REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

Kolejne zmiany w programie Aster City

# Piotrek z Odkrytej

20.03.2003 23:26

Pewnie zauważyliście - szczęśliwi posiadacze - że od czasu do czasu coś nam ginie w TV, potem pojawia się niebieskie tło i napis, że już wkrótce pojawi się w tym miejscu coś innego. Tak ostatnio zaginął DSF i coś rosyjskiego (nie żebym tęsknił), ale mnie to wkurza, bo najczęściej zmiany są nie są na plus. Cóż bowiem za różnica, że w zamian RAI DUE mamy jakiś portugalski program. W dawnych czasach, kiedy kabel nie był tak rozpowszechniony, miałem okazję ujrzeć cud techniki: antenę satelitarną, obracaną, dającą możność oglądania chyba ze 120 programów w tym jakiś z Dubaiu, trochę tureckich, całe mnóstwo araskich no i innych mało potrzebnych, bo właściciel za cholerę nie władał innym niż polski i niemiecki językiem, za to bardzo był dumny z talerza za oknem.

# Kotkaa

21.03.2003 12:35

Hi, hi, a ja nie mam telewizora z wyboru i się bardzo cieszę. U rodziców czasami na tych 40 kanałach tez nie ma nic do oglądania. Internetu tez muszę się pozbyć, wolę chyba chodzić do kafejki, niź oglądać przygarbione plecy swojego męża, któy siedzi przed monitorem i nie daje mi nic napisać...

 ania

21.03.2003 13:42

No ja mam tak pomieszane kanaly, że zanim znajde interesujący mnie program troche czasu mija. A ustawianie nic nie daje. Poza tym z 15 razy odbieram program 1, drugie tyle tvn i tak ze wszytkim. Nie licząc paru programów oferte mam jak bez kabla. No chyba, że bliżej zapoznam się z telewizją centrum i edusat - wikotry za osobowości telewizyjne

REKLAMA

# xyz

21.03.2003 15:25

Kurcze, ludzie, też mam kablówkę w Aster City. Ale takich problemów nie mam. Jak sobie zaprogramowałam programy jakiś rok temu, to do tej pory nic nie ruszałam. Nie mam pomieszanych kanałów, nie pojawia się niebieskie tło..... A tak na marginesie mieszkam w jednym z bloków przy odkrytej 56, może tu awarie nie dochodzą.

# Dorota Vladymirowa

21.03.2003 22:38

Czy nikt się nie przyzna do oglądania "osobowości telewizyjnych" na kanale tele5 po 23.00 w dni powszedni? ;))) To dopiero jest hit AsterCity!...

# Piotrek z Odkrytej

22.03.2003 21:51

xyz wierzyć mi się nie chce, że nie masz niebieskiego tła z tym napisem. Tu nie chodzi o awarie ani o zaprogramowane kanały, ale o zmiany narzucane przez stan prawny. One powodują, że od czasu do czasu następuje jakaś zmiana. Jeśli jeszcze powiesz, że nadal masz ONYX, będę pewien, że ........nie masz Aster City.

REKLAMA

# xyz

23.03.2003 15:11

Piotrku z Odkrytej, masz rację. Posiedziałam wczoraj trochę przy telewizorku, no i jednak mam niebieskie tło. ONYX-u rzeczywiście nie mam. Szczerze mówiąc mam zaprogramowane nie wszystkie kanały. Mam tylko te, których najczęściej się używa u nas w domku. Sorki. Miłego końca weekendu

# Piotrek z Odkrytej

01.04.2003 22:06

I znowu zmiany: pojawiło sie Mezzo. Może ktoś konsultowałby z abonentami, to co chcą oglądać.
Trwa cisza wyborcza. Dodawanie nowych wpisów zostało wstrzymane.

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy