REKLAMA

Forum › Warszawa

REKLAMA

# Bsiej

17.06.2019 09:12

Trzeba uśpić. Właściciela oczywiście. Nie można karać zwierzęcia z głupotę człowieka.

# opos

17.06.2019 11:44

Co mają w głowach ludzie, którzy trzymają takie psy w blokach? Chodzi im o wzbudzanie strachu?
Przecież takich osobników trzeba izolować, leczyć. To są potencjalni mordercy.

# Stefan enty władzy

17.06.2019 17:23

Ja mam także pitbull a ale moim zdaniem posiadacz takiego psa powinien być odpowiedzialny a nie zachowywać się jak skończony idiota Mój od małego bawił i bawi się z psami i kotami Nie jest uczony agresji Moja córka ma 11 lat i ma mnóstwo koleżanek które z nim się bawią ZALEŻY OD WYCHOWANIA PSA I WŁAŚCICIEL TEŻ POWINIEN BYĆ ROZSĄDNY

REKLAMA

# M. Z.

17.06.2019 20:43

Zawsze dziwiły mnie komentarze osób których oburza trzymanie dużych zwierząt w domu. Psy i inne zwierzęta były z nami od zarania dziejów. Służyły jako pomoc ale i towarzysze. Sama miałam, mam i będę miała i duże i małe zwierzęta. Nazwanie mnie potencjalnym mordercą jest śmieszne i infantylne. Zwierzęta to nie zabawki i nawet York potrafi zrobić niemałą krzywdę ( z doświadczenia wiem) więc mercy. Właściciel powinien dostać karę taką którą zapamięta na lata i zakaz posiadania zwierząt. Właściciele małego psa współczuję, na pewno to dla niej przeżycie było.

# Blacha

17.06.2019 21:08

Opis po twojej wypowiedzi muszę stwierdzić, że masz sieczkę zamiast mózgu

# Niko

18.06.2019 12:38

Pies bez przyczyny nie zaatakuje,musiał być drażniony lub prowokowany ,aby tak zareagował.

REKLAMA

# Bemowianka

18.06.2019 22:08

Nie daj jeśli mi ma drodze stanie ten młot z tym psem ...

# Ast

19.06.2019 11:01

To nie jest miejsce do przepychanek i wylewania z siebie frustracji. Każdy opiekun zwierzęcia jest odpowiedzialny za jego postępowanie i czy to pies małej czy dużej rasy należy nad nim sprawować odpowiednią kontrolę, aby nie dogodziło do wypadków takich jak w treści artykułu
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA