REKLAMA

Forum › Warszawa

REKLAMA

Tarczyca jak wyglądają badania

# belle4

05.10.2016 11:42

jak wygladaja badania tarczycy, jak to przebiega???

# dfd

05.10.2016 12:27

Na tej stronie jest opis poszczególnych badań
http://leczymytarczyce.pl/
Najczęsciej robi się badania krwi ( tsh, ft3 oraz ft4). Oraz usg tarczycy. Badania są refundowane ale musisz mieć skierowanie od lekarza rodzinnego. Bez skierowania możesz je zrobić odpłatnie ( nie jest to jednak duży koszt, kazdy hormon to jakies 20 zł plus 50 zł za usg).
W przypadku wykrycia guzków polecana jest biopsja tarczycy.

 Piotrowska

29.11.2016 18:46

A jakie badanie? Krwi/usg/biopsa? Poczytaj sobie na ten temat tutaj http://krajmed.pl/badania-usg/. Ja zawsze u nich robię badania i sobie chwalę miejsce.

REKLAMA

 KasiaeM

12.12.2016 15:15

Poprzez pobranie krwi. Ja natomiast zrezygnowałam z tradycyjnego poboru w laboratorium, bo nie miałam zbytnio możliwości, dlatego znalazłam inna opcję. Na zdrowegeny.pl zamówiłam badanie do domu, a próbkę odesłałam do laboratorium, a na wynik czekałam tylko 2 dni. Badają tam 3 hormony więc jest to opłacalne.

 pruszynka

13.12.2016 12:17

Badania na określenie poziomu hormonów robi się z krwi (tsh, ft3, ft4). Z takimi wynikami warto iść do endokrynologa (jeśli są jakieś odchylenia od normy bądź i tak ma się jakieś niepokojące objawy wskazujące na problemy z tarczycą). W Warszawie w przychodni KEN na Ursynowie polecam dr Lewandowską, można do niej się dostać na NFZ. Lekarz stwierdzi co dalej, ja miałam np. wykonywane usg tarczycy, biopsję zmiany, badania w kierunku choroby Hashimoto (też z krwi). Jestem stale pod opieką pani doktor. Tarczyca przy odpowiednim leczeniu zachowuje się u mnie normalnie, nie daje żadnych objawów.

# iwa3

28.04.2018 22:22

Pod nr 22 253 88 88 można zarejestrować się do endokrynologa. Klinika Psychomedic ma naprawdę świetnych lekarzy. Myślę, że warto się do nich udać na konsultację. Można bowiem w ten sposób potwierdzić, albo wykluczyć diagnozę innego lekarza.

REKLAMA

 pamina99

02.05.2018 06:11

Ja miałam badania krwi - wszystkie hormony, pierwiastki itp. związane z tarczycą a potem USG

# Syf reklamaa

02.05.2018 22:27

Spam

# StudentSGGW

08.05.2018 12:00

Przepraszam za wtrącenie w dyskusję, ale potrzebuję państwa pomocy! Bardzo proszę o wypełnienie ankiety dotyczącej używania roweru przez Warszawiaków. Uznałem, że to forum będzie bardzo dobrym miejscem by państwa znaleźć. Ankieta jest anonimowa i posłuży wyłącznie do napisania pracy dyplomowej w temacie ruchu rowerowego w Warszawie. Do wyrażenia opinii zapraszam szczególnie osoby powyżej 25 roku życia! Aczkolwiek młodsze osoby również będą mile widziane. Z góry dziękuję serdecznie!
https://goo.gl/forms/QZofNy0fo8MC5aI63

REKLAMA

Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break