REKLAMA

Forum › Warszawa

REKLAMA

Dobra uczelnia w Warszawie - jaka?

# aska8374

05.04.2016 15:34

Witam,
szukam dobrej uczelni w Warszawie. Interesują mnie przede wszystkim kierunki związane z marketingiem, zarządzaniem itp.

# AdamAdam

27.04.2016 10:30

Radził bym się zapoznać z różnymi ofertami. Często mniej znane uczelnie mają bardzo fajne programy studiów. Ewentualnie dla osób, które szukają podyplomowych to mogę podsunąć Kolegium Europejskie w Natolinie. Przejawiała się ta uczelnaia w paru wątkach. To są interdyscyplinarne studia europejskie, które ci dadzą szansę żeby mieć fajną i inspirującą pracę, np. pozagranicami Polski.

 julka

27.04.2016 13:36

Mnie dobrze studiuje się na UTH w Warszawie, dlatego jeśli miałabym polecić jakąś szkołę wyższą to byłaby to właśnie ona. Na plus oceniam przede wszystkim wyposażenie uczelni, a także przyjaznych wykładowców i dobry poziom nauczania. Jestem na drugim roku licencjatu, w przyszłym roku mam obronę, ale chciałabym tutaj zostać na studia magisterskie.
Wspominasz, że interesują Cię specjalności związane z marketingiem i zarządzaniem - na UTH znajdziesz m.in. E-marketing i nowe media, czy Zarządzanie i PR w przedsiębiorstwie - może warto o nich pomyśleć?

REKLAMA

# Piotr1980

29.04.2016 17:17

No właśne też sporo słyszałem pozytywnych informacji o Kolegium w Natolnie. Zapoznałem isę właśnie tak z ofertą tych studiów i podoba mi się, zwłaszcza to, że można spotkać ludzi, których się ogląda tylko w tv, albo o nich czyta. To na pewno duży plus dla uczelni, że zaprasza takich gości.

# hosters

20.12.2016 10:56

Polecam - http://www.wsp.szkolymydlowskiej.pl/ Uczelnię nie było łatwo wybrać z wielu względów... Dziwne było dla mnie to, że te uczelnie, które są bardzo znane z nazwy pod względem programu czy kadry nie powalają. Jak pogadasz ze studentami to okazuje się, że na niektóre zajęcia nawet nie muszą chodzić, a mnie chodziło o uczelnię, gdzie nauczą zawodu. I przynajmniej na razie u Mydłowskiej te wszystkie zajęcia są mocno praktyczne, nie ma bzdur, nie ma dziwnej teorii.

# asia korecka

07.06.2017 10:38

Szkołę Mydłowskiej mogę potwierdzić. Studiuję tam drugi rok - kosmetologię. Właśnie szukałam podobnie - miejsca, które przygotuje do pracy. I moim zdaniem już po pierwszym roku sporo potrafię. Nie jest to pusta teoria, tylko praktyczna, konkretna wiedza. Mam do czynienia z ludźmi, którzy wiedzą, co robią, mają doświadczenie i właśnie na takich studiach mi zależało.

REKLAMA

# pokader

08.09.2017 10:37

A czy ktoś może mi powiedzieć jak wygląda u Mydłowskiej dietetyka? Interesuje mnie ten kierunek, szukam od dawna odpowiedniej uczelni, ale wszędzie wygląda to tak samo. Dużo teorii, mało praktyki i konkretów. A mnie zależy właśnie na tym, żeby ta nauka jakieś sensowne profity rzeczywiście przynosiła. Ktoś jeszcze jest u Mydłowskiej? Piszcie, będę wdzięczna.

# etam

08.09.2017 11:08

nedza, koszmar, nie polecam szkoda czasu

# szmata szeptana

08.09.2017 15:36

Szukam szmat szeptanych do marketingu szeptanego.
Czujesz, że jesteś szmatą szeptaną ?, nie potrafisz robić nic innego ?
Będziesz pisać gowniane posty na zlecenie innych.
To praca dla ciebie !!!
Razem z mężem uważamy, że to doskonały czas dla szmat szeptanych.
Warto się teraz tym zainteresować.. ,,,,

REKLAMA

# Poczak

16.10.2017 14:33

Ja mogę polecić uczelnię europejską http://www.coleuropenatolin.eu/pl, bardzo dobry poziom nauczania i niskie czesne. Papierek też szanowany wśród pracodawców.

# won tumany od reklamy

17.10.2017 12:33

ja jak przenosila to urwała uchy aż spadło garnek bęc na podłogi
i wylała całe mlijeko i ja podniosła ale ucha nie dało rade
i wyniesła do doła i wyrzuciła
i ni ma ., . .

# Kucharczyk

05.03.2019 23:57

Myślę, że Warszawa w pewnych sytuacjach może okazać się przereklamowana. Mnie zainteresowała oferta na Akademii Humanistyczno Ekonomicznej w Łodzi na kierunku Taniec. Nie wiem czy wiecie, że dwie absolwentki tego kierunku tańczyły w zespole "Mazurek " w filmie "Zimna wojna" ?

REKLAMA

# Ugo

07.06.2019 09:11

Stoję kilka lat później przed podobnym problemem jak autor postu... Chce iść na zarządzanie ale na dobrej uczelni. Podobno warszawska Vistula oferuje całkiem niezły poziom zarządzania?

# babybug

12.06.2019 07:03

#Ugo napisał(a) 07.06.2019 09:11
Stoję kilka lat później przed podobnym problemem jak autor postu... Chce iść na zarządzanie ale na dobrej uczelni. Podobno warszawska Vistula oferuje całkiem niezły poziom zarządzania?
Mi pasuje;] kadra jest dobra, pomagają w odnalezieniu dobrych praktyk , masz możliwośc zajęć online, jest git.

# daniela

13.06.2019 17:12

a jak wyglądają takie zajęcia online? Egzaminy też są online? xD To trochę absurd

REKLAMA

# Daajana

13.06.2019 17:18

#daniela napisał(a) 13.06.2019 17:12
a jak wyglądają takie zajęcia online? Egzaminy też są online? xD To trochę absurd
Hahahaha aż tak dobrze to nie ma, zajęcia masz normalnie online, za to na egzamin musisz pojechać osobiście :p

# HAKER

14.06.2019 04:20

Witam,
ZAJMUJĘ SIĘ PROFESJONALNYM WŁAMYWANIEM NA KONTA FACEBOOK!
Zanim zapacisz to udowodnię Ci, że posiadam login i hasło do konta FB, które mi zleciłeś/aś! Jako dowód Wyślę Ci część rozmów z Tobą i tą osobą lub inną osobą, którą mi wskażesz!
Pierwszę udowodnię, potem płacisz i wysyłam Ci login i hasło do konta fb tej osoby!
NIE PISZ DO MNIE TU TYLKO NAPISZ NA MAILA!
damian.kozdron88@o2.pl
ZAPISZ SOBIE SZYBKO TEGO MAILA, BO TEN POST ORAZ MOJE KONTO ZOSTANIE ZA NIEDŁUGO USUNIĘTE ZA DODANIE TAKIEGO POSTA!
100% DYSKRECJI!
cena: 400 zł do negocjacji!
Zapraszam!

# Werona

19.06.2019 23:19

@daajana trzeba się pojawić na uczelni, to by było zbyt piękne, gdyby wszystko było do załatwienia online . Swoją droga , szczerzę wątpię w jakość takiego kształcenia. Patrząc chociażby na studia dzienne vs zaoczne gdzie jest poruszane 70% / 40% zagadnień. Aż strach pomyśleć ile się wynosi sprzed komputera.
@Ugo podobno zarządzanie na Vistuli jest na odpowiednim poziomie, ale znajomy chwalił sobie też finanse z acca, ze względu na to , że uczelnia ma akredytację.

REKLAMA

# Wiktoria

21.06.2019 19:03

#Werona napisał(a) 19.06.2019 23:19
@daajana trzeba się pojawić na uczelni, to by było zbyt piękne, gdyby wszystko było do załatwienia online . Swoją droga , szczerzę wątpię w jakość takiego kształcenia. Patrząc chociażby na studia dzienne vs zaoczne gdzie jest poruszane 70% / 40% zagadnień. Aż strach pomyśleć ile się wynosi sprzed komputera.
@Ugo podobno zarządzanie na Vistuli jest na odpowiednim poziomie, ale znajomy chwalił sobie też finanse z acca, ze względu na to , że uczelnia ma akredytację.
@Werona też jakoś nie umiem sobie wyobrazić studiowania online, wydaje mi się że tam poziom kształcenia jest po prostu minimalny
@Werona słyszałam właśnie o tych finansach ale czy ten kierunek nie jest zbyt nudny ? Są jakieś ciekawe zajęcia praktyczne ?

# Werona

25.06.2019 23:17

@Wiktoria czy ja wiem czy nudny ? Na wszystko znajdzie się amator, grunt to studiować to co sprawia nam przyjemność, na uczelni która możne nam dużo zaoferować. A potem pójdzie już z górki :)

# jowi

26.06.2019 06:53

@Werona czasami jest tak ze idziemy na studia bo kierunek jest przyszlościowy. Po roku okazuje się, że to nie to i zaczyna się problem :<

REKLAMA

# babybug

26.06.2019 09:29

#Daajana napisał(a) 13.06.2019 17:18
dlaczego absurd? zamiast siedzieć na wykładach włączasz je w domu, a na egzaminy , ćwiczenia jeździsz na uczelnie
#Werona napisał(a) 19.06.2019 23:19
@daajana trzeba się pojawić na uczelni, to by było zbyt piękne, gdyby wszystko było do załatwienia online . Swoją droga , szczerzę wątpię w jakość takiego kształcenia. Patrząc chociażby na studia dzienne vs zaoczne gdzie jest poruszane 70% / 40% zagadnień. Aż strach pomyśleć ile się wynosi sprzed komputera.
@Ugo podobno zarządzanie na Vistuli jest na odpowiednim poziomie, ale znajomy chwalił sobie też finanse z acca, ze względu na to , że uczelnia ma akredytację.
Dla niektórych to jedyna opcja, np kiedy musza t połączyć z pracą. Poza tym, po prist większą uwagę przykładasz do nauki w domu. Akredytacje na co ?

# kamerdyner

26.06.2019 18:34

@babybug o ile dobrze wiem to acca jest niezwykle cenionym certyfikatem międzynarodowym, a studenci finansów z acca na Vistuli mogą zdobędą tytuł międzynarodowej klasy specjalistów z zakresu corporate financial management. AFiB Vistula jest bodajże jedną z niewielu uczelni w Polsce, która może się pochwalić takią certyfikacją ACCA.
@Wiktoria moim zdaniem studia online są niszowe i to się nie zmieni. Ile kierunków masz w vistuli online? Jedne? A wiesz ile jest w tej szkole dużo ciekawszych moim zdaniem kierunków bez tego "wielkiego" online?

# sonko

27.06.2019 12:22

@kamerdyner zgadzam się co do studiów online ale coraz wiecej osob się decyduje. Niestety żyjemy w takim tempie, że nie mamy czasu na to. Albo musimy pracować, żeby pozwolić sobie na nauke ( studia zaoczne)
@babybug tak samo studia online jak i zaoczne wymagaja dużej samodyscypliny. Wiekszość materiału musisz przerobić sam w domu. Przy studiach dziennych znacznie większą część przerabiasz na uczelni.

REKLAMA

# dambonia

28.06.2019 12:26

@sonko dlatego takie studia jest łatwiej pogodzić z pracą na pełen etat. Na zaocznych bywa różnie.
@sonko dla chcącego nic trudnego. Jak komuś zależy to i po takich studiach będzie miał ogromną wiedzę.

# Korda

28.06.2019 18:39

@dambonia to jest już kwestia tego, jak się dogadasz z pracodawcą. Na mojej uczelni organizacja leżała i często się nam zmieniały daty zjazdów i ciągle robiłam zamieszanie w robocie :/
@dambonia prawda. Po dziennych też może wyjść ktoś, kto ciągle ściągał i nie za wiele potrafi

# Sasanka

29.06.2019 15:21

#Korda napisał(a) 28.06.2019 18:39
@dambonia to jest już kwestia tego, jak się dogadasz z pracodawcą. Na mojej uczelni organizacja leżała i często się nam zmieniały daty zjazdów i ciągle robiłam zamieszanie w robocie :/
@dambonia prawda. Po dziennych też może wyjść ktoś, kto ciągle ściągał i nie za wiele potrafi
no ale to studia zaoczne nie są tylko właśnie na weekendy ? soboto niedziela czy coś się zmieniło ?
pamiętaj robiąc ściągi też można się bardzo dużo nauczyć :p

REKLAMA

# babybug

29.06.2019 16:58

@kamerdyner, mówisz jako nieliczni? Ciekawe. To wygląda na dosyć pożądany kierunek.
@sonko, czy zaoczne ,czy dzienne, dla pracodawcy masz tytuł i jeszcze kwestia praktyk

# Kordian

01.07.2019 10:18

@Sasanka często zajęcia na studiach zaocznych zaczynają się od piątku, dlatego z pracą mogą być problemy. @babybug tak, teraz z samym średnim wykształceniem jest ciężko. Całkiem inaczej patrzy się na osobę, która ma wyższe.

 wwawa

01.07.2019 14:15

Najlepsza z tego co mi wiadomo , nie tylko w stolicy , ale generalnie w całej Polsce uczelnia to Uniwersytet Warszawski . Ale z drugiej strony chciałbym cię przestrzec ponieważ możesz iść na najlepsze uczelnie , a nie osiągnąć potem żadnego sukcesu . Najważniejsze jest to , aby nie zabrakło ci odpowiedniej determinacji , zaangażowania , chęci do systematycznego podnoszenia swoich umiejętności . Wiadomo , że lepiej zdobyć dyplom na jakieś renomowanej uczelni , bo wtedy jest większa szansa na to , że po prostu ktoś cię potem zatrudni , ale też nie ma tutaj żadnej reguły

# Marczi

02.07.2019 11:15

@Kordian u mnie na uczelni zajęcia odbywały się zawsze w piątki od godziny 15, musiałam przekonać pracodawcę, żeby tego dnia robić mniej godzin :(
@babybug na tej uczelni ciekawy wydaje mi się kierunek coaching stylu życia. Myślisz, że jest sens składać papiery?

# babybug

12.07.2019 09:43

Coaching stylu życia? Czyli uczysz mnie jak żyć?;] Wg mnie każdy kierunek jest dobry jeśli się zaangażujesz
@kordian, no właśnie piątek 15 i musisz wiać na uczelnie. Studia zaoczne to ciężka sprawa

# kordian

12.07.2019 10:09

@babybug to jest połączenie aktywności fizycznej, prawidłowej diety i oczywiście sfery emocjonalnej. Brzmi ekstra. @babybug od razu po pracy lecieć, zmęczony, brudny, ajj... Ale na niektórych uczelniach zaczynają dopiero w sobotę.

# babybug

29.07.2019 11:57

dieta ważna rzecz, a w zasadzie wiedz ana temat produktów tak bardzo już dzis przetworzonych . Sfera emocjonalna i fizyczna to od wieków maglują. Aczkolwiek dobry trener od złego rózni się wielooooooma kwestiami. Fajnie brzmi.
Kordian, gdyby musieć to ok, ale nie wybrałabym zaocznych

# Rolka

29.07.2019 14:36

@babybug w sumie , jakby się tak zastanowić to połączenie trenera, dietetyka i psychologa może mieć całkiem fajny odbiór w społeczeństwie. Ten kierunek nie jest wcale głupi, i może teraz wydaje się, że się nie przyjmie, ale ja mu osobiście kibicuję.
@kordian a to w jakim trybie można realizować ten coaching trybu życia? Tylko weekendowo?

# monki

02.08.2019 20:43

@Rolka skoro taki kierunek w ogóle powstał, to znaczy, że jest zapotrzebowanie na takie osoby. W innym przypadku to by nie miało najmniejszego sensu przecież. @rolka tylko stacjonarnie niestety.

 nataliaabc

03.08.2019 09:31

W dzisiejszych czasach studia tak naprawdę nigdy nie są gwarantem tego, że ktoś potem na pewno znajdzie dobrą pracę itp. Chyba, że ktoś jest lekarzem, prawnikiem, ale tutaj także nie ma pełnej gwarancji. Ludzie muszą zrozumieć, że liczy się nie tylko wiedza książkowa. Przede wszystkim pracodawcy potrzebują osób, które mają już konkretne kwalifikacje. Dobrze jest zatem zdobywać doświadczenie nawet w trakcie studiów, podejmować pierwszą pracę w swoim zawodzie itp. Potem łatwiej będzie wejść z przytupem na rynek pracy

# bart90

06.08.2019 10:17

@Monki niekoniecznie. Za granicą po prostu coś takiego się sprawdziło, więc jest szansa, że u nas też, ale gwarancji nikt nam nie da. @Monki szkoda, ale może po jakimś czasie będzie się dało studiować też w trybie zaocznym.

# helpdesk

20.07.2021 08:28

Dla mnie https://mum.edu.pl/ wygląda całkiem dobrze. Wiem, że te studia nie będą łatwe, chociaż może pielęgniarstwo czy fizjoterapia nie są aż tak skomplikowane. Jednak uważam, że warto się starać i próbować. No i mam nadzieję, że kiedyś będę dumnym lekarzem.

# Marysiaa

21.07.2021 20:40

Wszystko zależy od upodobań. Mi zawsze zależało na tym, żeby być pielęgniarką i dostałam się w tym roku na wum'ed. Czeka mnie ciężka nauka ale już się nie mogę doczekać października.

# lapla

22.04.2022 12:06

Trochę tego jest. Trudno doradzić, bo nie wiem jakie masz oczekiwania, jakie masz zainteresowania i co byś chciał w przyszłości robić. Tak się składa, że wybór kierunku studiów, to wbrew pozorom dosyć ciężki temat.
Polecam również poniższy ranking. Można sprawdzić sobie aktualne oferty banków na konta
http://www.konto-studenckie.pl

# Mirek852

03.05.2022 20:05

Uważam, że najrozsadniej byłoby zdecydować się na studiowanie w AEH w Warszawie, bo mają naprawdę ciekawą ofertę i przyszłościowe kierunki.

 AlicjaHab

04.05.2022 15:23

Uniwersytet Warszawski wiadome ;)

# NIMRA

17.05.2022 11:39

NO I SUPEREK https://trzepak.pl/

# NIMRA

17.05.2022 11:40

Hmm href='http://www.konto-studenckie.pl' rel='nofollow noopener'>www.konto-studenckie.pl</a></div>

# NIMRA

17.05.2022 11:40

<td colspan='2' style='padding-right:5%'>
<div class='hyphenate'>Dla mnie <a target='_blank' href='https://mum.edu.pl/' rel='nofollow noopener'>Mazowiecka Uczelnia Medyczna</a> wygląda całkiem dobrze. Wiem, że te studia nie będą łatwe, chociaż może pielęgniarstwo czy fizjoterapia nie są aż tak skomplikowane. Jednak uważam, że warto się starać i próbować. No i mam nadzieję, że kiedyś będę dumnym lekarzem.</div>
</td>
</tr>
</table>

# jowita

13.09.2023 15:06

Uczelnia Korczaka-Akademia Nauk Stosowanych, bardzo dobra szkoła, swietni wykladowcy :)

# sonka

15.09.2023 16:17

Zalezy jaki kierunek konkretnie,jesli pedagogika i pokrewne, to Uczelnia Korczka- Akademia Nauk Stosowanych :)
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno
Kup bilet

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break