REKLAMA

Żoliborz

kronika policyjna

 

Zsunęła się ze skarpy do Wisły. Bez sił dryfowała w okolicach mostu Grota

  28 czerwca 2023

Zsunęła się ze skarpy do Wisły. Bez sił dryfowała w okolicach mostu Grota
źródło: KSP

Dyżurny warszawskiego komisariatu rzecznego otrzymał informację o osobie tonącej w Wiśle pomiędzy mostem Gdańskim a mostem Grota-Roweckiego. Policjanci ruszyli na ratunek.

REKLAMA

27 czerwca około 20:15 patrol motorowodny otrzymał zgłoszenie od dyżurnego komisariatu rzecznego o osobie topiącej się w rzece pomiędzy mostem Gdańskim a mostem gen. Stefana Grota-Roweckiego.

Złapała się kłody, dryfowała z nurtem Wisły

- Załoga natychmiast ruszyła we wskazane miejsce. Jak wyglądają zakupy na e-raty? Jak wyglądają zakupy na e-raty?
Coraz większa liczba przedsiębiorców działających w branży e-commerce umożliwia klientom zakupy w systemie ratalnym. Taką opcję wprowadzają także niektórzy operatorzy płatności online. To prosta procedura, w ramach której wniosek o zakup na e-raty rozpatrywany jest w zaledwie kilka minut. Sprawdź, co warto wiedzieć, zanim zdecydujesz się na rozłożenie płatności na raty w sklepie internetowym.
Policjanci zauważyli w nurcie rzeki kłodę oraz osobę dryfującą za nią. Kobieta z trudem utrzymywała się na powierzchni i co jakiś czas zanurzała głowę w wodzie - relacjonuje młodsza aspirant Aleksandra Wasiak.

Funkcjonariusze niezwłocznie wydobyli 62-latkę z wody na pokład łodzi i udzielili jej pomocy przedmedycznej. Kobieta była skrajnie wyczerpana, wychłodzona i... pod wpływem alkoholu. Policjanci w trakcie próby nawiązania kontaktu z kobietą dowiedzieli się, że zsunęła się ze skarpy do Wisły. Nie była jednak w stanie określić dokładnego miejsca zdarzenia.

Zapraszamy na zakupy

W Wiśle po alkoholu

Patrol motorowodny przekazał kobietę załodze pogotowia ratunkowego, które przetransportowało ją do szpitala. To dopiero początek wakacji a już drugi raz policjanci rzeczni ratowali osobę tonącą po spożyciu alkoholu. W ostatni weekend w nocy mężczyzna skoczył do Wisły z barki restauracyjnej. Policjanci wyciągnęli bezwładnie dryfującego z nurtem rzeki 25-latka, obok którego płynęło koło ratunkowe. Młody człowiek z braku sił nie był w stanie go chwycić.

(jr)

.
 

Komentarze (1)

 Erneścio

25.07.2023 20:06, wpis modyfikowany 1 raz,ostatnio 25.07.2023 20:07

Jak dobrze, że ja mam już bilet na 12 sierpnia, lot zagwarantowany, znikam z UE, Boże dzięki Ci, że dotrwałem, zwariowałbym między tymi głąbami, pijakami i prostakami. Naród Polski skończył sie, upadł, koniec. Nie ma już ludzi. Nie ma już Polski, to jeden wielki, otwarty oddział monopolowo-złodziejsko-psychiatryczny.
więcej na forum

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuŻoliborz

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Wakacje wrzesień i październik 2023
Wakacje wrzesień i październik 2023

Najchętniej czytane na TuŻoliborz

Artykuły sponsorowane

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

REKLAMA