Szpitalne łowy, czyli dzik w Aninie
25 czerwca 2012
Dziki przestają być w Warszawie widokiem rzadkim, ale nadal pozostają niebezpieczne. Zdarza się jednak i tak, że dzik zawędruje tam, gdzie zdecydowanie nie powinien...
Morskie Oko - będzie plaża, bez kąpieliska
Plaża, ławki, pomosty a dookoła zieleń - czy można sobie wymarzyć lepsze miejsce do wypoczynku latem? Tak będzie w Aleksandrowie. W przyszłym roku rusza modernizacja Morskiego Oka.
Oprócz jedynych dziko żyjących europejskich świniowatych strażnicy regularnie w Warszawie zajmują się sarnami, bobrami czy łosiami (te szczególnie upodobały sobie Bielany) - o lisach, kunach czy łasicach nie wspominając.
TW Fulik
na podstawie informacji straży miejskiej






































