REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

dlaczego?

# Duśka

01.04.2003 09:26

Kochani! Zgroza! Podobno nasze forum z przyczyn obiektywnych ma być zamknięte i pozostawią tylko papierową gazetkę Białołęki? Jak sobie teraz będziemy gadać?Co Wy na to? Duśka.

# lidka

01.04.2003 09:31

czy to jest wiadomość z 1 kwietnia!

 Tom

01.04.2003 09:37

A co gorsze Pani w autobusie powiedziała, że dzisiaj będzie piketa, która ma poprzeć zamknięcie również papierowej gazetki ponieważ przez tą gazetę to same nieszczęścia np. wyszła na jaw afera z radnym Pojezierskim, który za "swoje" pieniądze zbudował dom i nie chce w nim mieszkać.
Pzdr.

REKLAMA

# anty1kwietnia

01.04.2003 09:45

odłóżmu dysputę do jutra może?

# aza

01.04.2003 09:56

kuj zelazo poki gorace

# Rozsądek

01.04.2003 10:28

Co to są obiektywne przyczyny ? Bo ja z przyczyn obiektywnych (tylko mi znanych) mogę się wkurzyć i wtedy to....... nie wiem, co będzie.

REKLAMA

# Basia

01.04.2003 11:37

Jeśli chodzi to zamknięcie forum to już były przestoje z "przyczyn niezależnych". I ile fajnych wpisów zniknęło :(

# superman

01.04.2003 13:24

hej nie przejmujcie się, na pewno o tym nie wie jeszcze ani piotrek ani historyk :-)))))), nie sądzę żeby na to pozwolili :-)

# Duśka

02.04.2003 15:07

Kochani! Widzę, że mój żart primaaprilisowy jednak Was trochę poruszył. A swoją drogą, gdyby chcieli nam tak naprawdę zamknąć forum to co byśmy zrobili? Pozdrawiam i dziękuję za zabawę. Ukłony dla "lidki" i "anty1kwietniowca". Duśka

REKLAMA

# aza

02.04.2003 15:13

haha, a ja z adminem strony osiedlowej uknulismy zarcik - ja napisalam post, ze NKWD (Nasz Kochany Wspanialy Developer) domaga sie zaprzestania uprawiania propagandy majacej na celu oczernienie developera w oczach przyszlych potencjalnych klientow, inaczej doprowadza do likwidacji wszystkich nieoficjalnych stron osiedli NKWD.
A o godz 11 z hakiem forum opustoszalo, zniknely wiadomosci i pojawil sie napis "forum zamknieto" :)))
CHoc wszyscy (mniemam) wiedzieli ze to zart, aczkolwiek przez godzine, gdy forum nie dzialalo byli bardzo zli :)))

# Basia

03.04.2003 10:37

A jaka do tego była śmieszna dyskusja :)
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA