REKLAMA

Białołęka

kronika policyjna »

 

Seria włamań zakończona. Podejrzany w rękach policji

  6 marca 2023

alt='Seria włamań zakończona. Podejrzany w rękach policji'
zdjęcie ilustracyjne, źródło: Pixabay

Siedem zarzutów za kradzieże z włamaniem oraz zniszczenie mienia przedstawili policjanci z komisariatu na Tarchominie zatrzymanemu w poniedziałek 40-latkowi. Ponieważ mieszkaniec Ząbek był już wcześniej karany za przestępstwa przeciwko mieniu, zarzuty dotyczą działania w warunkach recydywy. Mężczyźnie może grozić wyższy wymiar kary.

REKLAMA

Sprawy, nad którymi pracowali kryminalni z komisariatu na Tarchominie, dotyczyły kradzieży z włamaniem do komórek lokatorskich w garażach podziemnych w trzech miejscach na terenie Białołęki.

Seria włamań na Białołęce

"Z pomieszczeń tych skradziono narzędzia, elektronarzędzia, materiały budowlano-remontowe i opony samochodowe. Drzwi zabezpieczające wejście do nich były podważane, a zamki wyłamywane" - relacjonuje Komenda Stołeczna Policji. Zabił starszą siostrę i siostrzeńca? Podejrzany o morderstwo na Nowodworskiej aresztowany Zabił starszą siostrę i siostrzeńca? Podejrzany o morderstwo na Nowodworskiej aresztowany
Policja zatrzymała mężczyznę podejrzanego o podwójne morderstwo na warszawskich Nowodworach. 23 lutego w domu jednorodzinnym przy Nowodworskiej znaleziono ciała 50-letniej kobiety i jej 22-letniego syna. Podejrzany jest członek najbliższej rodziny.

Kryminalni przeprowadzili operacyjne ustalenia w każdym z miejsc, w których doszło do włamań. Analizie poddali także informacje uzyskane od pokrzywdzonych oraz świadków oraz te będące wynikiem pracy technika kryminalistyki, który dokonywał oględzin miejsc przestępstwa.

Zapraszamy na zakupy

Zatrzymanie w Ząbkach

"Kryminalni ustalili tożsamość mężczyzny podejrzewanego o te włamania. 40-latek w przeszłości był karany za przestępstwa przeciwko mieniu. By go zatrzymać, mundurowi udali się do Ząbek, gdzie według ich informacji mężczyzna miał obecnie mieszkać" - informuje warszawska policja.

Podejrzany został przewieziony do komisariatu na Tarchominie, a następnego dnia przesłuchany. Na podstawie zgromadzonego materiału dowodowego 40-latek usłyszał siedem zarzutów karnych dotyczących kradzieży z włamaniem, kradzieży oraz zniszczenia cudzego mienia. Wszystkich przestępstw mężczyzna miał dopuścić się w warunkach recydywy, dlatego sąd może zastosować wobec niego wyższy wymiar kary: aż piętnaście lat więzienia.

(jok)

.
 

REKLAMA

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Twój może być pierwszy...

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Najchętniej czytane na TuBiałołęka

Artykuły sponsorowane

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break