REKLAMA

Forum › Warszawa

REKLAMA

# timmy

21.05.2020 21:54

Jakoś nie spotkałem żadnego udokumentowanego przypadku tych: niewydolność oddechowych w wyniku ich palenia. ani przypadków zatrucia organizmu ani zgonów. Jedynie w stanach gdzie mieszali liquidy z marichuaną :) w polsce jedynie domysły przy innych sprawach które w skrócie wyglądały tak: o ma epapierosa to na pewno tego wina bez badań ani dowodów :P Ogólnie na pewno nie są zdrowe ale na pewno też nie gorsze od normalonych papierosów :P no i nie warto samemu kombinować jak te osobniki z USA od których się ta fala zaczęła a nie była to wina epapierosów tylko tego co sobie do nich wlali :P

# Palenie szkodzi

22.05.2020 13:25

Menele zakazane. No i dobrze. Powinni zakazać wszystkich papierosów, bo śmierdziele ich używający są bardzo dokuczliwi dla normalnej części społeczeństwa.

# Orto Graff

22.05.2020 13:35

#timmy napisał(a) 21.05.2020 21:54
...mieszali liquidy z marichuaną...
timmy, kup sobie słownik ortograficzny. Wyraz "marihuana" piszemy przez samo "h", ponieważ jest on spolszczoną wersją hiszpańskiego wyrazu "marijuana". Obowiązujące zasady transkrypcji języka hiszpańskiego na polski zostały ustalone jeszcze w XIX wieku i mówią, że literę zapisywaną w języku hiszpańskim jako "j" wymawiamy jako "h" i zapisujemy jako samo "h".

REKLAMA

# Weedbanger

22.05.2020 13:54

#timmy napisał(a) 21.05.2020 21:54
Jakoś nie spotkałem żadnego udokumentowanego przypadku tych: niewydolność oddechowych w wyniku ich palenia. ani przypadków zatrucia organizmu ani zgonów. Jedynie w stanach gdzie mieszali liquidy z marichuaną :) w polsce jedynie domysły przy innych sprawach które w skrócie wyglądały tak: o ma epapierosa to na pewno tego wina bez badań ani dowodów :P Ogólnie na pewno nie są zdrowe ale na pewno też nie gorsze od normalonych papierosów :P no i nie warto samemu kombinować jak te osobniki z USA od których się ta fala zaczęła a nie była to wina epapierosów tylko tego co sobie do nich wlali :P
Nie marihuaną tylko syntetycznym thc i witaminą b5

# Mojstary

22.05.2020 14:39

#Palenie szkodzi napisał(a) 22.05.2020 13:25
Menele zakazane. No i dobrze. Powinni zakazać wszystkich papierosów, bo śmierdziele ich używający są bardzo dokuczliwi dla normalnej części społeczeństwa.
a ci co palą twoim zdaniem nie są normalni ? Dla mnie ty jestes nie normalny i sie nie nadajesz do spoleczenstwa

# Palenie szkodzi

24.05.2020 01:31

#Mojstary napisał(a) 22.05.2020 14:39
a ci co palą twoim zdaniem nie są normalni ? Dla mnie ty jestes nie normalny i sie nie nadajesz do spoleczenstwa
Jestem normalny właśnie dlatego, że nie palę. A ty postaraj się pisać bez błędów. Piszesz niezbornie jak przedszkolak. No i nie smródź fajami.

REKLAMA

Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy