REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Dobra uczelnia w Warszawie - jaka?

05.04.2016 15:34 #aska8374
Witam,
szukam dobrej uczelni w Warszawie. Interesują mnie przede wszystkim kierunki związane z marketingiem, zarządzaniem itp.
27.04.2016 10:30 #AdamAdam
Radził bym się zapoznać z różnymi ofertami. Często mniej znane uczelnie mają bardzo fajne programy studiów. Ewentualnie dla osób, które szukają podyplomowych to mogę podsunąć Kolegium Europejskie w Natolinie. Przejawiała się ta uczelnaia w paru wątkach. To są interdyscyplinarne studia europejskie, które ci dadzą szansę żeby mieć fajną i inspirującą pracę, np. pozagranicami Polski.
27.04.2016 13:36 julka
Mnie dobrze studiuje się na UTH w Warszawie, dlatego jeśli miałabym polecić jakąś szkołę wyższą to byłaby to właśnie ona. Na plus oceniam przede wszystkim wyposażenie uczelni, a także przyjaznych wykładowców i dobry poziom nauczania. Jestem na drugim roku licencjatu, w przyszłym roku mam obronę, ale chciałabym tutaj zostać na studia magisterskie.
Wspominasz, że interesują Cię specjalności związane z marketingiem i zarządzaniem - na UTH znajdziesz m.in. E-marketing i nowe media, czy Zarządzanie i PR w przedsiębiorstwie - może warto o nich pomyśleć?
29.04.2016 17:17 #Piotr1980
No właśne też sporo słyszałem pozytywnych informacji o Kolegium w Natolnie. Zapoznałem isę właśnie tak z ofertą tych studiów i podoba mi się, zwłaszcza to, że można spotkać ludzi, których się ogląda tylko w tv, albo o nich czyta. To na pewno duży plus dla uczelni, że zaprasza takich gości.
20.12.2016 10:56 #hosters
Polecam - http://www.wsp.szkolymydlowskiej.pl/ Uczelnię nie było łatwo wybrać z wielu względów... Dziwne było dla mnie to, że te uczelnie, które są bardzo znane z nazwy pod względem programu czy kadry nie powalają. Jak pogadasz ze studentami to okazuje się, że na niektóre zajęcia nawet nie muszą chodzić, a mnie chodziło o uczelnię, gdzie nauczą zawodu. I przynajmniej na razie u Mydłowskiej te wszystkie zajęcia są mocno praktyczne, nie ma bzdur, nie ma dziwnej teorii.
REKLAMA
07.06.2017 10:38 #asia korecka
Szkołę Mydłowskiej mogę potwierdzić. Studiuję tam drugi rok - kosmetologię. Właśnie szukałam podobnie - miejsca, które przygotuje do pracy. I moim zdaniem już po pierwszym roku sporo potrafię. Nie jest to pusta teoria, tylko praktyczna, konkretna wiedza. Mam do czynienia z ludźmi, którzy wiedzą, co robią, mają doświadczenie i właśnie na takich studiach mi zależało.
08.09.2017 10:37 #pokader
A czy ktoś może mi powiedzieć jak wygląda u Mydłowskiej dietetyka? Interesuje mnie ten kierunek, szukam od dawna odpowiedniej uczelni, ale wszędzie wygląda to tak samo. Dużo teorii, mało praktyki i konkretów. A mnie zależy właśnie na tym, żeby ta nauka jakieś sensowne profity rzeczywiście przynosiła. Ktoś jeszcze jest u Mydłowskiej? Piszcie, będę wdzięczna.
08.09.2017 11:08 #etam
nedza, koszmar, nie polecam szkoda czasu
08.09.2017 15:36 #szmata szeptana
Szukam szmat szeptanych do marketingu szeptanego.
Czujesz, że jesteś szmatą szeptaną ?, nie potrafisz robić nic innego ?
Będziesz pisać gowniane posty na zlecenie innych.
To praca dla ciebie !!!
Razem z mężem uważamy, że to doskonały czas dla szmat szeptanych.
Warto się teraz tym zainteresować.. ,,,,
16.10.2017 14:33 #Poczak
Ja mogę polecić uczelnię europejską http://www.coleuropenatolin.eu/pl, bardzo dobry poziom nauczania i niskie czesne. Papierek też szanowany wśród pracodawców.
17.10.2017 12:33 #won tumany od reklamy
ja jak przenosila to urwała uchy aż spadło garnek bęc na podłogi
i wylała całe mlijeko i ja podniosła ale ucha nie dało rade
i wyniesła do doła i wyrzuciła

i ni ma ., . .
05.03.2019 23:57 #Kucharczyk
Myślę, że Warszawa w pewnych sytuacjach może okazać się przereklamowana. Mnie zainteresowała oferta na Akademii Humanistyczno Ekonomicznej w Łodzi na kierunku Taniec. Nie wiem czy wiecie, że dwie absolwentki tego kierunku tańczyły w zespole "Mazurek " w filmie "Zimna wojna" ?
07.06.2019 09:11 #Ugo
Stoję kilka lat później przed podobnym problemem jak autor postu... Chce iść na zarządzanie ale na dobrej uczelni. Podobno warszawska Vistula oferuje całkiem niezły poziom zarządzania?
12.06.2019 07:03 #babybug
#Ugo napisał(a) 07.06.2019 09:11

Stoję kilka lat później przed podobnym problemem jak autor postu... Chce iść na zarządzanie ale na dobrej uczelni. Podobno warszawska Vistula oferuje całkiem niezły poziom zarządzania?
Mi pasuje;] kadra jest dobra, pomagają w odnalezieniu dobrych praktyk , masz możliwośc zajęć online, jest git.
13.06.2019 17:12 #daniela
a jak wyglądają takie zajęcia online? Egzaminy też są online? xD To trochę absurd
REKLAMA
13.06.2019 17:18 #Daajana
#daniela napisał(a) 13.06.2019 17:12

a jak wyglądają takie zajęcia online? Egzaminy też są online? xD To trochę absurd
Hahahaha aż tak dobrze to nie ma, zajęcia masz normalnie online, za to na egzamin musisz pojechać osobiście :p
14.06.2019 04:20 #HAKER
Witam,

ZAJMUJĘ SIĘ PROFESJONALNYM WŁAMYWANIEM NA KONTA FACEBOOK!

Zanim zapacisz to udowodnię Ci, że posiadam login i hasło do konta FB, które mi zleciłeś/aś! Jako dowód Wyślę Ci część rozmów z Tobą i tą osobą lub inną osobą, którą mi wskażesz!

Pierwszę udowodnię, potem płacisz i wysyłam Ci login i hasło do konta fb tej osoby!

NIE PISZ DO MNIE TU TYLKO NAPISZ NA MAILA!
damian.kozdron88@o2.pl

ZAPISZ SOBIE SZYBKO TEGO MAILA, BO TEN POST ORAZ MOJE KONTO ZOSTANIE ZA NIEDŁUGO USUNIĘTE ZA DODANIE TAKIEGO POSTA!

100% DYSKRECJI!

cena: 400 zł do negocjacji!

Zapraszam!

88/3691 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Stolica

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (tj. adresu IP, który zapisze się automatycznie) przez Echo Media Plus sp. z o.o. z siedzibą w Legionowie, ul. Wspólna 3.
Niniejsza zgoda jest warunkiem koniecznym do skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.
Dane osobowe są przetwarzane w sposób zapewniający ich bezpieczeństwo i poufność. Z Inspektorem Ochrony Danych można kontaktować się mailowo pod adresem poczty elektronicznej: rodo@gazetaecho.pl.
Dane osobowe są przetwarzane wyłącznie w zakresie celu ich podania, tj. skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl.
W tym wypadku nie jest możliwe wycofanie zgody na przetwarzanie danych osobowych w postaci adresu IP.
Mają Państwo prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych w zakresie naruszenia prawa do ochrony danych osobowych lub innych praw przyznanych na mocy RODO.

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 

REKLAMA

Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
oprawki-50%

Ogłoszenia drobne

Różne
 Zespół Make Me Feel mazowieckie Warszawa Wesele Bale Bankiet Imprezy Firmowe Obsługujemy różne imprezy począwszy od imprez weselnych, firmowych bankietów, imprez integracyjnych, koncertów itp. ale także gramy na dużych balach, andrzejkach, sylwestrze, karnawale, imprezach plenerowych, dancingach itp. Grają i śpiewają z sercem... z pasją, kochają to co robią. Zespół posiada bogate i wieloletnie doświadczenie na rynku w branży muzycznej. Członkowie zespołu to przede wszystkim młodzi zawodowi muzycy oraz męski i żeński profesjonalny duet wokalny. Telefony kontaktowe do przedstawiciela zespołu: 696-776-100 609-700-123 http://makemefeel.pl/ http://facebook.com/makemefeel https://www.youtube.com/user/ericjedrzejczak/videos makemefeel@onet.pl

GIEŁDA SĄSIADÓW - ODDAM ZA DARMO
 Pilna oferta kredytowa między osobami fizycznymi Nazywam się Rybska Bronislawa, dyrektor instytucji finansowej Przyszedłem poinformować, że mam kapitał, który zostanie wykorzystany na udzielenie pożyczki krótko- i długoterminowej udzielamy naszych pożyczek od 3000 do 50 000 000 euro nasza stopa procentowa wynosi 3% Proszę odpowiedzieć bezpośrednio na następujący adres e-mail, jeśli i naprawdę potrzebujesz finansowania kredytowego mail: rybskabroni@gmail.com

Zdrowie i Uroda
 Gabinet Medycyny Estetycznej,przy ul.Giełdowej 4E(między ulicą Karolkową,Grzybowską,a Kasprzaka) zaprasza na zabiegi medycyny estetycznej -botox(zmarszczki czoła,okolicy oczu) -kwas hialuronowy(wypełnianie brzuzd nosowo-wargowych,modelowanie ust i policzków) -osocze bogatopłytkowe(poprawa kondycji skóry twarzy) -nici PDO-zmniejszenie cieni pod oczami i inne zabiegi. Zabiegi wykonuje lekarz. Informacje telefoniczne 602 320 172

Usługi transportowe
 Wynajem autokarów klasy lux Ibatur na wakacje / autokary na wczasy / wyjazdy wakacyjne autokarem Firma Ibatur oferuje wynajem autokarów i busów na wakacje, transport osób na wypoczynek / wyjazdy firmowe / dowóz dzieci na kolonie / dowóz na obozy młodzieżowe / wynajem autokarów na obozy językowe krajowe i zagraniczne / obozy w górach i nad morzem / obsługa krajowych wyjazdów i zagranicznych / wynajem autokarów i busów na wycieczki objazdowe/ autobusy na treningi www.ibatur.pl

TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
REKLAMA
REKLAMA