REKLAMA
REKLAMA

odzież rowerowa

29.09.2015 14:53 Klaudia
Hej, zaczynam swoją przygodę z rowerem. Czytałam ten wpis, słyszałam też, że dużo osób inwestuję w specjalny strój. Jakie jest wasze zdanie na ten temat, lepiej kupić odzież rowerową? Macie jakieś doświadczenie w temacie? Lepiej tak?
04.10.2015 21:51 nika27
Prz yintensywnej jeździe na pewno sprawdzi się odzież termoaktywna. Człowiek nie jest wtedy mokry, mimo że się poci.
17.02.2016 01:20 #mirovv
Mam pytanie do tych z Was którzy jeżdżą dużo na rowerze. Zakładacie jakieś elementy odblaskowe, kamizelki odblaskowe albo jakieś odblaski na rower czy raczej polegacie tylko na tym co jest wszyte w odzież rowerową? Ja myślę czy sobie na rower nie kupić takiej standardowej kamizelki odblaskowej tylko nie wiem czy to nie przesada.
27.05.2016 09:49 #Irma21
Na pewno bez kamizelek odblaskowych dzisiaj ani rusz, ale faktyczne szukając jakiegokolwiek rodzaju ubrań, warto sprawdzać oferty sklepów online. Bardzo fajną ofertę jeżeli chodzi o odzież i akcesoria turystyczne można znaleźć w http://new-oak.pl/ . Są tam dostępne takie produkty jak wysokiej jakości odzież termoaktywna- dobra także na rower, śpiwory, namioty i wszelki ekwipunek niezbędny na dalszych i bliższych wyprawach.
22.08.2016 13:16 #eddy666
Jak się jezdzi dużo i długo to faktycznie odzież odpowiednia jest niezbedna. Ja swoją kupowałem w sklepie http://www.bikershop.pl/ mają super i dla amatorów i profesjonalistów. A odzież termoaktywna tez u nich widziałem
REKLAMA
26.08.2016 20:37 izuz1234
ja tam zamiast kolejnej pary nowych czaderskich spodni czy też koszulki na rower lepiej zainwestować w bezpieczeństwo i zakupić nowe lusterka rowerowe, kask, czy też hamulce. No chyba że wolimy odpicować nasz jednoślad i dokupić mu kosz na rower czy też osłony na łańcuch. A wy co kupujecie odzież czy akcesoria rowerowe?
wpis modyfikowany 1 raz, 26.08.2016 20:38 
28.10.2016 11:51 Danuta77
Prawda, że kask, lusterka, okulary są ważne, nawet bardzo ważne. Tym bardziej dla osoby rozpoczynającej swoją przygodę z rowerem.

Osobiście często zaopatruję się w ubrania sportowe w sklepie dare2b. Bardzo dobrej jakości ubrania i nigdy mnie nie zawiodły, a używam ich od kilku lat :)
https://www.sklep-dare2b.pl/
28.01.2017 15:33 #Magdzilka
Na https://dotsport.pl/pearl-izumi/ widziałam dość szeroką ofertę odzieży na rower, która teraz jest wyprzedawana. Ja ktoś potrzebuje to warto żeby zajrzał.
07.02.2017 16:13 Marcel2
Ubranie na rower jest ważne i musi być wygodne i dostosowane do warunków atmosferycznych. Najważniejsze jednak jest bezpieczeństwo, czyli to o czym piszą inni: kaski, lampki itp. Zajrzyj do sklepu: rowery kellys opinie mają bardzo dobre a wybór sprzętu i akcesoriów rowerowych ogromny. Znajdziesz tam wszystko, co potrzebne do swojej przygody z rowerem.
REKLAMA
19.06.2017 15:36 #sylwiaczek
Na https://www.domenasportowa.pl masz szeroki asortyment odzieży sportowej. Jestem ogólnie zdania że takie coś jak odzież rowerowa trzeba kupować dobrą jakościowo żeby zaraz po pierwszym sezonie się nie zniszczyła, bo szkoda pieniędzy. Wolę parę groszy dołożyć i mieć lepsze niż jakiś bubel z supermarketu
20.06.2017 15:08 #Esteka
Dobrze powiedziane, jak kupuję w sumie raz na kilka sezonów odzież na rower, kupię raz a porządznie i jest ok :) domena sportowa to dobry sklep, widzę mają kilka fajnych markowych ciuszków na rower, ja niedawno odkryłam ten e-sklep, wcześniej to z różnych stacjonarnych w moim mieście kupowałam ciuchy na rower.
24.06.2017 12:04 #uliannek
W sumie nie jeżdzę w specjalnej odzieży na rowerze, to takie wygodne? jest spora róznica? Teraz kupiłem dla mnie i dla żony nowe rowery raleigh na rowerzysta.pl i są bardzo fajne to może i warto zainwestować w odpowiednią odzież bo coraz więcej jezdzimy
24.06.2017 12:08 #kiula
Ja jeżdżę w normalnych ubraniach, ale nie jestem zawowodcem :)
29.06.2017 12:36 #iwona1
Na pewno tutaj http://www.mikesport.pl warto sobie zerknąć. Mają ciekawe rozwiązania jeśli chodzi o odzież rowerową. Koniecznie sprawdźcie ich ofertę, ponieważ wybór jest naprawdę ogromny, a ceny atrakcyjne. Można tam zrobić kompleksowe zakupy.
29.06.2017 21:22 mi_siulka
Taka odzież na pewno jest wygodna, w końcu po to jest stworzona :)
05.07.2017 07:08 urszula
Ja znalazłam bardzo ciekawy artukuł na temat odpowiednich koszulek na rower. Znajdziecie tu wiele ciekawych porad. Które pomogą uniknąć błędów przy ich zakupie. Warto zapoznać się z tym artykułem.
24.07.2017 13:00 #nowalijka
co do odzieży sportowej, to mogę polecić świetne buty sportowe z multu.pl , ja zaczęłam w te lato jeździć na rowerze i właśnie tam kupiłam sobie buciki,adidasy.
11.12.2017 12:48 #Dubialka
W takiej kwestii ciężko dobrać coś za pierwszym razem ;) Na asadi.com.pl mają na tyle duży wybór że problem znika, ale wiadomo, są gusta i guściki o których się nie dyskutuje co nie ;)
11.12.2017 14:44 #przykre to
To bardzo przykre i smutne, że ludzie muszą uciekać się do zarobkowania w tak podły i poniżający sposób.
Nigdy nie widzieli na oczy danej firmy czy produktu, a polecają, wychwalają.
Jak to łatwo się zeszma.cić dla paru srebrników, żałosne. ....
09.01.2018 11:47 #patrioty
Tutaj https://patrioty.pl/ jest sporo odzieży sportowej
10.01.2018 09:50 #bbardzo przykre
To bardzo przykre i smutne, że ludzie muszą uciekać się do zarobkowania w tak podły i poniżający sposób.
Nigdy nie widzieli na oczy danej firmy czy produktu, a polecają, wychwalają.
Jak to łatwo się zeszma.cić dla paru srebrników, żałosne. ' ..
27.02.2018 14:59 #Agata
Nalini Sklep
Ja odzież rowerową kupuję tutaj: https://nalinisklep.pl/

667/3103 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Stolica

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (tj. adresu IP, który zapisze się automatycznie) przez Echo Media Plus sp. z o.o. z siedzibą w Legionowie, ul. Wspólna 3.
Niniejsza zgoda jest warunkiem koniecznym do skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.
Dane osobowe są przetwarzane w sposób zapewniający ich bezpieczeństwo i poufność. Z Inspektorem Ochrony Danych można kontaktować się mailowo pod adresem poczty elektronicznej: rodo@gazetaecho.pl.
Dane osobowe są przetwarzane wyłącznie w zakresie celu ich podania, tj. skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl.
W tym wypadku nie jest możliwe wycofanie zgody na przetwarzanie danych osobowych w postaci adresu IP.
Mają Państwo prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych w zakresie naruszenia prawa do ochrony danych osobowych lub innych praw przyznanych na mocy RODO.

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

Budowlane
 505-257-652 ZADZWOŃ ZŁOTA RĄCZKA WARSZAWA Kiepsko radzisz sobie z domowymi naprawami i potrzebujesz pomocy? Świetnie trafiłeś! Z naszą pomocą nawet najtrudniejsze zadania zostaną wykonane profesjonalnie i szybko. Dysponujemy bogatym doświadczeniem i fachową wiedzą, która pozwala nam pomyślnie finalizować każde zlecenie. tel. 505-257-652 www. zlota-raczka-warszawa. pl

1-pokojowe do wynajęcia
 Wyposażona kawalerka z dużą loggią w cichej lokalizacji. 1800zł +432zł czynsz + media Możliwość podłączenia telewizji kablowej/internetu. Lokalizcje w pobliżu: 200m - apteka 200m - Freshmarket 500m - autobus, tramwaj 500m - stacja benzynowa 500m - McDonalds 750m - market Carrefour 750m - Rossmann 1100m - supermarket E.Leclerc 1700m - Lidl 2000m - Metro Młociny (możliwość dojechania tramwajem, Autobusem) 2500m - szpital Bielański

Lokal użytkowy do wynajęcia
 Witam serdecznie wynajmę lokal 35m Przy Metrze w Galerii Ursynów cena 2300zł/mc telefon 570-81-81-81

Różne
 Dnia 29 czerwca 2018 godzina 18.30 pierwszy termin, godzina 19.00 drugi termin, odbędzie się Walne Zebranie Bemowskiego Towarzystwa Fotograficznego. Miejsce: Warszawa ulica Synów Pułku 6 Klub Reduta.

TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.