REKLAMA

Żoliborz

kronika policyjna »

 

Zaparkowali auto na ruchliwym moście i sobie poszli

  28 czerwca 2023

alt='Zaparkowali auto na ruchliwym moście i sobie poszli'
zdjęcie ilustracyjne, źródło: ZGN Wola

Do nietypowej sytuacji doszło na moście Grota-Roweckiego. W komunikacyjnym szczycie kierowca i pasażer porzucili opla, z piwem w rękach wyszli z auta i poszli w odwrotnym kierunku.

REKLAMA

Znudziła im się podróż autem?

"Na prawym pasie mostu Grota Roweckiego, na nitce tranzytowej w kierunku Poznania stoi zaparkowana czarna vectra. Nic szczególnego, ale dwóch typów wyszło z niej z piwami w rękach i chwiejnym krokiem poszło sobie w kierunku Marek" - poinformował jeden z czytelników Miejskiego Reportera, który informację o porzuconym aucie częściowo blokującym ruch w kierunku Żoliborza i Bielan podał 27 czerwca na Facebooku.

Do komunikacyjnego bałaganu poprzez pozostawionego opla doszło przed godziną 15. Jak wyglądają zakupy na e-raty? Jak wyglądają zakupy na e-raty?
Coraz większa liczba przedsiębiorców działających w branży e-commerce umożliwia klientom zakupy w systemie ratalnym. Taką opcję wprowadzają także niektórzy operatorzy płatności online. To prosta procedura, w ramach której wniosek o zakup na e-raty rozpatrywany jest w zaledwie kilka minut. Sprawdź, co warto wiedzieć, zanim zdecydujesz się na rozłożenie płatności na raty w sklepie internetowym.
Policja natychmiast zabezpieczyła porzuconą vectrę i zajęła się ustalaniem właściciela pojazdu. Ponieważ samochód utrudniał ruch i stwarzał zagrożenie, w trybie pilnym został odholowany.

(jr)

.
 

REKLAMA

Komentarze (1)

 Erneścio

25.07.2023 20:08

Ja dobrze, że ja mam już bilet na 12 sierpnia, lot zagwarantowany, znikam z UE, Boże dzięki Ci, że dotrwałem, zwariowałbym między tymi głąbami, pijakami i prostakami. Naród Polski skończył sie, updał, koniec. Nie ma już ludzi. Nie ma już Polski, to jeden wielki, otwarty oddział monopolowo-psychiatryczny.
więcej na forum

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuŻoliborz

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Najchętniej czytane na TuŻoliborz

Misz@masz

Artykuły sponsorowane

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break