REKLAMA

Żoliborz

kronika policyjna

 

Zaparkowali auto na ruchliwym moście i sobie poszli

  28 czerwca 2023

Zaparkowali auto na ruchliwym moście i sobie poszli
zdjęcie ilustracyjne, źródło: ZGN Wola

Do nietypowej sytuacji doszło na moście Grota-Roweckiego. W komunikacyjnym szczycie kierowca i pasażer porzucili opla, z piwem w rękach wyszli z auta i poszli w odwrotnym kierunku.

REKLAMA

Znudziła im się podróż autem?

"Na prawym pasie mostu Grota Roweckiego, na nitce tranzytowej w kierunku Poznania stoi zaparkowana czarna vectra. Nic szczególnego, ale dwóch typów wyszło z niej z piwami w rękach i chwiejnym krokiem poszło sobie w kierunku Marek" - poinformował jeden z czytelników Miejskiego Reportera, który informację o porzuconym aucie częściowo blokującym ruch w kierunku Żoliborza i Bielan podał 27 czerwca na Facebooku.

Do komunikacyjnego bałaganu poprzez pozostawionego opla doszło przed godziną 15. Jak wyglądają zakupy na e-raty? Jak wyglądają zakupy na e-raty?
Coraz większa liczba przedsiębiorców działających w branży e-commerce umożliwia klientom zakupy w systemie ratalnym. Taką opcję wprowadzają także niektórzy operatorzy płatności online. To prosta procedura, w ramach której wniosek o zakup na e-raty rozpatrywany jest w zaledwie kilka minut. Sprawdź, co warto wiedzieć, zanim zdecydujesz się na rozłożenie płatności na raty w sklepie internetowym.
Policja natychmiast zabezpieczyła porzuconą vectrę i zajęła się ustalaniem właściciela pojazdu. Ponieważ samochód utrudniał ruch i stwarzał zagrożenie, w trybie pilnym został odholowany.

(jr)

.
 

Komentarze (1)

 Erneścio

25.07.2023 20:08

Ja dobrze, że ja mam już bilet na 12 sierpnia, lot zagwarantowany, znikam z UE, Boże dzięki Ci, że dotrwałem, zwariowałbym między tymi głąbami, pijakami i prostakami. Naród Polski skończył sie, updał, koniec. Nie ma już ludzi. Nie ma już Polski, to jeden wielki, otwarty oddział monopolowo-psychiatryczny.
więcej na forum

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuŻoliborz

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Wakacje wrzesień i październik 2023
Wakacje wrzesień i październik 2023

Najchętniej czytane na TuŻoliborz

Artykuły sponsorowane

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

REKLAMA

REKLAMA