REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Targówek

kronika policyjna

 

Uciekł przed alimentami do lasu. Ukrywał się przez 10 lat

  17 stycznia 2023

Uciekł przed alimentami do lasu. Ukrywał się przez 10 lat
źródło: KSP

"A gdyby tak wszystko rzucić i wyjechać w podwarszawskie lasy?" - pomyślał zapewne mieszkaniec Warszawy chcący uniknąć uregulowania alimentów. Udało mu się ukrywać aż dziesięć lat. Policjanci z komisariatu na Bródnie odnaleźli go w nieoznaczonym domku letniskowym w lesie koło Mińska Mazowieckiego.

REKLAMA

Mężczyzna uchylał się od obowiązku płacenia alimentów, w związku z czym miał orzeczoną karę 182 dni pozbawienia wolności. Sąd Rejonowy w Mińsku Mazowieckiem wydał za nim list gończy.

Nie płacił alimentów

Od grudnia poszukiwania prowadzili policjanci z zespołu poszukiwań i identyfikacji osób z komisariatu na Bródnie. Pigułki na potencję skonfiskowane na Okęciu. Ich wartość robi wrażenie Pigułki na potencję skonfiskowane na Okęciu. Ich wartość robi wrażenie
Krajowa Administracja Skarbowa zatrzymała na Lotnisku Chopina w Warszawie przesyłkę z Chińskiej Republiki Ludowej. Kartony zawierały prawie 180 tys. tabletek na potencję o wartości 8 mln zł. Pigułki miały trafić do firmy działającej w Warszawie.
Kryminalni bardzo szczegółowo przeanalizowali wszystkie informacje dotyczące mężczyzny. 51-latek był już w przeszłości poszukiwany i ukrywał się prawie dziesięć lat przed wymiarem sprawiedliwości.

- Kryminalni wiedzieli, że mężczyzna teraz też będzie chciał za wszelką cenę pozostać na wolności. Z ogromnym zaangażowaniem rozpoczęli jego poszukiwania - relacjonuje policja. - Dzięki wykonanym czynnościom zdobyli informacje, które doprowadziły ich do wsi na terenie powiatu mińskiego - dodaje.

REKLAMA

Ukrywał się w lesie

Kilka dni temu kryminalni udali się na miejsce. Posesja, którą wytypowali, znajdowała się w środku lasu i nie miała nadanego numeru. W stojącym tam domku letniskowym paliło się światło a na terenie posesji zaparkowany był samochód należący do członka najbliższej rodziny poszukiwanego.

Gdy w oknie pojawił się mężczyzna o rysopisie odpowiadającym poszukiwanemu, policjanci zapukali do drzwi. Otworzył im poszukiwany 51-latek. Mężczyzna wrócił do Warszawy w kajdankach. Po niezbędnych czynnościach związanych z zatrzymaniem policjanci doprowadzili go do aresztu śledczego, by odbył zasądzoną karę.

(jok)

.
 

Polecamy

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Twój może być pierwszy...

REKLAMA

REKLAMA

Najnowsze informacje

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Najchętniej czytane na TuTargówek

Artykuły partnerskie

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje
Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl    Stanowią one własność prawnie chronioną należącą do Wakacje.pl S.A. i/lub jej partnerów.

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Polecamy w naszym pasażu

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA