REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA


22.02.2018 21:12 #jkk
Chyba żeby zamiast zawrotki uruchomić linię autobusowa na trasie: pętla Górczewska - Lazurowa, Górczewska, Powstańców Śląskich, Człuchowska, Lazurowa, Szeligowska, Rayskiego, Coopera, Górczewska, pętla. Oczywiście, można od razu jechać do Lazurowej pomijając Powstańców Śląskich i Człuchowska. W perspektywie, po wybudowaniu 14KL (przedłużenie Szobera do Coopera), można uruchomić linię także w przeciwną stronę. Taka organizacja pozwoli na uruchomienie dojazdu do przychodni lekarskiej przy Coopera a w perspektywie zapewni dojazd w pobliże planowanej przy Szeligowskiej szkole, przedszkolu i żłobku
23.02.2018 07:19 #Jarosław
#jkk

Tak,
ale to byłaby nowa linia i w całości miejska. Na to Warszawa nigdy się nie zgodzi (stara śpiewka; brak autobusów, cięcia kosztów, itp). Jest też kwestia drożności Rayskiego i Coopera.
24.02.2018 12:18 #wwl ssie
sprowadzić słojom wozy i kunie z krupówek, jak w domu hehheheheheeh
25.02.2018 11:20 #FortBemowo
Dodać przystanki na starych śmierdzących blokowiskach Jelonek dla prawdziwych warsiawiaków żyjących w 40m2 Na kredycie z rodzicami i bubkami.
26.02.2018 14:06 #prawda boli słoju
słoje nawet wycieraczki spod drzwi kradną, od czasu nawału różnych wwl, tko, eop itp przestępczość wzrosła dziesięciokrotnie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
odgrodzić chrzanów od miasta wysoki murem
REKLAMA
26.02.2018 19:50 #SłójNadSłojami:)
Do "#prawda boli słoju": Rozumiem, że 10- krotnie częściej Cię teraz cwelu gwałcą, niż przed rozbudową Chrzanowa ?Taki już Twój los ... los niepotrzebnej nikomu wycieraczki :).
Pozdrawiam serdecznie ludzi mających rozsądnie poukładane w głowie, Słoiki dziękują za miłe przyjęcie w grono mieszkańców Bemowa :).
27.02.2018 15:10 #borowik89
a ja lubię słoje, pracują za miskę ryżu, jest czysto, posprzątane, wcześniej nie dało się wejść do kibla w maku.......
02.03.2018 13:37 #eeerr
#prawda boli słoju napisał(a) 26.02.2018 14:06

słoje nawet wycieraczki spod drzwi kradną, od czasu nawału różnych wwl, tko, eop itp przestępczość wzrosła dziesięciokrotnie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
odgrodzić chrzanów od miasta wysoki murem
Ja się z Woli tu przeprowadziłem, z 5% osób to są osoby z Warszawy, jakieś światła zawsze się na świeta świecą w mieszkaniach :), chociaż prawda jest taka że największe bydło to te słoje co wynajmują mieszkania tutaj
12.03.2018 13:05 #wilk
Niech zrobią linię skróconą do przystanku Szeligowska-Wiadukt. Dalej niech autobus pojedzie na pusto przez wiadukt, ulicami: Szeligowska, skręt w lewo w Jesionowa, skręt w lewo w Klonową, skręt w lewo w Klonową, skręt w prawo w Szeligowską i dojedzie do przystanku Szeligowska-Wiadukt skąd zacznie zabierać ludzi. Pusty przelot bez pasażerów to tam i z powrotem mniej niż 2 km. Kraniec/pętla niepotrzebna, bo to krótka trasa. Ale prawda jest inna. ZTM kłamie i tak nie puści tam dodatkowych autobusów - bo po prostu ich niema. Tak jak miał puścić autobusy na linie 220 ul. "Nowolazurową" - co jakiś czas tylko nowe kłamstwa, aż w końcu się przyznał że nie ma wozów...
12.03.2018 13:07 #wilk
#jkk napisał(a) 22.02.2018 21:12

Chyba żeby zamiast zawrotki uruchomić linię autobusowa na trasie: pętla Górczewska - Lazurowa, Górczewska, Powstańców Śląskich, Człuchowska, Lazurowa, Szeligowska, Rayskiego, Coopera, Górczewska, pętla. Oczywiście, można od razu jechać do Lazurowej pomijając Powstańców Śląskich i Człuchowska. W perspektywie, po wybudowaniu 14KL (przedłużenie Szobera do Coopera), można uruchomić linię także w przeciwną stronę. Taka organizacja pozwoli na uruchomienie dojazdu do przychodni lekarskiej przy Coopera a w perspektywie zapewni dojazd w pobliże planowanej przy Szeligowskiej szkole, przedszkolu i żłobku
Pozwoliła by jakby ZTM miał autobusy. Prawda jest taka że nie mają autobusów. Tak samo jak na linie 220...
21.03.2018 22:32 #jkk
W marcowym wydaniu gazetki Twoje Bemowo podano informację, że od czerwca ruszy autobus linii 249 trasą: pętla Górczewska - Lazurowa - Szeligowska - Rayskiego - Coopera - Górczewska - pętla Górczewska. Konieczna jest zmiana organizacji ruchu na Coopera, wybrano najgorszy z możliwych wariantów z jednym kierunkiem z południa na północ, z pozostawieniem możliwości parkowania po prawej (wschodniej) stronie około 120 samochodów, po tej samej stronie (!!!) mają być wybudowane 2 lub 3 pełnowymiarowe perony przystankowe, tzw. antyzatoki. Na Coopera parkują jedynie pojazdy mieszkańców okolicznych osiedli i ich gości podczas kiedy plan miejscowy przewidział 1,5 miejsca parkingowego na mieszkanie - osiedlowe parkingi stoją puste ze sporą ilością jeszcze niewykupionych miejsc. W pobliżu Batalionów sporo miejsc zajmują pojazdy mieszkańców z pobliskiej Rayskiego. Pacjenci przychodni korzystają z parkingu zbudowanego dla nich przy tej placówce. Przejazd ulicą Coopera jest już teraz bardzo utrudniony, lada chwila rozpocznie się przy tej ulicy budowa kolejnego osiedla. Co spowoduje pomysł władz dzielnicy? Zatkanie wlotu z Lazurowej w Batalionów, ciągły korek na Batalionów (też nie ma na tej ulicy gdzie legalnie zaparkować), totalny korek przy wyjeździe z Coopera w Górczewską, korki za zatrzymującymi się na przystankach autobusami, każdy pojazd służb miejskich, np. śmieciarka będzie mieć ogon z zablokowanych pojazdów, każdy z mieszkańców Coopera będzie kląć za każdym razem kiedy przyjdzie mu dołożyć od kilkuset metrów do ponad 2 kilometrów drogi przy wjeździe/wyjeździe z/do domu. Pojazdami unieruchomionymi w korkach będą też karetki z chorymi. Wszystko po to, aby nie stracić tych trochę głosów w nadchodzących wyborach samorządowych (120 miejsc parkingowych przy ulicy). Co można zrobić? 1. jak najszybciej wybudować brakujący odcinek 14KL od Coopera do Lazurowej, 2. pozostawić dwa kierunki ruchu na Coopera, 3. ustanowić zakaz postoju powyżej 10 minut na wschodniej jezdni Coopera obowiązujący w dni powszednie (od poniedziałku do piątku) w godzinach od 7.00 do 19.00, 4. wybudować w pasie zieleni oraz na szerokim odcinku chodnika po zachodniej stronie ulicy miejsca postojowe z ograniczeniem możliwości postoju do 2 - 3 godzin lub jako miejsca płatne (dla gości, serwisów naprawczych, itp.). Ulice są głównie po to, aby po nich jeździć.

 374/2303 


  • Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Bemowo


  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (tj. adresu IP, który zapisze się automatycznie) przez Echo Media Plus sp. z o.o. z siedzibą w Legionowie, ul. Wspólna 3.
Niniejsza zgoda jest warunkiem koniecznym do skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.
Dane osobowe są przetwarzane w sposób zapewniający ich bezpieczeństwo i poufność. Z Inspektorem Ochrony Danych można kontaktować się mailowo pod adresem poczty elektronicznej: rodo@gazetaecho.pl.
Dane osobowe są przetwarzane wyłącznie w zakresie celu ich podania, tj. skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl.
W tym wypadku nie jest możliwe wycofanie zgody na przetwarzanie danych osobowych w postaci adresu IP.
Mają Państwo prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych w zakresie naruszenia prawa do ochrony danych osobowych lub innych praw przyznanych na mocy RODO.

treść: 


Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
płeć: 

 REKLAMA
REKLAMA

Forum

Lista forów dyskusyjnych:

Według władz Warszawy metrem na Bemowo
dojedziemy najpóźniej za:
 
dni

godzin

minut

sekund
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
oprawki-50%

Ogłoszenia drobne

Nieruchomości poszukuję
 Kupię mieszkanie do 40 m2, również z problemami. Za gotówkę. Tel. 606-438-942

Działkę budowlaną sprzedam
 SPRZEDAM DZIAŁKĘ BUDOWLANĄ Bezpośrednio 191/37 Działka usytuowana w najlepszej lokalizacji Nadarzyna objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego z przeznaczeniem pod zabudowę jednorodzinną lub bliźniaczą. 1,1 km od centrum Nadarzyna, 1800 metrów do wjazdu na trasę S 8 do Warszawy, w zacisznym miejscu obok Lasów Nadarzyńskich. Działka przylegająca jednym bokiem do lasu ze ścieżkami spacerowymi, na niej znajdują się dwa drewniane domki letniskowe ok. 70 m², a cały teren ogrodzony jest siatką i licznym drzewostanem, odgradzającym posesje od drogi asfaltowej. Działka budowlana o powierzchni 1929 m². ul. Błońska, Nadarzyn, powiat pruszkowski, Dojazd: asfalt, ogrodzenie: siatka,Media: woda, prąd, gaz i kanalizacja przy drodze W pobliżu działki Lidl, Rossmann, szkoły, przedszkola. Komunikacja autobusowa z Warszawą i Pruszkowem. Bliski dojazd do trasy S 8 i S 2. 3,8 km od stacji WKD Otrębusy. 9 km od Centrum Handlowego Janki. Do negocjacji. 503 123 985

Kupię części
 Do Fiata 125+PRL: 513-606-666

Dom i ogród
 Fototapety oraz obrazy - innowacyjne rozwiązania do nowoczesnych wnętrz W aktualnych czasach w dyscyplinie przystrajania wnętrz przeważają dwa trendy. Jeden nakazuje utrzymywanie wnętrz mieszkalnych w stylu rustykalnym, swego typu przysłowiowy powrót do tradycji, do korzeni. Drugi trend z kolei stawia w głównej mierze na nowoczesność. W tym drugim przypadku zwłaszcza z przyjemnością używa się kilka bardzo legendarnych rozwiązań. Pierwszym z nich są fototapety, które wolno umieścić na całej przestrzeni ściany lub jedynie na jej części. Wszystko zależy bezsprzecznie od samej tapety jak oraz od wnętrza, w którym ma być zastosowana. Zobacz fototapety na stronie https://www.dekoran.pl


TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
REKLAMA
REKLAMA