REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Białołęka

wypoczynek

 

Przerażający labirynt straszy w Galerii Północnej. Chętnych nie brakuje

  15 listopada 2022

Przerażający labirynt straszy w Galerii Północnej. Chętnych nie brakuje
źródło: Galeria Północna

Upiorny lekarz-psychopata i więzień goniący widza, a także wszechogarniająca ciemność i krzyk. W Galerii Północnej powstał labirynt, który zapewnia odwiedzającym sporą dawkę adrenaliny. To podobno najbardziej przerażające miejsce w Warszawie.

REKLAMA

Takiej rozrywki w polskich centrach handlowych nie było jeszcze nigdy. W Galerii Północnej otwarto Black Maze, czyli mroczny labirynt strachu. Mająca aż 50 metrów długości i 11 tajemniczych pokoi atrakcja stworzona została na kanwie kultowych horrorów.

Straszny labirynt w Warszawie

Wstęp do labiryntu mają wyłącznie osoby mające co najmniej 16 lat.

Młodsze muszą być pod opieką dorosłych. Każdy odwiedzający Black Maze zobowiązany jest także do zapoznania się z regulaminem i podpisania specjalnego oświadczenia.

Jak zapewniają twórcy, labirynt mrozi krew w żyłach i nie jest zabawą dla dzieci oraz osób o słabych nerwach. Znaleźć tam można m.in. celę więzienną ze skazańcem goniącym odwiedzających, mroczne muzeum, a także ciasny korytarz, pełen przerażających dźwięków, do którego wchodzi się przez trumnę.

Ponadto w Black Maze klienci mogą natrafić na pajęczą grotę z kokonami, a także salę operacyjna z demonicznym lekarzem-psychopatą. Nie zabrakło także znanego z wielkiego ekranu motywu strasznego dziecka, które pojawi się w nawiedzonym pokoiku.

Wielka atrakcja na Białołęce

- Stworzony przez nas Black Maze to atrakcja tylko dla osób wytrzymałych, ale także dla tych, którzy po prostu lubią się bać. Trzeba jednak liczyć się z tym, że z labiryntu można wyjść naprawdę wystraszonym z szybciej bijącym sercem. Stworzone w nich pokoje oddziaływują bowiem prawie na każdy zmysł - mówi Barbara Andrzejewska, marketing manager Galerii Północnej. - W labiryncie można spotkać postaci, które objawią się widzom z zaskoczenia lub będą go gonić. Atmosferę potęgują nieprzyjemne zapachy, światła gasnące i zapalające się na przemian. Strach potęguje też ciasnota pomieszczeń oraz to, że wchodzi się do nich np. przez szafę lub niewielki otwór w ścianie - dodaje.

Pokonanie labiryntu zajmuje zaledwie cztery minuty, jednak intensywność znajdujących się w nim elementów sprawia, że ma się poczucie, jakby upłynęło więcej czasu. Jednocześnie może do niego wejść tylko grupa czteroosobowa.

- Przez labirynt nie da się po prostu przebiec w strachu, każdy z pokoi zatrzymuje na chwilę lub skłania do rozwiązania jakiejś zagadki, a przez to jeszcze bardziej pochłania swoją grozą. Widzowie muszą się np. zastanowić, jak wydostać się z pomieszczenia, co w połączeniu ze stworzona atmosferą, podnosi adrenalinę - mówi Barbara Andrzejewska. - Black Maze po raz pierwszy pojawia się w polskiej galerii. Labirynt wcześniej można było zobaczyć tylko w Serbii, gdzie stał się hitem. Co roku miejsce odwiedzają tysiące osób! Liczymy, że jego niecodzienny charakter spodoba się także klientom naszej galerii - dodaje.

Black Maze działa w Galerii Północnej do 27 listopada. Wstęp jest bezpłatny. Jak informują organizatorzy, z uwagi na charakter atrakcji, nie powinni z niej korzystać osoby z epilepsją, klaustrofobią, arachnofobią, lękiem przed ciemnościami, chorobami układu krążenia, o niskiej sprawności fizycznej oraz kobiety w ciąży.

(jok)

.
 

Polecamy

Komentarze (5)

# Karolina K.

15.11.2022 11:45

O super, musimy się wybrać. W ogóle nasza białołęcka galeria jest pełna atrakcji. Starają się przyciągnąć klienta, i szczerze życzę im w tej kwestii powodzenia.

# ale nachalnie

17.11.2022 15:33

#Karolina K. napisał(a) 15.11.2022 11:45
O super, musimy się wybrać. W ogóle nasza białołęcka galeria jest pełna atrakcji. Starają się przyciągnąć klienta, i szczerze życzę im w tej kwestii powodzenia.
Gwiazda z marketingu :-) :-) :-)

# z Tarchomina

18.11.2022 05:58

Przecież w tej podupadłej galerii i tak straszy. Pustką.

REKLAMA

# Anonim 096

25.11.2022 18:20

Nie polecam, zostałem kopnięty w nogę przez aktora

# Wpd0e

29.11.2022 21:56

Przerażający labirynt to życie na Białomece! Nie trzeba niczego więcej patola robi swoje i tak
więcej na forum

REKLAMA

REKLAMA

Najnowsze informacje

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Najchętniej czytane na TuBiałołęka

Artykuły partnerskie

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje
Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl    Stanowią one własność prawnie chronioną należącą do Wakacje.pl S.A. i/lub jej partnerów.

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Polecamy w naszym pasażu

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA