REKLAMA

Forum › Warszawa

REKLAMA

Myjnia bezobsługowa

# dodowsko

12.07.2016 13:38

Czy waszym zdaniem warto w taką myjnię inwestować, jeśli jest pewność, że miejsce jest dobre i codziennie przewijają się setki potencjalnych klientów?

 wwojtek84

14.07.2016 11:23

Biznes jak biznes. Zawsze może "wypalić" a zawsze jakiś z pozoru nieistotny element może sprawić, że coś będzie "niehalo". Jak dla mnie jeżeli potencjalnych klientów byłoby sporo to tylko odpowiednia cena mogłaby ich zachęcić, bo co do jakości to nie mam wątpliwości, że o nią zadbasz najlepiej jak tylko potrafisz.

# MaximeX

29.07.2016 11:22

wwojtek84 napisał 14.07.2016 11:23
Biznes jak biznes. Zawsze może "wypalić" a zawsze jakiś z pozoru nieistotny element może sprawić, że coś będzie "niehalo". Jak dla mnie jeżeli potencjalnych klientów byłoby sporo to tylko odpowiednia cena mogłaby ich zachęcić, bo co do jakości to nie mam wątpliwości, że o nią zadbasz najlepiej jak tylko potrafisz.

Warto, alew dobrą, np. Fortadora. Zwróć uwagę na moc, zużycie wody, paliwa, rodzaj gwarancji i szkolenie przed zakupem. Na pewno nie jest to jakiś mały wydatek, ale jak go ponisiesz to będziesz miał na pewno sporo roboty, tu masz przykład wykorzystania http://www.polishexpress.co.uk/praktyczne-zastosowania-myjni-parowych/.

REKLAMA

# dodowsko

03.08.2016 14:33

No tak, ja właśnie chciałbym te usługi tak mobilnie świadczyć. Zainteresowanie jest spore, mam wspólnika, który ogarnia dobrze temat. Zastanawiamy się właśnie nad taką myjnią Fortador pro+, rozważaliśmy optimę, ale są dużo wyższe koszty eksploatacji, co praktycznie przekreśla ten model.

# Krzysztof 1971

12.07.2017 14:09

Wydaje mi się, że oprócz samej lokalizacji czy cen, równie ważne (a może nawet i ważniejsze) są produkty, które w takiej myjni będą stosowane. Bo to od nich zależy, czy efekt będzie przez klienta akceptowalny, a przecież o to chodzi. I wtedy nawet taką dobrą myjnię znajdą - poprzez polecenia, na końcu świata. Dlatego zastanów się czy nie zainwestować http://www.motochemia.pl/produkty-dla-myjni-c-112.html - środki świetnej jakości, a przy tym o nie wygórowanych cenach.

# jagoodek

10.01.2018 09:37

Warto również zainteresować się własnym biznesem i otworzyć swoją myjnię bezdotykową. Na stronie http://www.porownajmyjnie.pl można porównać 5 ofert różnych producentów, jeżeli masz kase na start to szybko zwróci się inwestycja (o ile lokalizacja jest spoko)

REKLAMA

# alleks

23.05.2020 14:43

Ja polecam tradycyjną myjnię CleanCar ul. Sójki 33 A. Bardzo dobra i kompleksowo działająca myjnia, wiec oddając auto możemy się po prostu spodziewać, że pracownicy myjni dokładnie wyczyszczą samochód i nie będzie żadnych niedoróbek
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe