowania cywilnego. Jeśli uwaznie przeczytasz posty #abc to wyłoni się obraz co dalej trzeba zrobić.

# abc

08.08.2014 18:50

My na dobre wiadomości czekaliśmy 1,5 roku ale tak naprawdę sprawa nadal jest w toku postępowania przed Sądem Lekarskim,Za namowa prawnika wystąpilismy do Sadu z propozycją ugody -czekamy teraz na odzew co prawda na wiele nie liczymy ale w ten sposób unikniemy przedawnienia.
Mogę Wam powiedziec,że własnie wczoraj córka dowiedziała sie ,że zakwalifikowana jest do endoprotezy kolana,aż mi się płakac chce ile krzywdy mojemu dziecku wyrządził ten człowiek a dodam,że ona ma dopiero 19 lat.
Będę walczyć pozwem indywidualnym do końca póki mi sił i kasy starczy,
Życze wytrwałości wszystkim pokrzywdzonym

# pracownik

30.09.2014 13:26

witam, jestem byla pracownica osteonu wiem jak sa
tam traktowani pacjenci na nfz. jesli moge Panstwu jakos pomoc prosze o jakis kontakt w komentarzu

# abc

30.09.2014 14:53

Chyba najlepszą formą pomocy poszkodowanym będzie złożenie zeznań w Prokuraturze .

# pracownik

01.10.2014 10:42

to i tak swoja droga zrobie., ale martwi mnie to ze ta sprawda zbyt szybko ucichla . i dalej zdrowi ludzie sa tam operowani!

# Jonasz

01.10.2014 17:14

To są złodzieje, nic więcej!!! Wszyscy a w szczególnosci szanowny Pan lekarz, bo przeciez doktora nadal nie ma(!) Jerzy Jasielski. Wiem co nie co na ich temat, i chętnie się tym podzielę z prokuraturą.

# pracownik

01.10.2014 17:41

dokladnie tak! jak i caly dyrektor! nie pracuje tam juz jakis czas a o zalegle wyplaty nie moge sie doprosic. Celowo zmienili teraz nazwe kliniki na CTM. tylko po to aby listy ktore przychodza na dawna klinike ,Osteon, np z sadu odrazu odrzucac bo przeciez taka firma nie istnieje! co gorsza nazwa zmieniona jest rowniez po to aby odzyskac kontrakt z nfz! No i smieszna zmiana wlasciciele ktora w prawdzie jest zenujaca...

# abc

01.10.2014 20:49

do# pracownik :No to witamy w klubie osób oszukanych,poszkodowanych .Swoich roszczeń dotyczących braku zaległych wypłat proponuję dochodzić przed Sądem Pracy.Szczerze to w przypadku mojej córki Twoje zeznania niewiele wniosą do sprawy .Ale dziękuję (mam nadzieję,że za szczerą) chec pomocy.Zgłoś się do prokuratury tej w Legionowie i Warszawa-Praga ,że chcesz składać zeznania .
Pozdrawiam wszystkich walczacych o sprawiedliwośc forumowiczów.

# pracownik

02.10.2014 09:32

zabiegow na nfz tam dalej nie ma ale sa konsultacje
na nfz po ktorych pacjenci najczesciej byli kierowani na rtg i mimo tego ze byli na nfz to rtg mieli za darmo J.J kazal im placic.
Na temat tych oszustow wiem wiele rzeczy ktore sa szczera prawda.' Dzieki #abc tak na pewno zrobie tylko pytanie czy ja nie musze isc przypadkiem do sadu pracy tu gdzie mieszkam?

# abc

02.10.2014 10:14

cyt,,Do właściwości sądów rejonowych, bez względu na wartość przedmiotu sporu, należą sprawy z zakresu prawa pracy o ustalenie istnienia stosunku pracy, o uznanie bezskuteczności wypowiedzenia stosunku pracy, o przywrócenie do pracy i przywrócenie poprzednich warunków pracy lub płacy oraz łącznie z nimi dochodzone roszczenia i o odszkodowanie w przypadku nieuzasadnionego lub naruszającego przepisy wypowiedzenia oraz rozwiązania stosunku pracy, a także sprawy dotyczące kar porządkowych i świadectwa pracy oraz roszczenia z tym związane.
Pozew w większości przypadków winien być złożony do sądu pierwszej instancji w którego okręgu mieszka pozwany. "
-czyli najpierw składasz pozew do Sądu w Legionowie -powodzenia

# pracownik

02.10.2014 16:35

i jutro sie wybieram do sadu... Tych ludzi juz dawno powinni zamknac!

# Bożena

21.10.2014 13:58

Ja bardzo się dziwię, że wszystkie opinie dot. kliniki OSTEON są negatywne. Sama miałam tam w 2012 roku przeprowadzoną artroskopię kolana na NFZ i ciekawe, że nikt ode mnie nie wziął ani grosza za przeprowadzony zabieg. Coś mi tutaj śmierdzi. A jeśli chodzi o przeprowadzony zabieg to minęły już dwa lata i kolano ma się świetnie. Wygląda na to, że miałam szczęście.

# Nika19

23.10.2014 00:22

do#pracownika
Witam, jesli to mozliwe proszę mi podpowiedzieć w jaki sposób odzyskac dokumenty dot. mojego zabiegu w Osteonie. Pan dr Jasielski nie odpowiedział na moją prośbe o przesłanie ich za zwrotem kosztów. Sprawa moja jest w toku. Jestem również osobą poszkodowaną przez Osteon i to podwójnie..

# MMM

08.12.2014 13:47

Witam,
Też nie mogę się doprosić o dokumentację. Wysyłałem już 3 razy pismo i za każdym razem przyszedł zwrot. Dzwoniłem, telefonowałem i zawsze to samo "Odbieramy pocztę". W związku z tym proponuję złożyć wniosek osobiście w Klinice za potwierdzeniem odbioru.
Czy ktoś ma inny pomysł??
Pozdrawiam

# abc

08.12.2014 14:52

Ja właśnie osobiście składałam wniosek o wydanie dokumentacji,cierpliwie czekałam ustawowe 30 dni na wydanie jej(miałam potwierdzenie wpłyniecia wniosku-kopia z pieczatką i podpisem pracownika przyjmującego).Niestety dopiero 32 lub 33 dnia sama osobiscie zgłosiłam się po odbiór ale nie mieli przygotowanej ,dałam im 30 minut i otrzymałam do ręki zaklejoną kopertę zaadresowaną i najfajniejsze było tłumaczenie rejestratorki,,właśnie przygotowane były do wysłania ha ha .
A powiem Wam kochani pokrzywdzeni ,że w czwartek minie 2 tyg od naszej sprawy w Sądzie Lekarskim ,sprawa przeciwko panu Jasielskiemu
.Póki co jeszcze do czwartku czekamy na uprawomocnienie się postanowienia.
Powiem w skrócie trzy zarzuty i trzy kary -wynik w pełni satysfakcjonujący

# pracownik

09.12.2014 16:32

Wiec tak, takiego czegos jak czekanie 30dni na dokumentacje medyczna nie ma, to jest tylko i wylacznie ich wymysl. Przychodnia ma na wydanie dokumentacji max 14dni. Nika19 z przed ilu lat czy miesiecy chcesz odzyskac swoja dokumentacje?

# pracownik

09.12.2014 16:35

A co do wysylania poczta to calkowicie bez sensu. Oni zadnych lisow nie odbieraja a tym bardziej za potwierdzeniem odbioru czy poleconych

# pracownik

10.12.2014 09:58

Do Bozena. Z tym ze prawdopodobnie artroskopie kolana przeprowadzal Pani Dr Bojanowski, a nie smieszny P.Jasielski mowie Pan bo przeciez Doktora nie ma, haha i czlowiek ktory nie potrafi zdac kilka krotnie Doktora operuje zdrowych ludzi....

# Nika19

12.12.2014 22:40

do #pracownik
operowana byłam w 2011 roku. ale od 2013 roku moja sprawa jest w toku. Do Pana Jasielskiego do Osteonu wystąpiłam w marcu tego roku za pośrednictwem poczty i potwierdzeniem odbioru listu. Pan Jasielski osobiście odebrał list ale dokumentacji nie przysłał. Ja część dokumentacji posiadam ale chciałam mieć wszystko gdyż dokumentacja medyczna nie może być tajemnicą dla pacjenta. Wcześniej czy później na pewno ją odzyskam. a jeśli coś się z nią stanie to wystarczy ta która posiadam. A gdybym chciała jechać osobiście to powinnam jechać na Wilanowską i do Nowej Kliniki?

# Nika19

12.12.2014 22:48

#do abc
Trzymam kciuki do końca, również za operację córki. Nie bardzo mogę tu pisać o detalach sprawy, ale chętnie porozmawiałabym na innej płaszczyźnie medialnej.Podaję zatem mojego e-maila: olenka15@onet.eu. Pozdrawiam

# abc

13.12.2014 13:22

do Nika
Odezwę się po niedzieli ,a jeśli chodzi o miejsce składania wniosku o wydanie dokumentacji to ja składałam na Wilanowskiej a osobiście odbierałam w nowym budynku.To ,że Ty posiadasz tylko częśc dokumentacji nie zmienia faktu,że na wezwanie Prokuratury lub innego organu prowadzącego postępowanie szanowny pan doktorek będzie musiał przedstawić całą historię Twojego leczenia i przebiegu operacji.Więc nie załamuj się :)
Dziękuję za słowa wsparcia

# abc

14.12.2014 08:25

Do Nika
Niestety chyba błędnie podałaś e-maila ,ktoś inny otrzymał moją wiadomośc :(

# Nika19

14.12.2014 19:50

#do abc
to nieomżliwe, gdyż korzystam z tego e-maila i właśnie go otworzyłam. to prawda ze nie było tam od Ciebie wiadomości. Może coś źle wpisałaś w adresie Podaję jeszcze raz. olenka15@onet.eu Pozdrawiam I czekam.

# abc

19.12.2014 08:02

do Nika
nie mogę się z Tobą skontaktować ,może Ty napisz do mnie : ewa12797@gmail.com

# pracownik

08.01.2015 14:47

To nic nie da, poniewaz oni twierdza ze cala dokumentacje z tamtych lat zabrala policja, ale to nie prawda. Nie chca wydawac starych dokumentacji zeby nie zakladano im nowych spraw.
Niestety ale ta banda oszustow jest cwana.

# ???

08.01.2015 14:55

A Osteon zmienia nazwę i pewnie pod nową nazwą będzie się starał o kontrakt z NFZ. Jestem w szoku poziomem ich szachrajstwa!

# pracownik

16.01.2015 14:26

Tak,tak zgadza sie na Weneckiej zmieli nazwe i wlasciciela niby haha to jest przykre. Ale nfz nie podpisze z nimi kontraktu. Nie ma takiej mozliwosci moga stawac na rzesach ale nic im to nie da

# Ciekawski

03.02.2015 23:25

No i czym się skończyła sprawa?

# Pico

19.01.2017 12:44

Jasielski przyjmuje dzieci w poradni preluksacyjnej w Legionowie. Ma znów kontrakt z NFZ...

# Pico

19.01.2017 12:47

Przychodnia nazywa się "Allogenus"ul. Wilanowska 1. Z tego co mi wiadomo bez specjalizacji z ortopedii nie można wykonywać badań dzieciom w ramach skierowania z poradni preluksacyjnej.

# NovaCe

18.11.2017 11:07

Nie trać renty rodzinnej ani wojskowej! Zapisz się już dziś do szkoły Nova Centrum Edukacyjne w Legionowie! Wystawiamy zaświadczenia potrzebne do Rent Rodzinnych w ZUS oraz Wojskowego Biura Emerytalnego.

# Klient

07.02.2018 22:20

Witam,
Czytając te posty mam wrażenie że pewna grupa ludzi w zmowie próbuje szkalować Dr. Jerzego Jasielskiego.
Myślę, że jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o pieniądze, jakaś konkurencyjna klinika czy coś w podobieństwie, TVN ("bardzo prawdopodobne źródło informacji") oczywiście rozdmuchał sprawę, oglądałem ten reportaż i nie widzę tam nic nadzwyczajnego, żadnych dowodów tylko pozakrywane twarze kapturami i zmieniony głos-tratatata, ja nie jestem taki naiwniak. Proszę zajrzeć w miejsce gdzie przyjmuje Dr. Jerzy-tłumy ludzi!!!!! Pamiętajcie, dobry lekarz=dużo pacjentów.
Miałem operację, wszystko bez zarzutów, mega profesjonalizm, klinika jak w filmach amerykańskich, bark hula jak marzenie, nie mam żadnych zastrzeżeń i POLECAM Z CZYSTYM SUMIENIEM KLIENIKĘ OSTEON!!!!

# maria34

24.02.2021 10:58

Genialną opiekę medyczną mam w centrum https://veritamed.com/. Polecam!

# Garrot

24.02.2021 23:51

#maria34 napisał(a) 24.02.2021 10:58
Genialną opiekę medyczną mam w centrum https://veritamed.com/. Polecam!

Oczywiście dla SPAMU, trzeba odgrzewać kotleta
Każdy szanujący się i trzeźwo myślący pacjent szerokim łukiem ominie firmę która reklamuje się w taki sposób
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon
Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

Najnowsze informacje na TuLegionowo

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe