REKLAMA

Białołęka

kultura »

 

Kino Na Boku znów otwarte po przymusowym zamknięciu

  17 lutego 2021

alt='Kino Na Boku znów otwarte po przymusowym zamknięciu'

Białołęcki Ośrodek Kultury ponownie otwiera dla swojej publiczności Kino Na Boku!

REKLAMA

W filmowym repertuarze fani znajdą m.in. francuską komedię "Małe szczęścia" w reżyserii Daniela Cohena. Kochająca życie 40-kilkuletnia Lea (Bérénice Bejo) pracuje w centrum handlowym i jest szczęśliwą żoną Marca (Vincent Cassel), konserwatysty i w pewnym stopniu niewierzącego w siebie sprzedawcy. Lea od dawna uważana jest za marzycielkę przez swoją najlepszą przyjaciółkę Karine (w tej roli niezrównana Florence Foresti), która jest zadowolona ze swojej kierowniczej posady w reklamie i życia z Francisem (François Damiens) oraz dwójką ich dzieci. Coś jednak zburzy spokój tej czwórki. Pewnego wieczoru podczas kolacji Lea niespodziewanie ogłasza, że spróbuje swoich sił jako pisarka. Tylko czy jej przyjaciele i mąż będą w stanie to udźwignąć?

W repertuarze Kina Na Boku znajdzie się też coś dla całej rodziny. "Tajemniczy ogród" to adaptacja filmowa doskonale znanej książki. W rolach głównych m.in. Colin Firth, Dixie Egerickx, Amir Wilson i Julie Walters.

Coś dla najmłodszych

"Magiczne muzeum" - to z kolei propozycja dla najmłodszych. Harvie jest inteligentnym chłopcem, którego rozsadza energia. Ma teraz jeden cel - chce ukończyć ostatni poziom gry komputerowej. Kiedy znalazłby się w Galerii Sławnych Graczy, jego ojciec wreszcie byłby z niego dumny. Skończenie gry staje się początkiem prawdziwej przygody, która zabierze chłopca, jego psa i przyjaciółkę Monikę do zapomnianego muzeum starych lalek. Gdy chłopiec przypadkiem uaktywni legendarny magiczny dysk, wszystkie lalki ożyją. A wraz z nimi straszny Władca Marionetek. Kiedy Harvie zda sobie sprawę z tego, jakie złe moce uwolnił, będzie musiał użyć wszystkich swoich umiejętności, by ocalić nie tylko siebie i przyjaciół, ale całe miasto.

Więcej informacji oraz aktualny repertuar na stronie www.bok.waw.pl

Do zobaczenia na sali kinowej przy ul. van Gogha 1.

(mo)

Zapraszamy na zakupy

 

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Twój może być pierwszy...

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Najchętniej czytane na TuBiałołęka

Artykuły sponsorowane

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Wakacje wrzesień i październik 2023
Wakacje wrzesień i październik 2023

REKLAMA

REKLAMA

Boże Narodzenie 2023
Boże Narodzenie 2023