Pomóżmy bezpańskim zwierzętom. Trwa zbiórka
14 listopada 2017
Nadchodzi bardzo trudny czas dla bezdomnych zwierząt, których niestety wciąż przybywa, dlatego otwórzcie serca - proszą aktywiści z Inicjatywy Mieszkańców BIałołęki, którzy po raz kolejny organizują zbiórkę darów dla bezpańskich czworonogów.
- Pragniemy pomóc zwierzętom znajdującym się pod opieką Straży dla Zwierząt przy ul Wolskiej 60, która ratuje zmaltretowane lub zagłodzone zwierzęta - mówi Agnieszka Wielgołaska, jedna z organizatorek akcji. - Państwa pomoc i przekazane dary powędrują także do bezdomnych kotów, którymi opiekują się mieszkańcy naszej dzielnicy
Miejsca zbiórki:
Plaża na Nowodworach? "Przecież to rezerwat!"
Pod koniec marca informowaliśmy o tym, że w lipcu na Nowodworach otwarta zostanie plaża. Informacja ta podzieliła mieszkańców. Niektórzy zamiast plaży wolą naturalne środowisko.
17-19, w dniach 18-19 listopada (sobota, niedziela) w godz. 10-13
Ponadto wszelkie dary i rzeczy niezbędne dla zwierząt można przekazywać w poniższych sklepach i punktach do 19 listopada:
Artykuły przydatne zwierzętom:
(red)
.










































