REKLAMA

Forum › Warszawa

REKLAMA

Gdzie waszym zdaniem na gokarty w Warszawie

# perełkaa

21.03.2016 14:25

Czy waszym zdaniem dobrym pomysłem jest wypad na tor RCW na Krakowiaków: http://rcw.pl/ mają sporo pozytywnych komentarzy w sieci i na facebooku :)

# WMuniek

22.03.2016 16:32

Ja bardzo lubie goakty. Wybieram się ze znajomymi w sumie kika raz y w misiacu i najlizej mam wlasnie tor na krakowiakow. Jak oceniam? Moim zdaniem ok, zleta jest to, ze tor jest po prostu dlugi i można spoko pojeździć. Nawet jak masz szybki czas przejazdu to długo się jeździ. Zakretow sporo, ale sa tez odcinki, ze ostro można wcisnąć w pedal i poczuc zapach paliwa. Waitru we włosach nie poczucjesz, bo masz kask, ale prędkość tak

# WitekMałek

30.03.2016 11:49

#WMuniek napisał(a) 22.03.2016 16:32
Ja bardzo lubie goakty. Wybieram się ze znajomymi w sumie kika raz y w misiacu i najlizej mam wlasnie tor na krakowiakow. Jak oceniam? Moim zdaniem ok, zleta jest to, ze tor jest po prostu dlugi i można spoko pojeździć. Nawet jak masz szybki czas przejazdu to długo się jeździ. Zakretow sporo, ale sa tez odcinki, ze ostro można wcisnąć w pedal i poczuc zapach paliwa. Waitru we włosach nie poczucjesz, bo masz kask, ale prędkość tak

A czy polecacie właśnie wynajęcie takiego toru na wyłączność, żeby zroganizować imprezę integracyjną dla pracowników (sami panowie) ? Właśnie zastanaiam się nad tym, jakietam są warunki do tego?

REKLAMA

# Forint

05.04.2016 15:28

Zawsze fajnie jest wynająć tor na wyłączność, zwłaszcza jak idziecie większą grupą. Wtedy macie pełny komfort ściągania się. Z tego co wiem, to na RCW nie ma z tym kłopotu. Znam osoby, których firmy tak właśnie robiły, po prostu jak wolicie

 Colt

22.02.2017 14:08

W Warszawie w okresie lata byłem na torze przy stadionie narodowym. Doskonała zabawa, ale musicie poczekać na wiosnę, bo teraz tor jest jeszcze zamknięty. Jeśli ktoś jest zainteresowany pozytywnymi emocjami to polecam - http://kartingowynarodowy.pl/.

# Zakochaana

27.06.2017 20:22

A czemu by nie kupić sobie, albo dziecku gokarta ? Lepiej mieć go na własność i korzystać cały czas ;) . Zachęcam do zapoznania się z ofertą sklepu internetowego www.supertoys.pl . Moga Państwo kupić tam między innymi gokarty na pedały, czy też inne, dla dzieci.

REKLAMA

# Leosia

24.05.2018 14:03

Akurat w Warszawie jest kilka fajnych miejsc w których można pojeździć na gokartach, od Ciebie jednak zależy, który wybierzesz. Chociaż na ja Twoim miejscu brała bym pod uwagę ten tor https://kartingowynarodowy.pl/ , ponieważ to jedyny w Warszawie asfaltowany tor i bardzo dobrze się na nim jeździ a z doświadczenia wiem, że wygoda podczas takiej jazdy jest ważna.

# syf rekklama

25.05.2018 08:57

To bardzo przykre i smutne, że ludzie muszą uciekać się do zarobkowania w tak podły i poniżający sposób.
Nigdy nie widzieli na oczy danej firmy czy produktu, a polecają, wychwalają.
Jak to łatwo się zeszma.cić dla paru srebrników, żałosne. ' .. , ...

# mila

26.07.2018 08:20

We Wrocławiu wybierzcie firmę Kartf1. Organizują super imprezy na gokartach. Cenowo bardzo przystępnie, atrakcja mega. Firma godna polecenia. Niezapomniana moc przeżyć.

REKLAMA

# syyf rreklama

26.07.2018 10:33

sprzedam temperówki stalowe po 7
polecam wspaniale się nimi temperuje
dobrze tesz wpływają na porost cyckuf
ja jestem bardzo, ale to bardzo zadowolona.
mam jeszcze cymbałki po 9
ktoś cos ? ? ?? ??
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA