REKLAMA

autoreklama tustolica 1autoreklama tustolica 2autoreklama tustolica 0
Puls Warszawy

kronika policyjna »

 

Pijany mężczyzna ugryzł strażnika miejskiego

  27 lutego 2023

alt='Pijany mężczyzna ugryzł strażnika miejskiego'
źródło: SM

Podczas interwencji przeprowadzanej w nocy 25 lutego na warszawskiej Pradze do strażników miejskich podszedł nietrzeźwy agresywny mężczyzna, który zaczął ich znieważać. Gdy funkcjonariusze próbowali umieścić go w radiowozie, mężczyzna... ugryzł strażnika w nogę.

REKLAMA

bck osiecka 2bck osiecka 0

Około godziny 3:15 w nocy strażnicy miejscy z VI Oddziału Terenowego zostali wezwani na ulicę Jasińskiego, gdzie miały od dłuższego czasu stać dwa samochody z włączonymi silnikami.

Stali z włączonym silnikiem

"Funkcjonariusze rzeczywiście zastali tam robotników prowadzących prace wodociągowo-kanalizacyjne. W trakcie interwencji do strażników podszedł nietrzeźwy mężczyzna, który zachowywał się agresywnie i wulgarnie zaczął obrażać funkcjonariuszy" - relacjonuje warszawska straż miejska. Z Targówka znikały rowery. Podejrzany wpadł na Woli Z Targówka znikały rowery. Podejrzany wpadł na Woli
Policjanci z wydziału kryminalnego komisariatu na warszawskim Bródnie pracowali nad zatrzymaniem sprawcy kradzieży rowerów z terenu dzielnicy Targówek. Wykonane przez operacyjnych ustalenia doprowadziły ich do 41-latka, którego zatrzymali na Woli. Ponieważ już wcześniej był karany za kradzieże, grozi mu odpowiedzialność za działanie w recydywie.

Jego agresja wzmogła się, gdy strażnicy poprosili go o dokumenty. Patrol ostrzegł mężczyznę o możliwości zastosowania środków przymusu bezpośredniego, ale nie zrobiło to na nim wrażenia. Nadal był wulgarny i wymachiwał rękami. Strażnicy obezwładnili go.

Zapraszamy na zakupy

Ugryzł strażnika

Strażnicy wezwali patrol policji, który podjął decyzję o przewiezieniu mężczyzny do komisariatu. Podczas umieszczania agresora w radiowozie jeden ze strażników został przez niego boleśnie ugryziony w łydkę. Mężczyzna odpowie za naruszenie nietykalności cielesnej funkcjonariusza.

(jok)

.
Dziękujemy, że czytasz nasze artykuły. Chcesz na bieżąco śledzić ważne sprawy w Twojej dzielnicy i w Warszawie?
 Zapisz się do naszego newslettera 
 Obserwuj nas na Google News 
 

REKLAMA

less mess wwa 2less mess wwa 0

Komentarze (1)

# WrednyKot

02.03.2023 12:32

Czyta się to jak skecz Monty Pythona. "I'll bite your legs off!!" :D
więcej na forum

REKLAMA

biedronka 047 1biedronka 047 2biedronka 047 0

Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

REKLAMA

bck hip hop 2bck hip hop 0

REKLAMA

olowkowa rekrutacja trwa 2olowkowa rekrutacja trwa 0

REKLAMA

bck koncert retro 31 maja 3bck koncert retro 31 maja 0

REKLAMA

bck open stage 2026 1bck open stage 2026 2bck open stage 2026 0

Najchętniej czytane w Pulsie Warszawy

Misz@masz

Artykuły sponsorowane

REKLAMA

olowkowa kraina swiatowida rekrutacja trwa 3olowkowa kraina swiatowida rekrutacja trwa 0

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni