REKLAMA
REKLAMA

Jaka wypożyczalnia samochodów w Krakowie

01.08.2016 08:58 #tomasz38
Cześc. Czy ktoś doradzi jaka jest dobra wypożyczalnia samochodów w Krakowie? Chciałbym wynając auto w dobrej cenie bo jadę tam na weekend.
01.08.2016 11:50 #deke
Ja jakiś czas temu równiez wynajmowałem na miejscu samochód.Zdecydownie wygodnie jest poruszać się wynajętym autem niż komunikacją. Szczególnie jeśli chce się pod drodze odwiedzić Wadowice albo wieliczkę.

Zerknij sobie do Rent a Car:
http://krakow-rentacar.pl/

Właśnie z tej wypożyczalni skorzystalismy. Mają dobre ceny i spory wybór aut.
28.02.2017 19:04 Piotrowska
W Krakowie to najelpiej wynajac auto u nich - http://osekrent.pl/. Mają najlepsze ceny, no i dobre auta. Wypożyczalnia jest naprawdę na poziomie.
13.03.2017 22:18 tadeus
W Krakowie jeszcze nie miałem okazji wypożyczać samochodu. Natomiast w Szczecinie korzystałem ostatnio z wynajmu aut http://automaks.pl/. Byłem tam w prawie miesięcznej delegacji i zdecydowanie taniej wyszło mi wypożyczenie samochodu niż korzystanie z taksówek. Tym bardziej, że im dłuższy okres wypożyczenia, tym taniej wychodzi za dobę.
19.05.2017 22:15 #natalia01
Jeśli zdarzył wam się wypadek i potrzebujecie auta z oc sprawcy, to tutaj http://www.eucocar.pl warto sobie zerknąć. Oferta jest naprawdę bardzo dobra. Dają auto tej samej klasy. Nie ma też i nich limitu kilometrów.
25.08.2017 23:21 #magi
Też tak sądzę. Są solidni. Ja z EuCOcar już 2 razy miałam auto. Raz po wypadku w pracy, a raz jak mi gość przed moim prywatnym autem wyjechał na krzyżówce.
28.08.2017 10:38 #szmata szeptana
Szukam szmat szeptanych do marketingu szeptanego.
Czujesz, że jesteś szmatą szeptaną ?, nie potrafisz robić nic innego ?
Będziesz pisać gowniane posty na zlecenie innych.
To praca dla ciebie !!!
Razem z mężem uważamy, że to doskonały czas dla szmat szeptanych.
Warto się teraz tym zainteresować.

364/2525 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Stolica

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

Jak chcesz autoryzować ten wpis?

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

Zdrowie i Uroda
 Masaż leczniczy kręgosłupa -Ursynów Natolin,Dojazd ,Wizyty Domowe Masaż leczniczy na dolegliwości bólowe : rwa kulszowa,rwa barkowa,zwyrodnienia,stres I inne. Zapisz się na masaż już teraz ! Wykonuję profesjonalne zabiegi masażu: klasyczny,leczniczy, www.vitamasaz.pl relaksacyjny,kręgosłupa,sportowy,bańką chińską Wizyty domowe 7 dni w tygodniu . Dyplomowany Masażysta Tel. 530 878 844 tagi: kręgosłup,rwa kulszowa,zdrowie,dojazd ,tanio,dom,leczniczy ,Ursynów,Natolin

Kupię działkę
 Kupię działkę Łomianki i okolice tel. 606-664-487

Grunt sprzedam
 Atrakcyjna działka 2430 m kw. (ostatnia z sześciu) na skraju Puszczy Bolimowskiej, Michałówek, 1 km od węzła Skierniewice na A-2, oddzielone lasem. Ok. 30 minut jazdy od węzła Konotopa Znakomite powietrze. Możliwość zabudowy do 1,5 kondygnacji. Ogrodzona nowym płotem, prąd i wodociąg na działce. Na miejscu leśne przedszkole, w pobliżu Nieborów (restauracje, hotel), park Arkadia, szkoła lotnicza, nauka jazdy konnej, ośrodek sportowy i inne atrakcje. Za niewielką opłatą pomogę w załatwianiu formalności związanych z budową i w samej budowie. Tel. 502.86.00.11.

Działkę budowlaną sprzedam
 Działka budowlana 1523 m2 w Łomiankach Starych ul. Gospodarcza z budynkiem mieszkalnym podpiwniczonym. Pełne uzbrojenie, dojazd utwardzony. Cena 600 zł/m2. tel. 606- 989-976

TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
regeneracja wtryskiwaczy warszawa   •   regeneracja wtrysków mazowieckie