REKLAMA

Forum › Warszawa

REKLAMA

Dietetyk

 milena56

09.09.2019 11:26

Witam,
Jakich dietetyków możecie polecić? Może ktoś korzysta z diet ustalanych online?

 zdzislafa

11.09.2019 09:31

Nawet najlepsza dieta nie pomoże , jeśli ktoś po prostu nie będzie miał odpowiedniej motywacji . Ja natomiast postanowiłam przejść na zdrowe odżywianie i nikt mnie od tego pomysłu nie odwiedzie . Jakie produkty byście mi polecili ? chodzi mi przede wszystkim o to , aby były zdrowe , uniwersalne , żeby można było je zastosować w wielu sytuacjach w kuchni ?

 miecio

12.09.2019 05:33

Mam ogólnie podobne podejście do życia. Jakiś czas temu lekarz stwierdził u mnie problemy z sercem. Postanowiłem radykalnie zmienić swoje podejście do odżywiania. O jakie konkretnie produkty ci chodzi? Teraz jest naprawdę mnóstwo do wyboru. Na przykład z żoną ostatnio często stosujemy zdrowe syropy, spożywamy je bez dodatków, albo łączymy na przykład że omletami lub naleśnikami. Ogólnie jest tego sporo. Nauczyłem się, aby wybierać produkty nie pod kątem ceny, bo niestety to, co jest najtańsze to jest niestety równocześnie najgorsze

REKLAMA

 zdzislafa

13.09.2019 08:25

Syropy ? A masz coś konkretnego na myśli ?

 miecio

14.09.2019 08:39, wpis modyfikowany 1 raz,ostatnio 14.09.2019 08:39

np. http://republikasmakow.com/pl/ strona-glowna/87-79- syrop-z-palmy-z-wyspy-la-gomera- 8437000538073. html Syrop La Gomera to produkt całkowicie ekologiczny, tutaj producenci nie stosują GMO. Udało mi się ustalić, że jest to opcja zdrowsza nawet od polskiego miodu. Tak jak wspominałem, jest to opcja nie tylko zdrowa, ale także bardzo uniwersalna, możesz go bowiem stosować w kuchni na przykład do naleśników, do owsianki, płatków zbożowych, do pieczenia itp.

 zdzislafa

15.09.2019 08:13

bardzo dziekuje :)

REKLAMA

# polichka

22.09.2019 15:01

Musisz sam ustalić, że dieta nie jest ważna. A fakt, że jedzenie było urozmaicone i zdrowe. Produkty, które masz na stole, powinny być świeże. Nawet jeśli kupujesz produkty na tydzień, musisz mieć możliwość ich przechowywania. Istnieją pewne reguły przechowywania dla każdej grupy produktów. I twórcy nowoczesnych lodówek biorą to pod uwagę. Spójrz na http://allmega.pl/refrigerator-freezer/ nowej generacji. Możesz wybrać i zamówić z dostawą
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy