REKLAMA

Puls Warszawy

kronika policyjna

 

Pijany mężczyzna ugryzł strażnika miejskiego

  27 lutego 2023

Pijany mężczyzna ugryzł strażnika miejskiego
źródło: SM

Podczas interwencji przeprowadzanej w nocy 25 lutego na warszawskiej Pradze do strażników miejskich podszedł nietrzeźwy agresywny mężczyzna, który zaczął ich znieważać. Gdy funkcjonariusze próbowali umieścić go w radiowozie, mężczyzna... ugryzł strażnika w nogę.

REKLAMA

Około godziny 3:15 w nocy strażnicy miejscy z VI Oddziału Terenowego zostali wezwani na ulicę Jasińskiego, gdzie miały od dłuższego czasu stać dwa samochody z włączonymi silnikami.

Stali z włączonym silnikiem

"Funkcjonariusze rzeczywiście zastali tam robotników prowadzących prace wodociągowo-kanalizacyjne. W trakcie interwencji do strażników podszedł nietrzeźwy mężczyzna, który zachowywał się agresywnie i wulgarnie zaczął obrażać funkcjonariuszy" - relacjonuje warszawska straż miejska. Z Targówka znikały rowery. Podejrzany wpadł na Woli Z Targówka znikały rowery. Podejrzany wpadł na Woli
Policjanci z wydziału kryminalnego komisariatu na warszawskim Bródnie pracowali nad zatrzymaniem sprawcy kradzieży rowerów z terenu dzielnicy Targówek. Wykonane przez operacyjnych ustalenia doprowadziły ich do 41-latka, którego zatrzymali na Woli. Ponieważ już wcześniej był karany za kradzieże, grozi mu odpowiedzialność za działanie w recydywie.

Jego agresja wzmogła się, gdy strażnicy poprosili go o dokumenty. Patrol ostrzegł mężczyznę o możliwości zastosowania środków przymusu bezpośredniego, ale nie zrobiło to na nim wrażenia. Nadal był wulgarny i wymachiwał rękami. Strażnicy obezwładnili go.

Zapraszamy na zakupy

Ugryzł strażnika

Strażnicy wezwali patrol policji, który podjął decyzję o przewiezieniu mężczyzny do komisariatu. Podczas umieszczania agresora w radiowozie jeden ze strażników został przez niego boleśnie ugryziony w łydkę. Mężczyzna odpowie za naruszenie nietykalności cielesnej funkcjonariusza.

(jok)

.
 

Komentarze (1)

# WrednyKot

02.03.2023 12:32

Czyta się to jak skecz Monty Pythona. "I'll bite your legs off!!" :D
więcej na forum

REKLAMA

REKLAMA

Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Najchętniej czytane w Pulsie Warszawy

Artykuły partnerskie

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA