REKLAMA

Forum › Warszawa

REKLAMA

 emiliabohenek

16.04.2017 19:23

Higiena oraz systematyczne wypróżnianie się jak i odpowiednia dieta i sport to podstawa aby ich uniknąć, jednak jeśli już są wtedy warto skorzystać z domowych sposobów na http://hemoroidy.blog.

# Elżbieta

28.04.2017 20:03

Mnie hemoroidy pojawiły się po urodzeniu dziecka. Smaruje je specjalistyczną maścią zachowuje dietę. W łazience, by jak najrzadziej używać papieru i trzeć bolesne miejsce zamontowałam biobidet. Jak skorzystam z toalety to podmywam się okolice intymne wodą. To też zapobiega infekcjom itd.

# kanyo

15.05.2017 09:08

Kilka dobrych sposobów na hemoroidy znalazłem na Adamed Expert - tutaj raczej nie będę pisać o tym wiec sobie znajdźcie ten artykuł, bo jest naprawdę dużo "dobrych" sposobów...

REKLAMA

# essex9

15.05.2017 09:09

Jeżeli chodzi o odchudzanie to polecam serwis Adamed Expert i serię artykułów o diecie, różnorakich treningach oraz zdrowych nawykach :)

# Adrzejj2

23.09.2017 18:07

Też od niedawna mam problem z hemoroidami i nie bardzo wiem co zrobić. Znajomy poleca mi klinikę WILMED z Warszawy. Podobno bardzo dobrze się tam zajmują takimi schorzeniami. Czy ktoś z was leczył się tam lub może leczy i mógłby mi coś podpowiedzieć?

# syfiassssta reklama

23.09.2017 19:55

co za debbbbil od syfiastej reklamy sze.ptanej
ludzie tu reklamują się same najgorsze firmy, na darmowym portalu, reklamowane przez chyba uchodźców
masakra, co za poziom...

REKLAMA

# m_ch

30.12.2017 20:26

Hemoroidy powodują u innych wstyd, zupełnie niepotrzebnie. Nie ma sensu leczyć się samodzielnie. Lepiej, udać się do lekarza i poprosić o ułożenie planu leczenia. Gdy u mnie maści przestały działać, udałam się do szpitala św. Elżbiety. Tam, wykonano mi zabieg gumkowania hemoroidów i w końcu wszystko wróciło do normy.

# Syfffff

30.12.2017 22:11

Nie polecam nikomu to syf najgorszy

# kolooo

17.12.2018 11:22

Nawet przy pełnym obłożeniu cię przyjmą na konsultacje proktologiczne w https://www.proctomed.pl. Warto docenić, że w Jeleniej Górze coś takiego jest. Masz do wyboru mnóstwo metod eliminacji hemoroidów, typowych i zaawansowanych schorzeń odbytu. Sprawa dość wstydliwa, ale tam tego nie odczuwasz. Jakoś taka profesjonalna atmosfera. Lekarze z duszą, a nie tylko na zasadzie dawaj kasę. A niestety coraz więcej mam takich doświadczeń :/ Polecam szczerze, bo mnie nawet lekarz dopytywał, jakie miałem poprzednie leczenie, co stosowałem. Na pierwszy raz to grubo ponad 30 minut siedziałem i nikt się nie śpieszył.

REKLAMA

Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA