REKLAMA

Forum › Warszawa

REKLAMA

# Precz z chamstwem na motorach

06.04.2018 23:39

No i dobrze. Tylko dlaczego te jednośladowe pyrkawki tak okrutnie hałasują? Czy którykolwiek z motocyklistów jest w stanie to wyjaśnić?

# smi

07.04.2018 22:03

#Precz z chamstwem na motorach napisał(a) 06.04.2018 23:39
No i dobrze. Tylko dlaczego te jednośladowe pyrkawki tak okrutnie hałasują? Czy którykolwiek z motocyklistów jest w stanie to wyjaśnić?

w sumie nie wiem dlaczego, jak kupiłem to już taki był xD chyba niektórych to jara.

# Precz z chamstwem na motorach

08.04.2018 12:58

To nie mogłeś kupić cichszego? A jak już kupiłeś, to oddaj go na złom i kup cichą pierdziawkę. Albo wymień tłumik na nieprzedziurawiony. Jaranie się dokuczliwym dla innych hałasem to tłumoctwo.

REKLAMA

# StudentSGGW

08.05.2018 12:05

Przepraszam za wtrącenie w dyskusję, ale potrzebuję państwa pomocy! Bardzo proszę o wypełnienie ankiety dotyczącej używania roweru przez Warszawiaków. Uznałem, że to forum będzie bardzo dobrym miejscem by państwa znaleźć. Ankieta jest anonimowa i posłuży wyłącznie do napisania pracy dyplomowej w temacie ruchu rowerowego w Warszawie. Do wyrażenia opinii zapraszam szczególnie osoby powyżej 25 roku życia! Aczkolwiek młodsze osoby również będą mile widziane. Z góry dziękuję serdecznie!
https://goo.gl/forms/QZofNy0fo8MC5aI63
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe