REKLAMA

Forum › Legionowo i Jabłonna

REKLAMA

Komunikacja

# Basia

03.09.2002 11:18

Witam!Co myślicie na temat istniejącej sieci autobusowej?Może dałoby radę przedłużyć linię 723 do osiedla Piaski? Dojeżdżają tu tylko L-Busy i Z-Busy, których częstotliwość kursowania doprowadza mnie do szewskiej pasji. Przecież większość mieszkańców tego osiedla dojeżdża do Warszawy.Niedługo wybory samorządowe. Może jest to dobry czas na dyskusję na ten temat?

# Norman

06.11.2002 13:35

Witam Serdecznie,
Czy ktos wie jak będzie w przyszłości przebiegała obwodnica Jab łonnej, tzn w którym miejscu będzie odbijać w prawo (jadac na Legionowo) i w którym miejscu bedzie wychodzic w legionowie na trase nr 61? No i kiedy oczywiscie moze zacząć się budowa?
A co z mostem północnym?

# peter

12.11.2002 16:45

Obwodnica Jabłonny będzie się zaczynała tuż przed górką w Jabłonnie, a więc dalej niż jest obecne zwęrzenie Modlińskiej. Nastepnie tzw. polami jabłonowskimi, pomiędzy osiedlami mieszkaniowymi, będzie biegła i wpadała w stare "koryto" na wysokości stacji CPN w Jabłonnie (obecnie Orlen). Budowa ma się zacząć w przyszłym roku. Na temat mostu nic nie wiem. Peter

REKLAMA

# Norman

13.11.2002 12:05

Oooo, dzieki już myslałem że nikt mi nie odpowie.
pozdrawiam

# iza 16

21.01.2012 22:57

a taki dobry z niego rolkarz był

# Natasza

21.01.2012 23:01

Iza 16 od dobrze rolował ale małolatów

REKLAMA

# blacha

26.09.2016 22:13

fajnie by było
__________________
http://www.sestal.pl/blachy_trapezowe.html
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuLegionowo

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy