REKLAMA

Forum › Warszawa

REKLAMA

Gdzie najlepiej naprawiać samochody?

 hektorr89

16.08.2016 11:24

Gdzie waszym zdaniem najlepiej naprawiać samochody? - w autoryzowanych serwisach, czy w zwykłych warsztatach?

 olgaa884

19.08.2016 10:22

Moim zdaniem lepiej naprawiać i serwisować samochód w serwisach ASO - daje to gwarancję, że naprawa, czy serwis będzie wykonany jak należy. Choć koszty w takich serwisach są wyższe, niż w zwykłych warsztatach, to jednak moim zdaniem warto zapłacić więcej za lepszą jakość napraw. Jeśli macie Opla, to sprawdźcie sobie autoryzowany serwis AutoŻoliborz http://www.autozoliborz.pl

 kofalskii

19.08.2016 13:48

Ciężko odpowiedzieć jest na to pytanie.

REKLAMA

# raffu

27.08.2016 13:35

Ja naprawiam swój samochód w warsztacie prowadzonym przy aso http://hondamatraszek.pl, tak więc tak jakby w zwykłym warsztacie, bo hondą nie jeżdżę :) Moim zdaniem wszystko zależy od tego, jaki zespół w danym warsztacie pracuje - ja mam szczęście, bo mechanicy u Matraszka są super i zawsze zajmują się danym problemem na 200%.

# miras

30.11.2016 16:44

Jak dla mnie zdecydowanie lepiej i bezpieczniej jest kupować w serwisach autoryzowanych. Tam znają się na konkretnej marce od a do z więc szybciej zdiagnozują problem, szybciej naprawią i jak coś to wiem że mają oryginalne porządne części czy ewentualnie bardzo dobre jakościowo zamienniki. A mam Jeepa i naprawiam w Edmark Auto.

# Jeep

30.11.2016 18:05

#miras napisał(a) 30.11.2016 16:44
Jak dla mnie zdecydowanie lepiej i bezpieczniej jest kupować w serwisach autoryzowanych. Tam znają się na konkretnej marce od a do z więc szybciej zdiagnozują problem, szybciej naprawią i jak coś to wiem że mają oryginalne porządne części czy ewentualnie bardzo dobre jakościowo zamienniki. A mam Jeepa i naprawiam w Edmark Auto.
Pierdzielisz farmazony jakich mało. Oni się nie znają tylko wymieniają całe podzespoły i kasują 3 razy tyle niż w normalnym serwisie.
Kolejny farmazon od Ciebie cyt "zdecydowanie lepiej i bezpieczniej jest kupować w serwisach autoryzowanych" A czego Ty się boisz niekupując w ASO ? Wszedzie masz gwarancję, rękojmie itd.
Ile Ci płacą za wklejanie linków z reklamami ?

REKLAMA

# gillokk

01.12.2016 12:50

Jeśli szukacie bardzo dobrej jakości serwisu samochodowego w stolicy naszego kraju, Warszawie to osobiście polecam serwis w Honda Plaza. Posiadają rewelacyjnych fachowców, mechaników z prawdziwego zdarzenia. Ostatnio zamówiłem także u nich http://www.hondaplaza.pl/pl/samochody/czesci-i-akcesoria/czesci-zamienne-detal.html rewelacyjne części do samochodów sprzedają, wysokiej jakości oryginalne części, a nie jakieś chińskie zamienniki, takie części to się ceni i będą służyć długie lata !

# Jeep

01.12.2016 13:45

#gillokk napisał(a) 01.12.2016 12:50
Jeśli szukacie bardzo dobrej jakości serwisu samochodowego w stolicy naszego kraju, Warszawie to osobiście polecam serwis w Honda Plaza. Posiadają rewelacyjnych fachowców, mechaników z prawdziwego zdarzenia. Ostatnio zamówiłem także u nich http://www.hondaplaza.pl/pl/samochody/czesci-i-akcesoria/czesci-zamienne-detal.html rewelacyjne części do samochodów sprzedają, wysokiej jakości oryginalne części, a nie jakieś chińskie zamienniki, takie części to się ceni i będą służyć długie lata !
To samo co sprzedają w HondaPlaza masz na allegro za 1/2 ceny. Masz fakturę gwarancję itd

# brunoqqq

07.12.2016 23:10

Ja kiedyś słyszałem, że w serwisach pracują ludzie, którzy potrafią tylko wymienić całą część, ale nie potrafią nic naprawić. W sensie, że jak padnie coś np. jaka mała część składowa większej części to prędzej tą dużą część będą chcieli wymienić (oczywiscie za grubą kasę), niż wymienić albo naprawić jakiś mały podzespół. Kumpel pracował kiedyś w dużej firmie, która miała własną flotę pojazdów i sporo mechaników no i przemiał osób mieli dość spory to jak przez kilka lat jego pracy tam przewinęło się kilku gości, którzy wcześniej pracowali w serwisach to zawsze mówił, że to najgorsze nieogary, które potrafią tylko wymieniać wszystko jak leci bez umiejętności zagłębienia się w jakikolwiek problem...

REKLAMA

# mikkon

18.12.2016 17:54

#raffu napisał(a) 27.08.2016 13:35
Ja naprawiam swój samochód w warsztacie prowadzonym przy aso http://hondamatraszek.pl, tak więc tak jakby w zwykłym warsztacie, bo hondą nie jeżdżę :) Moim zdaniem wszystko zależy od tego, jaki zespół w danym warsztacie pracuje - ja mam szczęście, bo mechanicy u Matraszka są super i zawsze zajmują się danym problemem na 200%.

Jako klient tego warsztatu i to już od 2 lat mogę się podpisać obiema rękami. Bardzo fachowy zespół i kompleksowa oferta - mechanik, blacharz, lakiernik. Rzadko się zdarza aby trafić na tak porządną ekipę. Polecam!

# Lukas99

20.06.2017 08:19

Swoją Hondę Civic IX robię w HondaPlaza i jeżeli potrzebujecie porządnego ASO dla Hondy to tutaj HondaPlaza zdecydowanie wyróżnia sie wśród innych warsztatów. Najjlepsi mechanicy, zawsze terminowi, cały serwis jest monitorowany od początku do końca możemy więc sprawdzić na zdjęciach co było robione. Pełen profesjonalizm!

 Amira

16.08.2017 07:39

Dobrych warsztatów samochodowych w Warszawie na pewno nie brakuje. Niemniej jednak jeżeli zamierzamy samodzielnie wymieniać np. opony, bez dobrej sprężarki tutaj na pewno się nie obejdzie. W związku z czym warto zapoznać się z ofertą niemieckiego producenta Almig http://www.almig.pl/ . Dostarcza on bowiem różnego rodzaju elementy do systemów sprężonego powietrza najwyższej klasy, a dodatkowo gwarantuje ich serwis przez cały okres eksploatacji.

REKLAMA

# donek

24.06.2019 19:55

Jeśli chodzi o serwis Opla ale taki z prawdziwego zdarzenia z cała pewnościa polecam MMCars na al. Jerozolimskich. Sprawdzenie serwisanci

# PiotrM23

24.01.2020 10:50

W przypadku części zamiennych do swojego auta to zdecydowanie polecam zwrócić uwagę na ofertę przygotowaną przez producenta Visee, gdzie znajdziecie kilka ciekawych propozycji w zakresie wycieraczek samochodowych. Ja używam i jak na razie wszystko jest w porządku, a cena jednak znacząco niższa tym samym nie tracąc na jakości.

# mikit

01.03.2020 13:28

Od wielu lat związany jestem z ASO, nawet swój samochód dostawczy serwisuję w serwisie forda. Mają bardzo dobre ceny i świetnej jakości usługi. Teraz robiłem u nich przegląd pojazdów 4+ akcjaserwisowa.pl/dostawcze

REKLAMA

# irmina31

21.03.2020 16:13

Wymieniłam ostatnio klocki hamulcowe w serwisie Auto Matraszek w Markach. Jest to serwis wielomarkowy, kiedyś byli ASO Hondy. Mają świetnych fachowców i dobre ceny. Możesz zamówić części oryginalne albo zamienniki - jakość wg mnie podobna, a zawsze trochę taniej.

# gosc021

15.05.2020 16:14

Polecam www.dpfsmolna.pl

# bultek

01.12.2020 07:36

Naprawiam i serwisuje swojego Forda w ASO. Jakoś nie wyobrażam sobie inaczej. Teraz robiłem przegląd pełen w Akcja Jesień za 69zł.

# gosc93

14.03.2021 13:31

polecam usługi www.dpfsmolna.pl

# adamos

27.03.2021 21:58

Moim zdaniem najlepiej serwisować auto w sprawdzonym warsztacie. Ja mam zaufane miejsce w Markach k. Wawy - https://automatraszek.bosch-service.pl, już od lat tam jeżdżę z autami. Marki i modele się zmieniają, ale zawsze mogę liczyć na ich profesjonalną pomoc.

# Lucjan

03.05.2022 20:01

Auto Matraszek w Markach był kiedyś ASO Hondy i korzystałem z ich usług zarówno wtedy, jak i teraz. Moim zdaniem grunt to mieć pewność, że auto jest w dobrych, profesjonalnych rękach, a tutaj mam taką 100% gwarancję, bo nigdy się nie zawiodłem. Szczerze polecam ten warsztat!
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy