REKLAMA

Forum › Warszawa

REKLAMA

Dzieci z telefonami komórkowymi w szkole

# Kalinka

19.11.2018 15:54

Czy pozwalacie dzieciom nosić d szkoły telefony komórkowe?

# Maris

19.11.2018 15:56

Przecież muszę dać dziecku telefon, żeby mieć z nim kontakt. Nie darowałabym sobie gdyby coś się stało i córka nie mogłaby mnie zawiadomić o tym, że jest w niebezpieczeństwie.

# Maris44

19.11.2018 15:56

Przecież muszę dać dziecku telefon, żeby mieć z nim kontakt. Nie darowałabym sobie gdyby coś się stało i córka nie mogłaby mnie zawiadomić o tym, że jest w niebezpieczeństwie.

REKLAMA

# Ojciec32

19.11.2018 15:57

Ok. tylko jak to pogodzić z tym, że dzieci na lekcji "siedzą w komputerach" zamiast pracować?

# Hryniewicz

19.11.2018 16:01

Powinny być w szkołach dokładnie określone procedury, które dzieciom powinny być znane. Nie wyobrażam sobie, żeby dzieci na lekcjach bawiły się telefonem. Pisze o tym autor artykułu na oświatowym portalu

# Hryniewicz

19.11.2018 16:05

Powinny być w szkołach dokładnie określone procedury, które dzieciom powinny być znane. Nie wyobrażam sobie, żeby dzieci na lekcjach bawiły się telefonem. Pisze o tym autor artykułu na oświatowym portalu https://www.portaloswiatowy.pl/

REKLAMA

 Nowinka

25.01.2019 09:06

Szczerze mówiąc nie widzę nic złego w tym, żeby dzieci korzystały z najnowszych zdobyczy techniki. Trzeba jedynie nauczyć je umiaru i będzie ok. Uważam też, że najmłodszym lepiej dać od razu coś porządnego, a nie namiastkę smartfona. Pisząc porządne, mam na myśli np. http://marketingibiznes.pl/biznes/xperia-xz3-smartfon-doskonaly-ocenia-to-uzytkownicy/.
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break