REKLAMA
REKLAMA

Kamery szpiegowskie opinie

08.06.2017 09:40 #JanekDajko
Cześć wszystkim, chciałem WAs zapytać czy uzywaliściie może kamer szpiegowskich i jakie możecie polecić, odradzić? Bo zbieram opinię, aby jakąś wybrac dla siebie do biura :)
08.06.2017 15:03 #KlaudiuszMaliczek
A czy slyszałeś może o JBPartner to producent, który zajmuje się w duzym stopniu właśnie rzeczami z zakresu elementow szpiegowskich. Są u nich właśnie kamery szpiegowskie i to w bardzo szerokie gamie wyboru, więc jak chcesz coś dobrego znaleźć to na pewno powinieneś poszperać u nich w sklepie ;)
21.06.2017 08:50 #Asperdik11
Zgadza się, jeżeli szukasz porządnych kamer szpiegowskich ukrytytch w różnych przedmiotaach jak długopis, zegarek, czujnik dymu itd.Od wielu lat zajmują się własnie tym dzialem i mają największą ofertę z jednocześnie świetną jakością rozwiązań objętych gwarancją.
26.06.2017 07:39 #WojtekMieleniewski
Wiadomo, że kamery szpiegowsie to dość drogi interes i nie dla każdego, jednak czsai sa na prawde potrebne i tutaj jak najbardziej jbp jest odpowiednim wyborem, ponieważ na rynku są juz dość długo, mają fajnie rozbudowana ofertę i za wysoką jakość podglądu i wiele dodatkowych funkcji nie musismy wcale dużo płacić.
28.06.2017 08:39 Ordek55
Ja u nich kupoowałem kamerę szpiegowską ukytą w zegarze ponieważ wolałem być pewny co do tego, że nikt nie odwiedza mojego biura szukając jakichś dokumentów, czy nikt nie ma zamiaru mnie okraść. Mam podgląd na telefonie z dowolnego miejsca, ukryty jest w nim również alarm z detekcją ruchu. Teraz mogę spać spokojnie :)
01.07.2017 10:44 #Gierkowicz1
Czemu nie jeżeli masz taka potrzebe to lepiej dmuchać na zimnie niz potem żałować. JBP w stosunku jakość-cena jest zzdecydowanym liderem w akcesoriach szpiegowskich i systemach alarmowych. My mamy kamery ukryte dodatkowo w czujnikach dymu. Nasze biuro powinno być chronione jak najlepiej :)
05.07.2017 21:51 #FilipKuźmik
I jak co wybrałeś? Myslę, że JBP to odpowiedni wybór szczególnie że w końcu jest to producent który się tym zajmuje już sporo lat. Co do jakości monitoringu jak i systemu alarmowego, który u nich kupiłem nie mam najmniejszych zastrzeżeń. Porządne wykonanie i zabezpieczenia. Do tego odpowiednio przygotowana gwarancja i dobre ceny.
11.07.2017 23:58 #WojciiechKrank
Jeżelii zalezy nam na ochronie naszych dóbr to moim zdaniem takiie akcessoria sa jak najbardziej adekwatne do sytuacji. Sam w domu mam system alarmowy oraz monitoring JBPartner. Razem bardzo dobrze współgrają, a koszta rozwiązań bezprzewodowych są dużo niższe.Sprawdź dokladnie co mają Ci do zaoferowania i śmiało pisz może w czymś Ci pomożemy ;)
16.07.2017 22:49 #MarcinXx
A czy ktoś z Was używał już może okularów szpiegowskich typu Okulary szpiegowskie wyglądają na bardzo solidne. Jakość obrazu w HD. Mają niestandardowy kamuflaż, sam ledwo zauważyłem gdzie jest schowana, zapewnia więc 100% dyskrecji. Nikt nie będzie podejrzewał że okulary korekcyjne z możliwością wymiany szkieł na korekcyjne mają tak na prawdę dodatkową funkcję ;)

181/2395 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Stolica

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

Jak chcesz autoryzować ten wpis?

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
regeneracja wtryskiwaczy warszawa   •   regeneracja wtrysków mazowieckie