REKLAMA

Bemowo

różne »

 

Poczta nie lubi Bemowa?

  22 lutego 2008

- Dlaczego na Bemowie, aby załatwić jakąkolwiek sprawę na poczcie musimy stać w gigantycznych kolejkach? Mniej czasu tracę na wycieczkę do innych dzielnic, gdzie urzędów pocztowych jest znacznie więcej - pisze zirytowany Czytelnik "Echa".

REKLAMA

Propozycje Poczty Polskiej na rozwiązanie problemu dla naszej dzielnicy nie napa-wają jednak optymizmem.

O pocztowych kłopotach mieszkańców Bemowa pisaliśmy już w "Echu". Nie wy-gląda jednak na to, aby władzom Poczty śpieszyło się z rozwiązaniem problemu. Od wielu miesięcy w dwóch pobliskich centrach handlowych czekają wolne po-mieszczenia. Także od wielu miesięcy nie dochodzi do finalizacji umowy pomiędzy Pocztą Polską a firmą Ceffic Polska, zarządcą Centrum Handlowego Bemowo (Carrefour) i Wola Parku.

- Więcej szczegółów będę mógł zdradzić dopiero pod koniec lutego - mówi Michał Dziewulski, rzecznik Poczty Polskiej.

Czy oddziały na Bemowie i Woli będą przypominały ten istniejący w Carrefour Reduta, gdzie w malutkim pomieszczeniu siedzi jedna pani? Jest to pomieszczenie bez żadnego zaplecza socjalnego, bez ochrony i dostępu do powietrza, bo nawet nie ma tam wentylacji. - Faktycznie oddział w Reducie jest mały, ale nie mieliśmy innego rozwiązania. Innego pomieszczenia nie było. Liczę, że placówki na Bemowie i Woli nie będą tak wyglądały - mówi rzecznik.

Otwieranie jednoosobowych placówek na Bemowie nie miałoby najmniejszego sensu. Takie rozwiązanie to męczarnia zarówno dla klientów, jak i pracowników. Zresztą od dłuższego czasu zarządca obu centrów handlowych trzyma dla Poczty spore lokale. Z każdym kolejnym miesiącem przedłużających się negocjacji i roz-poczynanych od początku procedur, trudno oprzeć się wrażeniu, że na otwarciu nowych placówek pocztowych bardziej zależy firmie Ceffic Polska niż władzom Poczty.

Agnieszka Pająk-Czech

 

REKLAMA

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Twój może być pierwszy...

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBemowo

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Artykuły sponsorowane

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024