Pistolety? Znalazłem, panie władzo...
24 września 2012
Różne rzeczy ludzie znajdują. Fulik kiedyś znalazł banknot 500-złotowy. Niestety, sprzed denominacji. Arkadiusz K. z Bielan znalazł broń i amunicję. Na śmietniku. Tak przynajmniej twierdził...
S7 - trasa pełna emocji
Konsultacje społeczne dotyczące trasy S7 przebiegały w bardzo gorącej atmosferze. Dotyczyły odcinka od Armii Krajowej (S8) do Czosnowa, tj. północnego wylotu z Warszawy w kierunku Gdańska.
miał przy sobie broń palną oraz dwa magazynki z amunicją, na którą nie posiadał pozwolenia. Mało tego - w mieszkaniu podczas rewizji znalazła się kolejna spluwa, też z pestkami i też bez zezwolenia. Na pytanie policjantów, skąd mężczyzna posiada broń, 58-latek odpowiedział, że zbiera złom i znalazł na śmietniku.
Arkadiusz K. został zatrzymany i umieszczony w policyjnym areszcie. Odpowie za nielegalne posiadanie broni palnej i amunicji. Grozi mu do ośmiu lat pozbawienia wolności.
Ale trudno się dziwić: czasy takie, że strach bezbronnemu na ulicę wyjść...
TW Fulik
Autor zamieszcza swoje teksty
na podstawie informacji pozyskanych operacyjnie od służb mundurowych










































