REKLAMA

Bemowo

różne »

 

W tym standardzie nie ma takiej opcji

  7 marca 2008

Do punktu obsługi TP SA w Tesco na Bemowie stoi się nieraz w długiej kolejce. Niestety nie ma gdzie usiąść.

REKLAMA

- Dość często zdarza mi się korzystać z usług świadczonych w salonie TP SA w Tesco na Górczewskiej. Ludzie przychodzą tam z najróżniejszymi sprawami. Zanim pracownicy zdążą załatwić wszystko z jednym klientem, mija mnóstwo czasu. Cała reszta musi stać, bo nie ma dla nich krzeseł. Jak spytałem obsługującą mnie osobę, czy jest jakaś szansa na zmianę warunków przyjmowania klientów - usłyszałem, że "w tym standardzie nie ma takiej opcji". Architekt tak zaprojektował wnętrze salonu i tak ma być, a klienci niech się męczą.

- Telekomunikacja Polska SA instaluje siedziska dla klientów w tych salonach sprzedaży, w których pozwala na to ich powierzchnia. We wspomnianym salonie w Tesco do tej pory nie obserwowaliśmy takiego natężenia przepływu klientów, który powodowałby zakłócenia w ich płynnej obsłudze - odpowiada przedstawiciel biura prasowego TP SA. - Sprawdzimy, czy w ostatnim czasie sytuacja w tym konkret-nym salonie się zmieniła i jeśli zajdzie taka potrzeba, zostaną tam zainstalowane siedziska. Jednocześnie chcemy podkreślić, że TP SA nigdy i w żaden sposób nie różnicuje swoich klientów.

Aż przykro słuchać, że firma tej wielkości, co TP SA nie przewidziała, że do sa-lonu obsługi może ustawiać się kolejka. Przecież ludzie nie przychodzą tylko po telefony. Załatwiają tu reklamacje, bilingi, zmieniają abonament, a nawet płacą ra-chunki. Może czas pomyśleć o zmianie "opcji tego standardu". Krzesła nie są dro-gie.

Agnieszka Pająk-Czech

 

REKLAMA

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Twój może być pierwszy...

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBemowo

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Artykuły sponsorowane

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy