Pożegnanie na zielonej
15 września 2006
Stowarzyszenie Zielona Białołęka zaprasza na piknik rodzinny "Pożegnanie lata na zielonej Białołęce".
Tramwaj na Zieloną Białołękę dopiero w 2030 roku?
Warszawscy urzędnicy szacują, że w ciągu dziewięciu lat uda się dociągnąć linię z Bródna do północnej Białołęki. Trudno w to jednak uwierzyć.
Głębockiej 68 na gościnnym terenie dawnego PGR "Bródno", w pobliżu nowego sklepu ogrodniczego.
W programie przewidziane są: gry i zabawy sportowe, występy zespołów tanecznych i muzycznych, prezentacja firm i instytucji z terenów zielonej Białołęki i okolic oraz wiele innych atrakcji.
Piknik organizuje Stowarzyszenie Zielona Białołęka we współpracy z Biało-łęckim Ośrodkiem Kultury. Ideą imprezy jest integracja lokalnej społeczności, poznanie potrzeb mieszkańców oraz przedstawienie celów i aktualnych zadań nowo powołanego stowarzyszenia.
Dojazd autobusami 120 i 132 - przystanek Lewandów. Bezpłatny parking.
zinte
.









































