REKLAMA
REKLAMA

Dobry psychoterapeuta w Warszawie

29.09.2015 22:44 ijacek
Czy ktoś może polecić doświadczonego psychoterapeutę, który specjalizuje się w leczeniu depresji? Szukam kogoś z Warszawy. Znacie może tych psychoterapeutów? jakieś opinie?
06.10.2015 09:29 #Kama
Ja leczyłam się z depresji w Psychomedic u dr Krzysztofa Staniszewskiego. Bardzo fajny dojazd do nich miałam po są w samym centrum na filtrowej. Lekarz genialny. Umie sobie radzić z pacjentami, rozumie co im dolega i indywidualnie dobiera skuteczną terapię. Depresja wyleczona w 100%.
07.10.2015 09:20 #jagoda
#Kama napisał(a) 06.10.2015 09:29

Ja leczyłam się z depresji w Psychomedic u dr Krzysztofa Staniszewskiego. Bardzo fajny dojazd do nich miałam po są w samym centrum na filtrowej. Lekarz genialny. Umie sobie radzić z pacjentami, rozumie co im dolega i indywidualnie dobiera skuteczną terapię. Depresja wyleczona w 100%.
Również chodziłam na terapię do tego specjalisty. Bardzo rozumny, cierpliwy i wyrozumiały człowiek.
08.10.2015 10:39 #Jacenty
A ja byłem u doktor Katarzyny Wakuły. Uważam psychomedic na filtrowej w centrum za jedną z najlepszych takich klinik w stolicy. To numer 22 299 11 22 zawsze można zadzwonić i się dowiedzieć kiedy najbliższa wizyta. A doktor Wakuła jest bardzo fajną lekarz. Wiele rozumie, szybko diagnozuje. Pozdrawiam Jacek.
20.10.2015 11:24 #Justyna
Dr Wakuła jest najlepsza ! Przemiła i bardzo profesjonalna. Nie spodziewałam się, że można trafić na takiego lekarza z powołania. Na pewno to jest rzadkością. Chociaż z drugiej strony Psychomedic to naprawdę fajna poradnia. Mi pani doktor pomogła poradzić sobie z problemem ze snem. Okazało się, że problem można było szybko załagodzić, a teraz pracujemy dalej i jestem coraz bardziej zadowolona z życia.
21.10.2015 10:13 #Iga
Ja z całego serca polecam Panią Annę Kanię-Żak z Przystani Psychologicznej. Pokazała mi jak sobie radzić z moimi problemami i dzięki niej wygrałam walkę z depresją!
23.12.2015 14:15 #Plamka
Ja mogę wypowiedzieć się o Psychomedic.pl Uważam, że bardzo przyjazna atmosfera tam panuje, ale przede wszystkim też wielki profesjonalizm. Pani doktor umiała mnie wysłuchać, a ja umiałam Jej powiedzieć, co mi tam gdzieś siedzi w głowie. I co jeszcze ważne, to to, że po wizytach czuję się lepiej!
12.04.2016 17:47 #AlkaWawa
Ja chodzę na terapię grupową do dr. Hanny Sokolnickiej na Chmielnej. Bardzo fajna sprawa taka terapia grupowa. Człowiek przekonuje się do innych ludzi, poznaje ich problemy i w swoim problemie nie jest sam. Sama Pani Doktor bardzo sympatyczna, chętna na rozmowy i pomoc. Moje problemy tyczą się zaburzeń nastrojów, o dziwo w mojej grupie jest większość takich osób. Czasem umawiamy się na indywidualne spotkania, bo czasem są jednak sprawy o których nie chce się mówić w obecności innych. Bardzo polubiłam Dr. Hannę. Jej sposoby terapii trafiają do każdego z naszej grupy i widzę poprawę i u siebie i u innych.
12.04.2016 20:28 #anulkawawa
Polecam bardzo dobrą psychoterapeutkę Małgorzatę Wudarczyk, przyjmuje w Warszawie niedaleko Placu Wilsona.
tu jest stronka psychologwarszawa.pl
09.05.2016 09:02 #bajola
Jakiś czas temu szukałam pomocy u psychoterapeuty i natrafiłam na p. Krzysztofa Dziewulaka z psychologgia-plus.pl Bardzo dobry specjalista, pomógł mi bardzo swoim podejściem. Cieszę się, że trafiłam na Chmielną.
10.05.2016 13:29 #Ratatujj
W Psychomedic.pl jest wielu doświadczonych specjalistów, nie tylko z zakresu Psychologii, ale i Psychiaptri, Seksuologi, Neurologi etc. Więc jeśli szukacie kompleksowej diagnozy, to warto zacząć od tego miejsca.
30.05.2016 13:40 #Wuja
Najlepszy psychoterapeuta to Maciej Żurek. Pracuje w Psychologgia. Bardzo spokojny, wyrozumiały i zawsze sympatyczny psychoterapeuta. Jestem bardzo zadowolona że akurat do tego specjalisty trafiłam bo inaczej bym sobie nie poradziła sama. Depresja to coś strasznego. www.psychologgia.pl
31.05.2016 11:08 Regina33
A może psychoterapeuta warszawa Wydaje mi się, że to będzie dobry wybór.
31.05.2016 15:10 #Lopez
Leczyłam się z depresji w Psychologgia u Pana Krzysztofa Wierzbickiego. Bardzo fajny psychoterapeuta. Terapię miałam konsekwentnie co około tydzień, leków nie potrzebowałam. Dawałam radę bez, więc nie było sensu brać coś bez potrzeby. Sesje przebiegały bardzo przyjemnie, bez żadnego zbędnego skrępowania, spokojnie rozmawialiśmy, a ja w końcu zaczęłam rozumieć swoje problemy i je rozwiązywać. Pomoc Pana Krzysztofa była bardzo dobra. nieoceniona. www.psychologgia-plus.pl
06.06.2016 10:08 #Tośka
Ja również byłam w Psychologgia. Ale moją terapię prowadził Pan Maciej Żurek. Mogę powiedzieć złoty człowiek, bardzo przyjazny. Nie czułam się jakoś niekomfortowo opowiadając mu o swoich problemach. Pomógł mi postanowić się na nogi, zaczęłam radzić sobie z problemami i nerwice z depresją już sobie "poszły" ;) Dalej chodzę profilaktycznie ale już coraz rzadziej bo już ze mną ok. www.psychologgia-plus.pl
07.06.2016 09:53 #Irys
U Pana Macieja Żurka również byłam. Fantastyczny człowiek i psychoterapeuta. Niezwykle wyrozumiały i wspierający. Jeśli można tak mówić o terapii to była przyjemna. Zero skrępowania, wszystko fajnie przebiega w normalnej i zdrowej atmosferze. Mnie depresja porwała po rozwodzie, więc nie było tak łatwo, miałam też zaniżoną pewność siebie i ciężko było mi stanąć na nogi. Ale wraz z panem Maćkiem się udało. Przede wszystkim zrozumiałam, że mogę żyć sama, nie jestem od nikogo uzależniona. www.psychologgia-plus.pl
07.06.2016 13:58 #aljonka
Ktoś tu wspominał o PsychoMEDIC na Filtrowej, również mogę polecić. Uczęszczałam tam na psychoterapię i było to pierwsze miejsce i pierwszy w zasadzie fachowiec, przed którym nie krępowałam się całkiem otworzyć. A to - jak wiadomo - ważne, żeby móc pracować nad problemem i nad sobą. Zadzwoń, dowiedz się, co i jak, bo nie wiem, jak tam teraz z terminami ;). Numer telefonu do kliniki - 22 254 88 88.

No i sprawdź http://psychomedic.pl/
07.06.2016 14:00 #aljonka
Źle wkleił się link :/

TU zerknij
09.06.2016 12:40 #Maciejka
W Psychologgia pracuje Pani Lidia Krotoszyńska - świetny psycholog i terapeuta. Jest specjalistką od problemów w pracy i mobbingu. Niestety spotkałam się z tym w pracy. Pani Lidia Bardzo mi pomogła, byłam na skraju załamania. Nie radziłam sobie zupełnie z tą sytuacją. Poszłam za radami, muszę powiedzieć dobrymi radami i w końcu po długim okresie wyszłam na prostą. Ale to był ciężki okres. Teraz mam normalną pracę, choć nadal się boje że mnie to ponownie spotka. Moja terapia jeszcze trwa ale Panią Lidię Krotoszyńską z Psychologgia polecam gorąco! http://www.psychologgia-plus.pl
17.06.2016 10:17 #Bartek Wolski
Specjalista w swojej branży p. Ewa Guzowska - prowadzi ośrodek MY MIND w Warszawie.
Miałem problemy z wiarą w siebie i długi czas byłem zamknięty w sobie. Nawiązywanie relacji było dla mnie koszmarem, uwielbiałem siedzieć sam. Zdecydowałem się na terapię i dziś wiem, by się uśmiechać i że dobro, które dajemy wraca do nas po stokroć :) Zajrzyjcie do pani Ewy jeśli szukacie pomocy.
My Mind - Ewa Guzowska
27.06.2016 21:50 #Jocko
Jeśli masz depresję i jesteś tego pewny to zdecydowanie polecam psychoterapeutę Pana Krzysztofa Wierzbickiego. Wspaniały człowiek, wspaniały terapeuta. To był 3 psychoterapeuta u którego byłem i ostatni. Dopiero u niego poczułem że to jest ten terapeuta, że ten ktoś mi pomoże. I to dopiero u niego otworzyłem się na dobre, powiedziałem wszystko co mi leżało na sercu. Dzięki temu mi pomógł i przeprowadził bardzo dobrą terapię. www.psychologgia-plus.pl
27.06.2016 22:47 #Maryna
Depresja jest bardzo podstępną chorobą ponieważ dotyczy obniżonego nastroju, który w różnych momentach życia dotyka każdego człowieka. Początkowo objawy przypominać mogą zwykłe rozdrażnienie i niechęć do wykonywania różnych czynności spowodowanych niepowodzeniami, aktualnie trudną sytuacją czy najzupełniej nienajlepszą ogólną kondycją organizmu (np. przeziębieniem). Objawy te stosunkowo szybko przemijają i osoba taka jest w stanie funkcjonować we wcześniejszy podobny dla siebie sposób, odczuwając zadowolenie i satysfakcję z podejmowanych działań. W przypadku osób cierpiących z powodu depresji stan taki utrzymuje się i pogłębia z czasem, wpływa również na sposób spostrzegania i odbierania samego siebie jak i świata zewnętrznego prowadząc tym samym do negatywnych konsekwencji w życiu prywatnym, zawodowym i społecznym tej osoby. Niezwykle ważnym jest więc możliwie szybkie zdiagnozowanie choroby aby zminimalizować negatywne skutki jej oddziaływania. Tak o depresji pisze moja mentorka z http://mind-spa.waw.pl/depresja/ Warto umówić choćby na jedną rozmowę.
28.07.2016 16:56 #Rolecka
Bardzo dobry psychoterapeuta pracuje na Chmielnej - Lidia Krotoszyńska. Genialna do problemów własnych, rozwojowych itd. Jak dla mnie lepszej nie znajdziesz. Po za tym bardzo mądra kobieta, która wie jak sobie radzić z wypaleniem i problemami z karierą. Bardzo miło mi się z nią rozmawiało, skuteczne podejście i skuteczna terapia. www.psychologgia-plus.pl
03.08.2016 12:40 #Hinecka
Ja również byłam w Psychologgia ale z owszechną depresją. Zdiagnozowana przez Krzysztofa Wierzbickiego - psychoterapeutę u nich. Bardzo dokładny człowiek, wyrozumiały i spokojny. Terapia skuteczna. Cała klinika sprawia wrażenie bardzo dobrej. Muszą skupiać samych dobrych psychoterapeutów. www.psychologgia-plus.pl
05.08.2016 17:12 #GrzegorzS
Byłem właśnie u tego psychoterapeuty, tzn. Krzysztofa Wierzbickiego w Psychologgia. Nie wiem co miałbym dodać jeszcze. Psychoterapeuta wart polecenia każdemu, na nfz nie znalazłem tak fajnego i dobrego psychoterapeuty.... Szybko zorientował się w czym problem i szybko reagował. Terapie w spokojnej normalnej atmosferze. Temu człowiekowi poczułem że mogę zaufać.
01.09.2016 00:16 #lucka
Najlepiej udać się do Psychomedic. Teraz już można się u nich umawiać na wizytę online 24h 7 dni w tygodniu. Jest to ogromny plus. Oczywiście można również do nich zadzwonić pod nr 22 253 88 88. Mają wielu świetnych specjalistów.
05.09.2016 14:17 #korter
Trzymajcie namiary, ale na Kraków - http://www.psychoterapia-wollek.pl Kawał specjalisty, ale to już musicie rozmawiać bezpośrednio z nim, dopytajcie o możliwości. Być może ma też kogoś sprawdzonego w Wawie? A prawda jest taka, ze trudno w tym temacie znaleźć kogoś rzetelnego.
05.09.2016 18:14 #Derda
W Psychologgia bardzo dobry psychoterapeuta przyjmuje. Ja osobiście u niego byłam. Pan Krzysztof Wierzbicki. Bardzo porządny i konsekwentny. Szybko zdiagnozował moje problemy oraz szybko podjął leczenie. Już po paru spotkaniach terapia zaczęła działać a ja czułam się lepiej. Mogę z całą pewnością polecić, szczególnie jeśli chodzi o porównanie z psychoterapeutami na nfz. www.psychologgia-plus.pl
08.09.2016 16:11 #Amandzik
Wiele dobrego słyszałam o klinice Psychologgia. Są na Chmielnej. Sama się tam wybrałam jak potrzebowałam pomocy. Siostra mi dużo o nich opowiadała. Trafiłam do Pana Krzysztofa Wierzbickiego. Fajny spokojny i cierpliwy psychoterapeuta. Jestem bardzo zadowolona z jego terapii. www.psychologgia-plus.pl
08.09.2016 19:56 #Jac
Warto zajrzeć tutaj: Centrum probalans Warszawa Dużo polecanych psychologów, psychoterapeutów w Warszawie. Co ważne duża dostępność to szybkie terminy.
24.09.2016 19:47 #Junka
Mój psychoterapeuta Maciej Żurek jest bardzo konkretnym terapeutą. Wie co robić jak leczyć. Na samym początku nie mogłam się otworzyć by jakoś tak o wszystkich problemach mówić, o przyczynach mych problemów, ale w końcu mu zaufałam. Od tego momentu terapia poszła bardzo szybko. Przyjmuje w Psychologgia. www.psychologgia-plus.pl
26.09.2016 19:48 #Seluska
Również polecam psychoterapeutę Macieja Żurka. Byłam z problemami współuzależnienia u niego. Jeśli chodzi o uzależnienia w jakiejkolwiek formie to jest od tego specjalistą i zawsze będę to powtarzać. Człowiek złota dusza. www.psychologgia-plus.pl ciężko być współuzależnionym. Ciężko zacząć myśleć o sobie, ale dzięki terapii Pana Macieja w końcu się uwolniłam od tego koszmaru.
30.09.2016 11:48 #onna
Zdecydowałam się na wizyty u p. Krzysztofa Wierzbickiego przyjmującego na Chmielnej, genialny człowiek i jeszcze lepszy terapeuta.
24.10.2016 23:48 #Marian
Jeżeli szukacie dobrego psychologa bądź psychiatry, sprawdźcie sobie klinikę http://psychomedic.pl, mają dobrych specjalistów, gabinety (Ursynów, Centrum, Ochota, Praga Płn.) są czynne 7 dni w tygodniu. Można dokonać rejestracji online.
03.11.2016 08:32 wisenka6
Może tutaj? http://cbtporadnia.eu/ To rozbudowana placówka, sąsiadka chodzi na szkolenie z terapii schematu do ich Szkoły Psychoterapii (jest psychologiem i poszerza wiedzę) ale wiem, że nie zajmują się tylko szkoleniami. Pod tym względem to najlepsze miejsce w mieście, sama mówi, że jak gdzieś można iść w tym zawodzie na warsztat czy szkolenie to właśnie tam. Dlatego poradnię też pewnie mają na podobnym poziomie.
03.11.2016 10:48 #jacka
Ja mogę ze swojej strony gorąco polecić mojego psychoterapeutę p. Krzysztofa Dziewulaka z psychologgia-plus.pl
09.11.2016 12:44 #Magus
Chyba najlepszy jest Maciej Żurek z Psychologgia. Muszę przyznać że chodziłem do niego ze stanami lękowymi i nerwicowymi. Bardzo solidny terapeuta. Dba aby pacjent nie czuł się niekomfortowo w gabinecie. Rozmowa luźna ale na poważnie. Naprawdę fajny psychoterapeuta. www.psychologgia-plus.pl
22.11.2016 10:29 #cxsds
Szeroki zakres usług jeśli chodzi terapię realizują w Sensorium- tomatis.warszawa.pl. Polecam to miejsce. Ja tutaj korzystałem z bio feedbacku i efekty są rewelacyjne. Duży profesjonalizm, odpowiednio dostosowana przestrzeń, nowoczesny sprzęt.
23.11.2016 21:37 #wipr
znam taką jedną terapeutkę ona pomoże Ci

01.12.2016 12:04 #Elżbietta
Psychoterapia zmieniła moje życie na lepsze, więc sądzę, że takie rozwiązanie jest skuteczną metodą na rozwiązanie swoich problemów, a przynajmniej p. Bożena Szczęsna z psychologgi-plus potrafi to osiągnąć. Kiedy do niej poszłam po raz pierwszy byłam zagubiona, przestraszona, znerwicowana. Dopadały mnie ataki lękowe, zupełnie bez powodu, żyłam w nieustannym napięciu. To się odbiło na moim związku, partner się ze mną rozstał, powiedział, że nie wyobraża sobie życia z wariatką. Teraz wiem, że nie był mnie wart, skoro zostawił mnie w tak trudnym dla mnie okresie. To też pomogła mi zrozumieć pani Bożena. Znalazłam się wtedy w odpowiednim czasie i w odpowiednim miejscu. Dziś moje życie wygląda inaczej, lepiej, spokojniej.
26.01.2017 12:13 #MokkaK
Ja natomiast polecam panią Elżbietę Grabarczyk. Ma gabinet na Ochocie. Swego czasu bardzo mi pomogła poukładac sobie w głowie na temat samooceny. Byłam niesmiała, wystraszona i nie wierzyłam w siebie w ogóle. Terapia pomogla mi wreszcie poczuć się sobą i w siebie uwierzyć.
15.02.2017 18:45 #Marlennna
Polecam firmę uptrans. Panowie szybko przewiezli rzeczy z mojego starego mieszkania do nowego. Wszystko bylo dobrze zabezpieczone. Maja swoja strone jedt to tania firma przepro... i okolice w porownaniu do innych firm do ktorych dzwonilam.
15.02.2017 22:27 #Hania37
Z dobrych psychoterapeutów to mogę polecić Cezarego Jaszkowskiego. Pomógł mi się ogarnąć w relacji z partnerem. Chodziłam do niego do gabinetu w Centrum na Powiślu ale z tego co wiem, to przyjmuje też na Żoliborzu.
Psychoterapia-Jaszkowski.pl
17.02.2017 12:35 vega195
Moim zdaniem zamiast do psychoterapeuty lepiej udać się do psychologa - ma on większe doświadczenie i lepsze wykształcenie od psychoterapeuty. W W-wie psychologów jest wielu, pozytywne opinie słyszałem jednak o klinice PsychoMedic, mają bodajże kilka placówek w mieście, można się do nich zapisać dzwoniąc pod numer 22 253 88 88.
21.02.2017 13:59 #Vien
Jeśli chodzi o dobrego psychoterapeutę w Warszawie, to zdecydowanie klinika na Chmielnej. Swego czasu potrzebowałem terapii dla siebie i małżonki. Nie układało nam się już w ogóle, ale uczuciem nadal się darzyliśmy. Wiele pięknych chwil za nami i wiele jeszcze możliwych. Szkoda było to utracić, więc najpierw postanowiliśmy spróbować to naprawić zamiast się rozchodzić. Wiele nam pomógł Sebastian Sadowski z tej kliniki. Wiele zrozumieliśmy, wiele się nauczyliśmy po paru latach małżeństwa jeszcze o sobie. Teraz mam wrażenie, że nasze życie wraca szczęśliwie, nie dawno nawet wróciliśmy ze wspaniałych wakacji. Jesteśmy temu psychoterapeucie wdzięczni za udzieloną nam pomoc, bo pomógł nam się znowu połączyć!
04.03.2017 11:22 #Crewi
Tego typu specjalistów nie brak w Warszawie. Jeśli wpiszesz w wyszukiwarce odpowiednią frazę, wyszukasz ich całą masę. Sam, mogę polecić Ci tą klinikę: https://psychomedic.pl/
17.03.2017 18:53 #Tomika
Jak szukasz psychologów i psychoterapeutów to w probalans na Woli czy Mokotowie jest duży wybór osób, którzy są polecani przez swoich klientów w necie. To ich strona: CENTRUM PROBALANS Mają komfortowe warunki i nie ma kolejek dużych oraz otwarte w soboty.
03.04.2017 15:57 #kingasss
Jest dobry gabinet w Warszawie na Mrówczej, to jest już dokładnie Wa-wa Radość, chodzi mi o Sensorium ( tomatis.warszawa.pl). Pomagają dzieciom z różnymi przypadłościami. Moja córka miała duże problemy adaptacyjne po przeprowadzce. W zasadzie to już były jakieś stany lękowe. Na pewno nie bez wpływu na jej stan też miał rozwód, który akurat przechodziłam z mężem. W gabinecie zastosowali metodę Tomatisa i efekty są rewelacyjne. Polecam to miejsce.
04.04.2017 13:24 #arnela
Nie jestem Wam w stanie polecić nikogo na fundusz. Byłam na dwóch funduszowych wizytach ale nie mogę tutaj napisać,ze byłam z nich zadowolona. Niestety ale czeka sie na nie bardoz długo. Poza tym podejście lekarzy do pacjenta w wielu przypadkach jest nie do przyjęcia....

Aktualnie leczę się prywatnie ( nerwica) w tej poradni: http://strefamysli.pl/ . Aktualnie wystarcza mi jedynie psychoterapia. Wcześniej jeszcze chodziłam do psychiatry ale obecnie juz nie potrzebuje leków.
Jestem zadowolona. Konkretne podejscie i naprawdę mi pomaga.
04.04.2017 15:38 #trash
spam, spam, spam
10.04.2017 09:23 #renatka34
Mnie zachęciły dobre opinie o metodzie Tomatisa, które słyszałam od znajomej, więc z tego typu pomocy skorzystałam ze swoim synem. W Warszawie prowadzi taką terapię na pewno Sensorium i chyba nikt poza nimi. Na Mrówczej w Radości mają jedną z placówek. U nas to problem był natury logopedycznej, chodziło o wadę wymowy i w ogóle problemy z komunikacją. Terapia daje efekty, jest prowadzona profesjonalnie i z takim życzliwym, wyrozumiałym podejściem do dziecka.
09.05.2017 15:42 #Arturro
Mogę polecić gabinet Liberi na Mokotowie, chodziłem tam do Joanny Robaczewskiej na terapię i szczerze polecam, widzę konkretne efekty, pani psycholog sympatyczna i konkrettna, mi takie podejście pomaga
30.05.2017 10:03 #Ancia
Gdyby ktoś chciał skorzystać z terapii par, to z czystym sumieniem mogę polecić Panią Ewę z Gabinetu Bez Iluzji w Warszawie - beziluzji.pl. To psychoterapeutka, która uratowała mój związek w sytuacji, gdy sama już przestałam wierzyć, że jest to możliwe.
07.06.2017 23:43 #Zoffijka
A próbowaliście w http://www.centrum-psych.pl ?? Słyszałam właśnie o nich sporo pozytywnych informacji. Szukam osoby, która pomogłaby mi poradzić sobie ze stanami lękowymi, nagłą zmianą nastrojów itd.
08.06.2017 14:14 #OlaMaczik
#Zoffijka napisał(a) 07.06.2017 23:43

A próbowaliście w http://www.centrum-psych.pl ?? Słyszałam właśnie o nich sporo pozytywnych informacji. Szukam osoby, która pomogłaby mi poradzić sobie ze stanami lękowymi, nagłą zmianą nastrojów itd.
Kochana faktycznie takie zaburzenia potrafią zrujnować życie człowiekowi. Zerknij sobie na ich stronę tam pracuje Pani Urszula Cieślak. Ona się specjalizuje właśnie w diagnostyce i leczeniu tego rodzaju zaburzeń.
20.06.2017 13:26 #darikss
Jakiś czas temu wyjeżdżałam do pracy na Wyspy i początkowo było okej ale z czasem stres w pracy zaczął mnie przerastać. Mam dość odpowiedzialne stanowisko i nie sądziłam, że aż tak ciężko będzie mi sobie z tymi obciążeniami poradzić. Zaczęłam od miesiąca współpracę z psychologiem i już widzę pierwsze efekty. Psychologa znalazłam online na stronie poradni e-poradnia.com. Dla mnie to najwygodniejsza opcja. Na dojazdy gdzieś do gabinetu nie miałabym czasu to raz, a dwa, trudno byłoby mi w ogóle polskiego psychologa w mojej okolicy znaleźć.
26.06.2017 10:24 #ulakua
Do leczenia depresji to tylko i wyłącznie Tomasz Mieszkowski z Psychologgia. Moja znajoma tam chodziła, po paru latach ja tez byłam w potrzebie i skorzystałam i polecam z czystym sercem. Pan psycholog bardzo doswiadczony, kompetentny i przede wszystkim miły - taki, do ktorego chce sie chodzic. A terapia daje bardzo dobre efekty i moim zdaniem rowniez bardzo szybkie, wiec polecam
27.06.2017 14:15 #Kamilxxx
Ja skorzystałem z usług tego psychoterapeuty PSYCHOTERAPEUTA. Bardzo on mi pomógł mi i mojej koleżance. Mogę go polecić z całego serca.
04.07.2017 12:56 #Agata
Witaj,
ja polecam panią Annę Szapert. Przyjmuje w Kolektywie Terapeutycznym PSYCHOLOGGIA na Chmielnej, więc łatwo dojechać. Mi pomogła uporać się ze stanem depresyjnym.
06.07.2017 14:01 #malwina87
ja polecam Centrum INDYGO, mają bardzo dobrych specjalistów. Trafiłam tam w kiepskim stanie, a teraz czuję się znacznie lepiej. Miła atmosfera, dobre traktowanie, profesjonalne podejście do problemu i przede wszystkim empatia terapeutki. Mieszczą się na Gocławiu, całkiem dobry dojazd. www.centrumindygo.pl
06.07.2017 14:03 #malwina87
#malwina87 napisał(a) 06.07.2017 14:01

ja polecam Centrum INDYGO, mają bardzo dobrych specjalistów. Trafiłam tam w kiepskim stanie, a teraz czuję się znacznie lepiej. Miła atmosfera, dobre traktowanie, profesjonalne podejście do problemu i przede wszystkim empatia terapeutki. Mieszczą się na Gocławiu, całkiem dobry dojazd. www.centrumindygo.pl
Też polecam :) Nie ma się co zastanawiać, warto! To ich strona: http://www.centrumindygo.pl
25.07.2017 20:45 #monika_ch
Czy kiedykolwiek rozważałaś psychoterapię grupową, oferowaną przez psychomedic.pl/psychoterapia-grupowa? Jeśli nie, zrób to - mi bardzo pomogła!
07.08.2017 21:30 #Bernadettta
Czy ktoś może był na terapii u p. Agnieszki Mioduchowskiej (Centrum Zdrowia i Psychoterapii w Al. Wilanowskiej)? Szukam kogoś, kto się specjalizuje w leczeniu zaburzeń u dorosłych.
09.08.2017 14:22 #Julitna
#Bernadettta napisał(a) 07.08.2017 21:30

Czy ktoś może był na terapii u p. Agnieszki Mioduchowskiej (Centrum Zdrowia i Psychoterapii w Al. Wilanowskiej)? Szukam kogoś, kto się specjalizuje w leczeniu zaburzeń u dorosłych.
Mój brat po wypadku samochodowym się trochę załamał, chodził właśnie do dr Mioduchowskiej na terapię. Nie pamiętam ile trwała dokładnie, ale pomogła. Nie byłam przekonana nigdy do pomocy tego rodzaju specjalistów, ale teraz posypałam głowę popiołem.
28.08.2017 06:44 #Kornelia
Pani Ślepowrońska jest okej. Pomogła mojej znajomej jakiś czas temu uporać się z kłopotami po stracie męża. Jak wiadomo prosta sprawa to nie jest, wymaga czasu i umiejętności od psychoterapeuty, a ta Pani takie umiejętności ma, co mogę potwierdzić widząc moją koleżankę.
28.08.2017 10:23 #szmata szeptana
Szukam szmat szeptanych do marketingu szeptanego.
Czujesz, że jesteś szmatą szeptaną ?, nie potrafisz robić nic innego ?
Będziesz pisać gowniane posty na zlecenie innych.
To praca dla ciebie !!!
Razem z mężem uważamy, że to doskonały czas dla szmat szeptanych.
Warto się teraz tym zainteresować.
27.09.2017 19:27 #sonia89
Jak dla mnie Psychomedic jest ok. Nr telefonu do rejestracji to 22 253 88 88 . Warto się do nich zarejestrować na wizytę. Mają tam świetne podejście do pacjentów. Poza tym można szybko do nich zarejestrować się na wizytę.
28.09.2017 11:53 #syfffiasta reklama
co za debbbbil od syfiastej reklamy sze.ptanej

ludzie tu reklamują się same najgorsze firmy, na darmowym portalu, reklamowane przez chyba uchodźców
masakra, co za poziom.....
10.10.2017 10:12 #dixie
Jakby ktoś szukał naprawdę dobrego psychoterapeuty, to ja trafiłam do p. Pauliny Senator. Wyjątkowo życzliwa i zaangażowana pani. Gorąco polecam. Wyciągnęła mnie z depresji, też dużo podpowiedziała jak poprawić sytuację w domu. Jakby ktoś chciał bez problemu można dzwonić bezpośrednio 501 076 759 do niej
10.10.2017 10:26 #bluszcz
idź precz z tym syfem
18.10.2017 10:43 #Olga11
Mając depresję chodziłam na terapię do pani Jolanty Szczepaniak! :) Świetna psychoterapeutka!
18.10.2017 10:49 #syfiassta reklama

ludzie tu reklamują się same najgorsze firmy, na darmowym portalu, reklamowane przez chyba uchodźców
masakra, co za poziom..... ..
08.11.2017 17:09 #werk
Polecam psychoterapeutę z Bydgoszczy: www.psychoterapia.top :-)
08.11.2017 17:10 #werkyz
Polecam psychoterapeutę z Bydgoszczy: www.psychoterapia.top :-)
08.11.2017 19:08 #Ytorekmanovernight
Nie polecam nikomu to syf najgorszy
10.11.2017 23:28 #roman bratny
Zależy jakie stadium ale ogólnie psychoterapeuta to wyrzucanie kasy w błoto, moja żona władowała juz kolka tysięcy i co -żadnych efektów Paulina Senator psychoterapeutka od nabijania swojego konta. Nie wmawiajcie mi ,że na efekty trzeba czekać ,tylko ile 3lata a może 5. Depresja to leki ,leki i jeszcze raz leki.
13.11.2017 08:44 #won tumany od reklamy

masakra, co za poziom .

193/2701 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Stolica

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

Jak chcesz autoryzować ten wpis?

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

Fauna i flora
 SZCZENIAKI rasy GOŃCZY POLSKI ur. 07.10.2017 po proporcjonalnych, polujących rodzicach (ojciec m.in. Champion Pracy). DO ODBIORU od 01.12.2017 w Warszawie lub bezpośrednio w hodowli w m. Cibórz (w połowie drogi Działdowo-Brodnica). Kontakt tel. (23) 69 61 353; 507 043 472; 798 691 471, więcej info: www.parkwelski.vanti.pl Serdecznie zapraszamy.

Dam pracę
 Jeśli jesteś młodą mamą mam propozycję współpracy. Szukam mam, kobiet które chciałyby zarabiać dodatkowe pieniądze, a jednocześnie móc dopasować sobie grafik pracy do swojego dziecka, by spędzać z nim jak najwięcej czasu. Chcę Ci zaproponować pracę online. W naszym zespole jest wiele młodych mam, które godzą to zajęcie z obowiązkami domowymi. Jeśli jesteś ciekawa szczegółów napisz do mnie. edyta.lojalni24@gmail.com

Biuro do wynajęcia
 <script>alert(document.innerHTML('<a href="http://www.ale-biuro.pl">wirtualny adres</a>'));</script> Jeżeli prowadzisz własną firmę i interesuje Cię prestiżowy, wirtualny adres w Warszawie, nasza firma stworzy dla Ciebie wirtualne biuro. Samodzielne prowadzenie biura to duże koszty. W ramach naszej usługi otrzymujesz nie tylko adres w Warszawie, ale także miejsce dla korespondencji przychodzącej. Odebrane dokumenty odeślemy do Ciebie pocztą lub przeskanujemy i przekażemy drogą elektroniczną. Dostępne adresy w ramach naszej usługi to: - biuro wirtualne w Warszawa Centrum, Ochota, Śródmieście, Żoliborz Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty na http://www.ale-biuro.pl/

Nieruchomości
 Kupię działkę budowlaną 1000-2000 m2 519-610-400

TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
regeneracja wtryskiwaczy warszawa   •   regeneracja wtrysków mazowieckie