REKLAMA

Mokotów

kronika policyjna »

 

Awantura i złamany nos z powodu psiej kupy

  23 czerwca 2023

alt='Awantura i złamany nos z powodu psiej kupy'
źródło: Straż Miejska

Zamiast wezwania na miejsce straży miejskiej i mandatu za nieposprzątanie po psie, złamany nos. Taką karę wymierzył pewien samozwańczy szeryf na Mokotowie...

REKLAMA

Do zdarzenia doszło 20 czerwca. Dochodziła godzina 21, gdy funkcjonariusze wspólnego patrolu policji i straży miejskiej otrzymali zgłoszenie o pobiciu na ulicy Łowickiej.

Nie posprzątała po psie

Mundurowi na miejscu zastali kilka awanturujących się osób, w tym pobitego 49-latka i 39-letniego sprawcę pobicia. Jak wyglądają zakupy na e-raty? Jak wyglądają zakupy na e-raty?
Coraz większa liczba przedsiębiorców działających w branży e-commerce umożliwia klientom zakupy w systemie ratalnym. Taką opcję wprowadzają także niektórzy operatorzy płatności online. To prosta procedura, w ramach której wniosek o zakup na e-raty rozpatrywany jest w zaledwie kilka minut. Sprawdź, co warto wiedzieć, zanim zdecydujesz się na rozłożenie płatności na raty w sklepie internetowym.
Z wyjaśnień, jakie przekazali funkcjonariuszom uczestnicy i świadkowie zajścia wynikało, że mieszkanka osiedla wyszła na spacer z psem, a gdy zwierzę załatwiło swoją fizjologiczną potrzebę, nie posprzątała po nim. Zareagowała na to przechodząca kobieta. Po chwili wywiązała się spektakularna awantura.

Wstąp do księgarni

Awantura na Mokotowie

- Do kłócących się pań przybyli z odsieczą panowie. Od słów przeszli do rękoczynów, podczas których ojciec właścicielki psa otrzymał cios w twarz od 39-letniego partnera drugiej kobiety - opisują zajście funkcjonariusze, którzy wezwali pogotowie ratunkowe. Poszkodowany został przewieziony do szpitala, gdzie stwierdzono, że ma złamany nos oraz zaburzenia równowagi i powinien pozostać na obserwacji. Sprawca pobicia został zatrzymany.

(jr)

.
 

REKLAMA

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Twój może być pierwszy...

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuMokotów

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

Misz@masz

Artykuły sponsorowane

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe