REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Targówek

kronika policyjna

 

24-latek wpadł z kolekcją narkotyków [ZDJĘCIA]

  13 stycznia 2023

24-latek wpadł z kolekcją narkotyków [ZDJĘCIA]
źródło: KSP

Rutynowa kontrola na warszawskim Zaciszu zakończyła się wizytą na Mokotowie i konfiskatą narkotyków. 24-latkowi grozi nawet dziesięć lat więzienia.

REKLAMA

W trakcie wtorkowej służby patrolowej policjanci z Bródna kontrolowali rejon Młodzieńczej na Zaciszu, gdzie często zgłaszane są wybryki chuligańskie i kradzieże. Ich uwagę zwrócił młody mężczyzna, który przechadzał się po parkingu restauracji przy Radzymińskiej 249 i zaglądał do zaparkowanych samochodów.

Był nerwowy na widok policji

Mundurowi interweniowali. Legitymowany 24-latek był bardzo zdenerwowany, trzęsły mu się ręce i unikał kontaktu wzrokowego z policjantami. Tłumaczył, że czeka na taksówkę. Policjanci byli jednak przekonani, że coś ukrywa. Zażądali, by wydał im przedmioty, których posiadanie jest zabronione. Mężczyzna twierdził, że niczego takiego nie ma, zaciskał pięść i rozglądał się za drogą ucieczki.

Policjanci postanowili go obezwładnić. 24-latek próbował się wyrwać i według funkcjonariuszy stawiał czynny opór. Nagle z ręki wypadł mu foliowy woreczek z brązową substancją. Po chwili mężczyzna był już w kajdankach.

Policjanci pojechali z zatrzymanym do jego mieszkania na Mokotowie. Tam znaleźli kilka foliowych torebek z białą i brązową substancją, kilkanaście torebek z suszem roślinnym, kilka szklanych lufek wypełnionych suszem i owiniętych folią, torebki do porcjowania narkotyków, dwa telefony i zeszyt, w którym zapisane były nazwy substancji z przypisanymi do nich gramaturami i kwotami. Wszystkie te przedmioty policjanci zabezpieczyli jako dowody w sprawie.

REKLAMA

Zarzuty za narkotyki

24-latek trafił do komisariatu przy Chodeckiej. Policjanci przekazali do depozytu ponad 3700 zł w gotówce. Znalezione w jego mieszkaniu substancje przekazano do ekspertyzy biegłemu.

Funkcjonariusze zebrali materiał procesowy i doprowadzili 24-latka na przesłuchanie do Prokuratury Rejonowej Warszawa Praga Północ, która wszczęła śledztwo. Tam przedstawiono mężczyźnie zarzut za posiadanie 72 gramów 4-CMC, 67 gramów amfetaminy, 57 gramów marihuany i niecałego grama żywicy konopi. 24-latkowi może grozić nawet 10 lat pozbawienia wolności.

(jok)

 

Polecamy

Komentarze (1)

# nnn

13.01.2023 22:56

Zamknęli chłopa za kolekcjonerskie narkotyki? Ciekawe co robią za znaczki?
więcej na forum

REKLAMA

REKLAMA

Najnowsze informacje

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Najchętniej czytane na TuTargówek

Artykuły partnerskie

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje
Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl    Stanowią one własność prawnie chronioną należącą do Wakacje.pl S.A. i/lub jej partnerów.

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Polecamy w naszym pasażu

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA