Park Zdrowia? Dla nas bomba!
23 listopada 2015
No, powiedzmy że bombka. Za to w rozmiarze XXL.
"Nie" dla praktyk SML-W. Lokatorzy zakładają stowarzyszenie
Ciągłe podwyżki, niewywiązywanie się z obietnic, działania zmierzające wyłącznie do zarabiania, a nie dla dobra mieszkańców. To zarzuty, które stawiają legionowskiej SML-W użytkownicy facebookowego forum "Nie dla SMLW Legionowo". Założyciele forum zakładają właśnie Stowarzyszenie Legionowskich Lokatorów.
Na wizualizacjach (robionych na podstawie letnich zdjęć, ale może do czasu postawienia ozdób spadnie już śnieg?) wygląda to nieźle. Jak się Wam podoba?
(red)
.






































