REKLAMA
REKLAMA

Kamery szpiegowskie opinie

08.06.2017 09:40 #JanekDajko
Cześć wszystkim, chciałem WAs zapytać czy uzywaliściie może kamer szpiegowskich i jakie możecie polecić, odradzić? Bo zbieram opinię, aby jakąś wybrac dla siebie do biura :)
08.06.2017 15:03 #KlaudiuszMaliczek
A czy slyszałeś może o JBPartner to producent, który zajmuje się w duzym stopniu właśnie rzeczami z zakresu elementow szpiegowskich. Są u nich właśnie kamery szpiegowskie i to w bardzo szerokie gamie wyboru, więc jak chcesz coś dobrego znaleźć to na pewno powinieneś poszperać u nich w sklepie ;)
21.06.2017 08:50 #Asperdik11
Zgadza się, jeżeli szukasz porządnych kamer szpiegowskich ukrytytch w różnych przedmiotaach jak długopis, zegarek, czujnik dymu itd.Od wielu lat zajmują się własnie tym dzialem i mają największą ofertę z jednocześnie świetną jakością rozwiązań objętych gwarancją.
26.06.2017 07:39 #WojtekMieleniewski
Wiadomo, że kamery szpiegowsie to dość drogi interes i nie dla każdego, jednak czsai sa na prawde potrebne i tutaj jak najbardziej jbp jest odpowiednim wyborem, ponieważ na rynku są juz dość długo, mają fajnie rozbudowana ofertę i za wysoką jakość podglądu i wiele dodatkowych funkcji nie musismy wcale dużo płacić.
28.06.2017 08:39 Ordek55
Ja u nich kupoowałem kamerę szpiegowską ukytą w zegarze ponieważ wolałem być pewny co do tego, że nikt nie odwiedza mojego biura szukając jakichś dokumentów, czy nikt nie ma zamiaru mnie okraść. Mam podgląd na telefonie z dowolnego miejsca, ukryty jest w nim również alarm z detekcją ruchu. Teraz mogę spać spokojnie :)
01.07.2017 10:44 #Gierkowicz1
Czemu nie jeżeli masz taka potrzebe to lepiej dmuchać na zimnie niz potem żałować. JBP w stosunku jakość-cena jest zzdecydowanym liderem w akcesoriach szpiegowskich i systemach alarmowych. My mamy kamery ukryte dodatkowo w czujnikach dymu. Nasze biuro powinno być chronione jak najlepiej :)
05.07.2017 21:51 #FilipKuźmik
I jak co wybrałeś? Myslę, że JBP to odpowiedni wybór szczególnie że w końcu jest to producent który się tym zajmuje już sporo lat. Co do jakości monitoringu jak i systemu alarmowego, który u nich kupiłem nie mam najmniejszych zastrzeżeń. Porządne wykonanie i zabezpieczenia. Do tego odpowiednio przygotowana gwarancja i dobre ceny.
11.07.2017 23:58 #WojciiechKrank
Jeżelii zalezy nam na ochronie naszych dóbr to moim zdaniem takiie akcessoria sa jak najbardziej adekwatne do sytuacji. Sam w domu mam system alarmowy oraz monitoring JBPartner. Razem bardzo dobrze współgrają, a koszta rozwiązań bezprzewodowych są dużo niższe.Sprawdź dokladnie co mają Ci do zaoferowania i śmiało pisz może w czymś Ci pomożemy ;)
16.07.2017 22:49 #MarcinXx
A czy ktoś z Was używał już może okularów szpiegowskich typu Okulary szpiegowskie wyglądają na bardzo solidne. Jakość obrazu w HD. Mają niestandardowy kamuflaż, sam ledwo zauważyłem gdzie jest schowana, zapewnia więc 100% dyskrecji. Nikt nie będzie podejrzewał że okulary korekcyjne z możliwością wymiany szkieł na korekcyjne mają tak na prawdę dodatkową funkcję ;)
07.08.2017 15:35 #jamesbond
Jak dla mnie zamiast szpiegowskich lepiej zainwestować w normalne systemy bezpieczeństwa. Są firmy, jak np konsalnet, które przez swój monitoring itp zadbają lepiej o bezpieczeństwo mienia niż kamery szpiegowskie. Dziwna moda

525/2525 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Stolica

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

Jak chcesz autoryzować ten wpis?

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

Finanse
 01. AAA. POŻYCZKI POZABANKOWE: www.get-money.pl/chwilowki

Grunt sprzedam
 Atrakcyjna działka 2430 m kw. (ostatnia z sześciu) na skraju Puszczy Bolimowskiej, Michałówek, 1 km od węzła Skierniewice na A-2, oddzielone lasem. Ok. 30 minut jazdy od węzła Konotopa Znakomite powietrze. Możliwość zabudowy do 1,5 kondygnacji. Ogrodzona nowym płotem, prąd i wodociąg na działce. Na miejscu leśne przedszkole, w pobliżu Nieborów (restauracje, hotel), park Arkadia, szkoła lotnicza, nauka jazdy konnej, ośrodek sportowy i inne atrakcje. Za niewielką opłatą pomogę w załatwianiu formalności związanych z budową i w samej budowie. Tel. 502.86.00.11.

Nieruchomości zamienię
 Czteropokojowe własn. 72m2, Korotyńskiego przy parku, na mniejsze lub sprzedam 600tys, 501 29 50 19

Antyki
 Antyki meble obrazy grafiki srebra platery brązy zegary porcelanę książki pocztówki dokumenty zdjęcia odznaki odznaczenia szable bagnety orzełki ryngrafy mundury oraz inne ciekawe przedmioty kolekcjonerskie za gotówkę kupię tel 504017418

TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
regeneracja wtryskiwaczy warszawa   •   regeneracja wtrysków mazowieckie