REKLAMA

Żoliborz

kronika policyjna »

 

Zsunęła się ze skarpy do Wisły. Bez sił dryfowała w okolicach mostu Grota

  28 czerwca 2023

alt='Zsunęła się ze skarpy do Wisły. Bez sił dryfowała w okolicach mostu Grota'
źródło: KSP

Dyżurny warszawskiego komisariatu rzecznego otrzymał informację o osobie tonącej w Wiśle pomiędzy mostem Gdańskim a mostem Grota-Roweckiego. Policjanci ruszyli na ratunek.

REKLAMA

27 czerwca około 20:15 patrol motorowodny otrzymał zgłoszenie od dyżurnego komisariatu rzecznego o osobie topiącej się w rzece pomiędzy mostem Gdańskim a mostem gen. Stefana Grota-Roweckiego.

Złapała się kłody, dryfowała z nurtem Wisły

- Załoga natychmiast ruszyła we wskazane miejsce. Jak wyglądają zakupy na e-raty? Jak wyglądają zakupy na e-raty?
Coraz większa liczba przedsiębiorców działających w branży e-commerce umożliwia klientom zakupy w systemie ratalnym. Taką opcję wprowadzają także niektórzy operatorzy płatności online. To prosta procedura, w ramach której wniosek o zakup na e-raty rozpatrywany jest w zaledwie kilka minut. Sprawdź, co warto wiedzieć, zanim zdecydujesz się na rozłożenie płatności na raty w sklepie internetowym.
Policjanci zauważyli w nurcie rzeki kłodę oraz osobę dryfującą za nią. Kobieta z trudem utrzymywała się na powierzchni i co jakiś czas zanurzała głowę w wodzie - relacjonuje młodsza aspirant Aleksandra Wasiak.

Funkcjonariusze niezwłocznie wydobyli 62-latkę z wody na pokład łodzi i udzielili jej pomocy przedmedycznej. Kobieta była skrajnie wyczerpana, wychłodzona i... pod wpływem alkoholu. Policjanci w trakcie próby nawiązania kontaktu z kobietą dowiedzieli się, że zsunęła się ze skarpy do Wisły. Nie była jednak w stanie określić dokładnego miejsca zdarzenia.

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

W Wiśle po alkoholu

Patrol motorowodny przekazał kobietę załodze pogotowia ratunkowego, które przetransportowało ją do szpitala. To dopiero początek wakacji a już drugi raz policjanci rzeczni ratowali osobę tonącą po spożyciu alkoholu. W ostatni weekend w nocy mężczyzna skoczył do Wisły z barki restauracyjnej. Policjanci wyciągnęli bezwładnie dryfującego z nurtem rzeki 25-latka, obok którego płynęło koło ratunkowe. Młody człowiek z braku sił nie był w stanie go chwycić.

(jr)

.
 

REKLAMA

Komentarze (1)

 Erneścio

25.07.2023 20:06, wpis modyfikowany 1 raz,ostatnio 25.07.2023 20:07

Jak dobrze, że ja mam już bilet na 12 sierpnia, lot zagwarantowany, znikam z UE, Boże dzięki Ci, że dotrwałem, zwariowałbym między tymi głąbami, pijakami i prostakami. Naród Polski skończył sie, upadł, koniec. Nie ma już ludzi. Nie ma już Polski, to jeden wielki, otwarty oddział monopolowo-złodziejsko-psychiatryczny.
więcej na forum

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuŻoliborz

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Najchętniej czytane na TuŻoliborz

Misz@masz

Artykuły sponsorowane

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

REKLAMA

REKLAMA