Ulica jest parkingiem
22 maja 2009
Mieszkańcy dzwonią, "Echo" interweniuje.
Aleja Sportów Miejskich - strzał w dziesiątkę
Jest dokładnie tak, jak miało być. W Alei Sportów Miejskich codziennie dzieje się coś ciekawego a odwiedzający ją warszawiacy (nie tylko ci z Bemowa) są zachwyceni.
Ulicą zarządza chyba urząd dzielnicy - czas, aby zainteresowali się jej stanem. Trzeba chyba wlepić kilka mandatów, żeby kierowcy nauczyli się, że nie wszystko im wolno - mówi jeden z mieszkańców Sucharskiego.
- Sprawdziliśmy ten sygnał i rzeczywiście sytuacja nie przedstawia się najle-piej. Kierowcy parkują swoje auta w miejscach do tego nie przeznaczonych. Popro-simy straż miejską o częste kontrole w tym miejscu i karanie nieposłusznych kie-rowców - mówi rzecznik dzielnicy Krzysztof Zygrzak.
apc
.









































