REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ogrzewanie

19.11.2006 18:14 #valdi
Witam
Jestem mieszkańcem zielonej Białołęki i jak większość mieszkańców tej części naszej dzielnicy posiadam własną kotłownię
i problem z paliwem.
Jestem posiadaczem kotła na PELLETY i wszystko byłoby dobrze gdyby nie kłopoty z zakupem tego paliwa (coraz droższe) lub ewentualnym jego transportem z północnej polski gdzie pellet można kupić taniej.
Proszę czytelników forum o podzielenie się wiedzą i spostrzeżeniami na temat możliwości zdobycia tego paliwa.
Jestem otwarty na propozycję wspólnego sprowadzenia większej ilości pelletu co wpłynie na obniżenie kosztów transportu.
Czekam na posty mogące pomóc wszystkim zainteresowanym obniżyć koszty ogrzewania.
tel. kontaktowy 600 880 959
Pzdr.
22.04.2016 10:21 #inznier
Jeśli nie masz możliwości podłączenia gazu ziemnego, a zależy Ci na czystym powietrzu i niskich kosztach ogrzewania to warto pomyśleć o rekuperacji i pompach ciepła. Ciekawe jest, że zapewniają chłodzenie i ogrzewanie. Wrocław dokłada swoją cegiełkę w rozwój tych technologii.
22.08.2016 16:22 #Tadde
To bardziej złożony problem, jeśli chcesz poszukać różnych rozwiązań to musisz podać więcej danych. Jedno z odpowiedzi na częste pytanie pellet czy ekogroszek kilka rzeczowych informacji
22.08.2016 16:47 #Tadde
Do mnie przemawia cena ekogroszku i jego dostępność, jeśli wielu to wybrało to coś oznacza. W większości jesteśmy owcami dużego stada...
28.01.2017 22:47 Cleosssia
Dlatego ja postawiłam na piec na ekogroszek, akurat mam z Piecbudu z podajnikiem ślimakowym. Bardzo fajny, porządnie wykonany, łatwy w obsłudze i nie jest głosny.
22.02.2017 18:46 mezeleusz
Dobre piece ma Kamen. My mamy ekologiczny, na ekogroszek Kamen Dual Komfort. Łatwo się obsługuje, ma automatyczny podajnik i spory zasobnik paliwa.
23.02.2017 10:47 Colt
Ja od siebie polecam ekogroszek. Korzystam z niego od dłuższego czasu, sporo na tym oszczędzam, a w piecu spala się on bez problemu. Może to za sprawą dobrej jakości. Ekogroszek dostarcza mi firma Smart Trans - http://smarttrans.eu/, która jest jednym z lepszych dostawców polskich produktów.
15.03.2017 13:27 Adamo12
jeśli Twój kocioł może spalać inne paliwa to proponuje pomyśleć o pelecie drzewnym. Kiedyś ten rodzaj paliwa był mało atrakcyjny, ale w tym roku pellet ceny ma na poziomie ekogroszku. Oczywiście wartości opałowe są inne, ale za to komfort palenia dużo wyższy.
19.04.2017 08:11 Lucjana
Ja u siebie palę węglem jest on o wiele wydajniejszy od pellety. Zamawiam go z http://daa.pl/wuf przywożą mi go w workach, które sami jeszcze przenoszą do piwnicy. Nie muszę ich dźwigać. A oprócz tego, e jest to bardzo czyste rozwiązanie to jeszcze węgiel ten jest bardzo kaloryczny. Nie mam co narzekać. Może przejście z pellet na węgiel będzie dla ciebie jakiś rozwiązaniem.
23.05.2017 08:50 Cleosssia
kotły witkowski - kupiłam od nich kocioł, ale byłam na miejscu zobaczyć mimo, że daleko. Ogólnie piec jak piec, ale co muszę powiedzieć to, że obsługa jest ok. Mają fajny pawilon handlowy i nikt tam się nie narzuca z zakupem. Rozmowa normalna i ludzie też, kontakt jest do nich na stronie http://www.sklep-witkowski.pl/pl/
wpis modyfikowany 1 raz, 23.05.2017 08:50 

94/6386 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Białołęka

Dodawanie nowych wpisów wymaga zalogowania się (po uprzedniej rejestracji).

Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

Fauna i flora
 Hodowla myśliwska z wieloletnim doświadczeniem "Park Welski" poleca rodowodowe, czarne podpalane ur. 07.10.2017r. SZCZENIAKI rasy GOŃCZY POLSKI po pięknie zbudowanych, zrównoważonych i polujących rodzicach (ojciec Champion Pracy). Odbiór szczeniaków od 01.12.2017r bezpośrednio w hodowli w m. Cibórz k. Lidzbarka Welskiego lub zapewniamy dowóz i odbiór w Warszawie. Więcej info na www.parkwelski.vanti.pl Kontakt tel. 23_69 61 353; 798 691 471. Serdecznie zapraszamy, zwłaszcza przyszłych myśliwych.

GIEŁDA SĄSIADÓW - TANIO KUPIĘ
 SKUP AUT WARSZAWA INTERESUJE NAS KAŻDE AUTO STARE I NOWE CAŁE I POWYPADKOWE DOJAZD DO KLIENTA UMOWA KUPNA SPRZEDAŻY TEL 507 333 555 WIĘCEJ O NAS NA NASZEJ STRONIE www.odkupimy-kazde-auto.waw.pl WKLEJ LINK DO PRZEGLĄDARKI

3-pokojowe sprzedam
 Sprzedam nowe z 2009r. mieszkanie w PULTUSKU. Miesci sie na 1 pietrze w 4pietrowym bloku. Trzypokojowe z oddzielna kucnia (wyposazona wraz z AGD). Duza lazienka z oknem. W cenie mieszkania jest podziemny parking garazowy, duza piwnica i balkon. Cena 224000 zl. do negocjacji. Tel 797 496 640

Porady prawne
 Ochrona Dłużnika,Umorzenie Długów,Stop Komornikom, Upadłość Pomagamy także osobom zadłużonym w prawnym umorzeniu długów. e). http://www.frydberg.pl https://ridero.eu/pl/books/jak_pozyczyc_i_nie_oddac_jak_kupic_i_nie_zaplacic/ Tel. (61) 622-26-81

TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
regeneracja wtryskiwaczy warszawa   •   regeneracja wtrysków mazowieckie