Zapaśnicy Legii okradzeni i bez prądu!
14 stycznia 2014
Dwa agregaty prądotwórcze oraz mające historyczną wartość trofea zostały skradzione z budynku, w którym na Fortach Bema trenują zapaśnicy Legii. Poszkodowani apelują o wsparcie. I bez tego trenowali w urągających przyzwoitości warunkach.
Studenci pokażą, jak może wyglądać Chrzanów
"Miasto w Twoich rękach" to konkurs planistyczny zorganizowany przez studentów SGGW. Pomysłodawczynią i koordynatorem projektu jest Monika Szczypiorska, studentka trzeciego roku Międzywydziałowego Studium Gospodarki Przestrzennej SGGW. Na przygotowanie miejscowego planu zagospodarowania terenu Chrzanowa studenci mają dwa miesiące. Jaką przyszłość dla tego rejonu widzą władze dzielnicy?
Po kradzieży agregatów warunki są trudne do wytrzymania.
"Sekcja apeluje do wszystkich... jeżeli ktoś napotka na jakimś rynku, bazarze lub skupie złomu puchary naszej sekcji proszony jest o pilny kontakt. Nie chodzi o pieniądze, lecz wartość sentymentalną dla sekcji. Jest to kawał historii, jak i dowód ciężkiej pracy jaką włożyli trenerzy i zawodnicy w zdobyciu tych trofeów. Prosimy o udostępnianie tego postu, gdzie się tylko da... - napisano na koncie sekcji na Facebooku.
Jakby tego było mało, właściciel terenu - Agencja Mienia Wojskowego, podniósł cenę wynajmu lokalu do 8,5 tys. zł za metr kwadratowy. Kibice pomogli zorganizować akcję zakupu koszulek-cegiełek, z których zysk (koszt jednej 50 zł) ma zostać przeznaczony na pomoc sekcji. Zamówienia można wysyłać na adres sekcjazapasnicza@gmail.com.
Reprezentantami Legii byli w przeszłości m.in. mistrzowie olimpijscy Andrzej Wroński i Włodzimierz Zawadzki.
mac
Buduj z nami "Migawki z okolicy"! Zauważyłeś coś, co warto docenić, pochwalić, a może wyśmiać czy wytknąć? Wyślij nam zdjęcie z podpisem na maila: echo@gazetaecho.pl..











































