REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

Gdzie zamieszkać?

# Mereol-pro

26.08.2019 10:29

Cześć, szukam do kupienia mieszkania w Warszawie. Znalazłem pracę w stolicy i potrzebujemy się przenieść z rodziną. W związku z tym poszukuję lokalu z rynku pierwotnego, wielkosć ok. 60 mkw. Ważne żeby deweloper był sprawdzony. Moze moglibyście coś polecić :)

# odessa567

28.08.2019 11:08

Po co w samej Wawie? Według mnie trochę bez sensu - strasznie wysokie ceny za metr, przeludnione miasto i problem z dojazdem w centrum.Nie myslałeś o jakiś obżerzach albo jakiś miejscowościach w promieniu 30 km od stolicy?

# tomasz_K

30.08.2019 07:42

Centrum miasta kusi jednak ceny są wzięte z kosmosu. Z rodziną planujemy zakup nieruchomości ale na pewno nie będzie to centrum Warszawy. Za mieszkanie w bloku trzeba zapłacić tyle ile za dom na przedmieściach. To ja już wolę dom z ogrodem lub bliźniak.

REKLAMA

# meluzyna45

05.09.2019 11:10

a patrzyliście na Osiedle Wiktoria w Malcanowie? Bardzo ciekawa inwestycja, która jest praktycznie skończona. Niedługo mają dni otwarte i można zobaczyć jak to wygląda na żywo. Plany są super, wizualizacje również ale chcę podjechać i sprawdzić jak samo mieszkanie wygląda w środku :)
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break