REKLAMA

Forum › Legionowo i Jabłonna

REKLAMA

najlepsza cukiernia

# ergo

03.07.2003 12:41

ktora w Legionowie cukiernia jest najlepsza?

# węgier

27.08.2003 14:29

żadna

# Izabela88

25.09.2017 11:40

Nie wiem jak bylo w 2003 roku , bo wtedy byłam nastolatka i pilnowalam bardziej nauki niz chodzenia po cukierniach , natomiast teraz świetna cukiernią w Legionowie jest Sweet Home ;) pyszne ciasta , kawa oraz Lody ;) Pychaaa ;)Są naturalne , robione z naturalnych składników ;)

REKLAMA

# syfiasssta reklama

25.09.2017 12:46

co za debbbbil od syfiastej reklamy sze.ptanej
ludzie tu reklamują się same najgorsze firmy, na darmowym portalu, reklamowane przez chyba uchodźców
masakra, co za poziom...

# Olaaa90000

27.09.2017 10:45

Szukacie trenera lub instruktora sportowego? To nie możecie ominąć tej wyszukiwarki :) Serio, mają tu wszystko, czego potrzeba miłośnikom sportu :)
lepszytrener.pl/trening-funkcjonalny

# traczek

27.09.2017 11:42

super, wspaniale, cudownie.
Dobry sklep nie potrzebuje takiej szm.acianej reklamy, na darmowym portalu
Paradoksalnie świadczy to o braku klientów i prawdopodobnie o kiepskiej jakości świadczonych usług.
Nie polecam !!!!!!!!!!!!

REKLAMA

# BonnieTe

30.05.2018 20:34

drogi traczku - forum jest od dzielenia sie opiniami oraz doświadczeniami , a jezeli Ci się to nie podoba to po prostu nie wchodż na fora ;) A najlepsza cukiernią w Legionowie wg mnie jest Sweet Home. Ciasta mają bardzo dobre na każdą okazję

# anty spoamer

06.06.2018 15:30

doprawdy super .....bełkot

# Daroo

07.06.2018 23:36

#BonnieTe napisał(a) 30.05.2018 20:34
drogi traczku - forum jest od dzielenia sie opiniami oraz doświadczeniami , a jezeli Ci się to nie podoba to po prostu nie wchodż na fora ;) A najlepsza cukiernią w Legionowie wg mnie jest Sweet Home. Ciasta mają bardzo dobre na każdą okazję

To forum już dawno przestało służyć do dzielenia się opiniami i doświadczeniem, stało się bezpłatnym słupem ogłoszeniowym do promowania szpetnego marketingu i kryptoreklamy
Co post to reklama czegoś tam

REKLAMA

Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuLegionowo

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe